top
logo


                 

Linki

Biuletyn Informacji Publicznej MG1

Zapraszamy na Zambrowski Portal Internetowy

Zapraszamy na Stronę Zambrowską

Zapraszamy na stronę powiatu zambrowskiego

Zapraszamy na stronę województwa podlaskiego

  • MG1 Zambrów
  • MG1 Zambrów
  • MG1 Zambrów
  • MG1 Zambrów
  • MG1 Zambrów
  • MG1 Zambrów
Noc z książką

W miniony piątek, 18.10.2013r., w Miejskim Gimnazjum nr 1 w Zambrowie odbyła się "Noc z książką". W tym spotkaniu uczestniczyła klasa III D wraz z wychowawczynią p. Krystyną Pęską i p. Małgorzatą Ogonowską,
Więcej…
 
"Świat na wyciągnięcie ręki"

Dnia 23.10.2013 r. uczniowie klas II F i III D uczestniczyli w spotkaniu autorskim z Leszkiem Szczasnym. Jest to i autor książki "Świat na wyciągnięcie ręki".
Więcej…
 
Wycieczka do Berlina

27 maja 2013 roku dwudziestu siedmiu uczniów naszej szkoły, pod opieką nauczycielek Krystyny Pęskiej i Małgorzaty Pawelec-Kacprzak, wyruszyło na wycieczkę do Poznania, Berlina i Biskupina.
Więcej…
 
Pożegnaliśmy Absolwentów!

 
Wykaz podręczników na rok szkolny 2013/2014
 
Sukces uczennic Miejskiego Gimnazjum Nr 1

We wtorek, 7 maja 2013 roku w Gimnazjum im. Jana Pawła II w Nowogrodzie odbył się Międzyszkolny Konkurs "Mistrz gramatyki niemieckiej". Patronat nad tym projektem objęło Łomżyńskie Koło Polskiego Stowarzyszenia Nauczycieli Języka Niemieckiego.
Więcej…
 
III Nagroda w Międzynarodowym Konkursie Plastycznym

Uczennica kl. IIIE Joanna Kapica zdobyła III miejsce w IV Międzynarodowym Konkursie Plastycznym – "Labirynt Wyobraźni – Po drugiej stronie lustra", organizowanym przez Zespół Szkół Plastycznych w Dąbrowie Górniczej.
Więcej…
 
Niezwykły koncert dla uczniów MG 1

W ramach edukacji językowej i muzycznej, dzięki współpracy nawiązanej przez nauczyciela muzyki w MG 1 – p. Mariusza Prusińskiego i dyrekcji szkoły w dniu 11.04. uczniowie szkoły uczestniczyli w koncercie pt. "Witaj Polsko!" w wykonaniu zespołu muzycznego "SUPER 8" z Sankt Gallen (Szwajcaria).
Więcej…
 
Wręczenie tytułów laureatów konkursów przedmiotowych

W środę 10 kwietnia w Publicznym Gimnazjum nr 1 im. Noblistów Polskich w Łomży odbyła się uroczystość wręczenia tytułów laureata Wojewódzkich Konkursów Przedmiotowych zorganizowana przez Podlaskiego Kuratora Oświaty.
Więcej…
 
Project "Basic Culture" w MG 1

Zajęcia prowadzone z uczniami Miejskiego Gimnazjum nr 1 przez studentów od poniedziałku 18.03 do piątku 22.03. z międzynarodowej organizacji studenckiej AISEC odbywały się w ramach projektu edukacyjnego Basic Culture.
Więcej…
 
"Spelling Masters" - etap szkolny

Dnia 12 marca odbył się w naszej szkole etap szkolny Wojewódzkiego Konkursu Ortograficznego z Języka Angielskiego "Spelling Masters".Do konkursu przystąpiło 21 uczniów.Zadaniem ich było uzupełnienie luk w tekstach słuchanych oraz liter w podanych wyrazach.
Więcej…
 
Więcej artykułów…
« PoczątekPoprzednia12345678NastępnaOstatnie »

Strona 6 z 8

Zdjęcie na dziś...

bozenarodzenie_4.jpg

RODO

Rok szkolny 2018/19

Sukcesy uczniów

Dla nauczyciela


bottom

© Miejskie Gimnazjum nr 1 w Zambrowie 2011                            Powered by Joomla