top
logo


                 

Linki

Biuletyn Informacji Publicznej MG1

Zapraszamy na Zambrowski Portal Internetowy

Zapraszamy na Stronę Zambrowską

Zapraszamy na stronę powiatu zambrowskiego

Zapraszamy na stronę województwa podlaskiego

  • MG1 Zambrów
  • MG1 Zambrów
  • MG1 Zambrów
  • MG1 Zambrów
  • MG1 Zambrów
  • MG1 Zambrów
Uczennice naszej szkoły ponownie wśród najlepszych w województwie!

20 czerwca 2016 w białostockim Muzeum Rzeźby A. Karnego odbyła się ceremonia wręczenia nagród laureatom XIII Edycji Konkursu Wiedzy o Rosji pt. ”Wołga”. Wśród nagrodzonych znalazły się 3 uczennice naszej szkoły: Julia Komorowska z kl. III e i Natalia Olszewska z klasy III f, które zajęły ex aequo II miejsce oraz Aleksandra Kossakowska z klasy III f, która otrzymała wyróżnienie.
Więcej…
 
Goście z Litwy

Dzień 13 maja 2016 roku był dniem wyjątkowym dla naszej szkolnej społeczności. I to wcale nie dlatego, że był to piątek 13-ego. Mury naszej szkoły odwiedzili tego dnia niezwykli goście- ponad pięćdziesięcioosobowa grupa uczniów polskich szkół na Litwie wraz z opiekunami. Reprezentowali oni dwie szkoły z miejscowości Pakiena i Szumsk.
Więcej…
 
Ogólnopolska Wiosna Młodych Talentów

Troje uczniów naszego gimnazjum – Maja Dmochowska z kl. II F, Natalia Olszewska z kl. III F oraz Patryk Rosiński z kl. II E wzięło udział w XIII Ogólnopolskiej Wiośnie Młodych Talentów – Hajnówka 2016.
Więcej…
 
Wycieczka do Wilna i Trok

W dniach 9-10 maja 2016r. odbyła się wycieczka do Wilna i Trok na Litwie. Uczestniczyły w niej klasy Id, IIa i IIIc. Zbiórka pod szkołą była o godzinie 4.45, a wyjazd o godzinie 5.00. W autokarze panowała przyjemna i zabawna atmosfera pomimo wczesnej godziny.
Więcej…
 
VII Konkurs Historyczny "Tadeusz Kościuszko – życie i działalność"

Co 2 lata w Miejskim Gimnazjum nr 1 im. Tadeusza Kościuszki odbywa się konkurs historyczny pt. "Tadeusz Kościuszko – życie i działalność".

26 kwietnia 2016r. odbył się w etap szkolny konkursu. Uczestnicy mieli do rozwiązania test złożony z 50 pytań, związanych z biografią Patrona oraz z nazwami geograficznymi i obrazami poświęconymi Kościuszce i powstaniu 1794r. I miejsce zajął Michał Przerwa z kl. 3 f, II miejsce Jakub Załuska z klasy 3 f, a III miejsce – Piotr Tekliński z klasy 2 f. Zwycięscy zostali zakwalifikowani do etapu powiatowego, który odbył się w Miejskim Gimnazjum 29 kwietnia.
Więcej…
 
Święto Szkoły i jej Patrona!

 
Szóstoklasiści w gościnnych murach MG 1

Tradycyjnie jak co roku w dniach 07-08 marca w Miejskim Gimnazjum nr 1 w Zambrowie odbyły się Dni Otwarte, w których uczestniczyli szóstoklasiści ze wszystkich zambrowskich szkół podstawowych. Podczas wizyty uczniowie poznali historię szkoły oraz osiągnięcia uczniów zarówno w konkursach tematycznych, przedmiotowych, jak i sportowych dzięki filmom przygotowanym przez Samorząd Uczniowski oraz pracowników szkoły. Poznali pracę Samorządu Uczniowskiego oraz Szkolnego Klubu Wolontariatu "Serce na dłoni".
Więcej…
 
Rekrutacja do klas I - ogłoszenie

UWAGA!!! Uczniowie kl. VI-tych
  1. Wnioski i zgłoszenia o przyjęcie do gimnazjum należy składać w sekretariacie Miejskiego Gimnazjum Nr 1 im. T. Kościuszki w dniach: 24.03. - 20.04.2016 r. w godz. od 8.00 do 15.30.
Więcej…
 
Informacja o rekrutacji do klas I

BARDZO WAŻNE!!! Uwaga rodzice uczniów klas VI szkół podstawowych!!!

Zgodnie z Zarządzeniem nr 5/2016 Podlaskiego Kuratora Oświaty z dnia 27 stycznia 2016 r. ustalono terminy rekrutacji do Miejskiego Gimnazjum nr 1 im. T. Kościuszki w Zambrowie:
  • składanie zgłoszeń i wniosków: od 24 marca 2016 r. do 20 kwietnia 2016 r. do godz. 15.00
Więcej…
 
Absolwenci WOSSP w Dęblinie w MG 1

25 listopada z uczniami klas II i III spotkali się absolwenci Wyższej Oficerskiej Szkoły Sił Powietrznych w Dęblinie – podporucznik pilot Bartosz Konopka - absolwent Miejskiego Gimnazjum nr 1 im. T. Kościuszki z roku szkolnego 2006/2007 i jego małżonka podporucznik pilot Katarzyna Konopka. Droga do oficerskiej szkoły sił powietrznych Państwa Konopków była bardzo różna. Pani Katarzyna po ukończeniu gimnazjum, naukę kontynuowała w ogólnokształcącym liceum lotniczym w Dęblinie a Pan Bartosz po ukończeniu MG 1 a następnie I LO w Łomży również trafił do WOSSP w Dęblinie.

Więcej…
 
"Zambrów w latach II wojny światowej"

5 listopada 2015 r. w naszej szkole zorganizowany został finał IV Powiatowego Konkursu Historycznego "Zambrów w latach II wojny światowej". Na nasze zaproszenie do wzięcia udziału w konkursie, odpowiedziało 8 szkół z terenu naszego miasta. Chęć udziału zgłosiły wszystkie zambrowskie szkoły podstawowe, dwa gimnazja: Miejskie Gimnazjum nr 1, Gimnazjum przy ZSO oraz szkoły ponadgimnazjalne: Zespół Szkół nr 1, Zespół Szkół Ogólnokształcących oraz Zespół Szkół Agroprzedsiębiorczości.

Więcej…
 
Więcej artykułów…
« PoczątekPoprzednia12345678NastępnaOstatnie »

Strona 3 z 8

Zdjęcie na dziś...

4.jpg

RODO

Rok szkolny 2018/19

Sukcesy uczniów

Dla nauczyciela


bottom

© Miejskie Gimnazjum nr 1 w Zambrowie 2011                            Powered by Joomla