top
logo


                 

Linki

Biuletyn Informacji Publicznej MG1

Zapraszamy na Zambrowski Portal Internetowy

Zapraszamy na Stronę Zambrowską

Zapraszamy na stronę powiatu zambrowskiego

Zapraszamy na stronę województwa podlaskiego

  • MG1 Zambrów
  • MG1 Zambrów
  • MG1 Zambrów
  • MG1 Zambrów
  • MG1 Zambrów
  • MG1 Zambrów
Jasełka w gimnazjum

Święta Bożego Narodzenia to piękny czas pełen miłości, pojednania i wzruszeń, z którym wiąże się wiele tradycji i zwyczajów. Jednym z nich są jasełka, które przenoszą nas w bardzo odległe czasy i przypominają, że w Betlejem przyszedł na świat nasz Zbawiciel.

Już po raz kolejny w naszej szkole zostały zorganizowane jasełka. W przedstawieniu brali udział uczniowie klasy: 3F, 3E i 1E. Uczniowie przygotowywali się pod okiem dwóch nauczycielek – p. Alicji Zaremby i p. Beaty Jankowskiej. Gimnazjaliści z wielkim przejęciem odgrywali swoje role i starali się przekonać licznie zgromadzonych gości, co jest istotą świąt Bożego Narodzenia.

Przedstawienie wzbogaciły kolędy i pastorałki śpiewane przez zespół wokalny pod kierunkiem p. Mariusza Prusińskiego i p. Krystyny Ogrodnik. Całość dopełniała wspaniała dekoracja i rekwizyty przygotowane przez nauczyciela plastyki – p. Wojciecha Rusieckiego. Pod koniec wszyscy aktorzy razem z chórem i zgromadzonymi gośćmi zaśpiewali kolędę: "W żłobie leży", co dodało magii całemu przedstawieniu.

Również i Pan dyrektor Ryszard Ogrodnik podziękował młodym artystom oraz ich opiekunom za przygotowanie wyjątkowych jasełek, a także złożył świąteczne życzenia przybyłym na uroczystość rodzicom, nauczycielom i wszystkim pracownikom szkoły.
 

Zdjęcie na dziś...

wiosna_5.jpg

RODO

Rok szkolny 2018/19

Sukcesy uczniów

Dla nauczyciela


bottom

© Miejskie Gimnazjum nr 1 w Zambrowie 2011                            Powered by Joomla