Plan zajęć nauczycieli
Rok szkolny 2017/2018, semestr I


G. KierskiD. SijkoA. ZarembaJ. ŁętowskaE. Mołda
E. MystkowskaK. PęskaU. PiechM. KotowskaM. Orłowska
A. PiórkowskaE. PrzestrzelskaB. DąbrowskaA. BiałaM. Rusiecka
W. RusieckiT. StańczykD. SkarżyńskiM. GontarskiD. Grabowski
K. GrabowskaM. SkibińskaJ. DmochowskaM. Pawelec-KacprzakR. Ogrodnik
K. KuleszaM. PacD. KoziołA. MioduszewskaE. Tomżyńska
E. KowalczykW. SławeckiM. JamiołkowskaJ. KrajewskaK. Strękowska
E. MorysewiczA. TrochimowiczM. BrzóskaA. GutowskiJ. Jastrzębski
M. PęskaW. Morysewicz

G. Kierski

  Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek
8.00   2B
religia
40
  3C
religia
40
 
8.55   3D
religia
40
  2F
religia
40
 
9.50   2C
religia
40
  2C
religia
40
 
10.45       3D
religia
40
 
11.45   3C
religia
40
  2B
religia
40
 
12.45   2F
religia
40
     
13.40          



D. Sijko

  Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek
8.00     2A
religia
40
  3B
religia
40
8.55     3A
religia
40
  3A
religia
40
9.50     3B
religia
40
   
10.45         2A
religia
40
11.45          
12.45          
13.40          



A. Zaremba

  Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek
8.00   3G
religia
39
    2E
religia
39
8.55   3F
religia
39
    3F
religia
39
9.50   2E
religia
39
    2D
religia
39
10.45   3E
religia
39
     
11.45       3E
religia
39
 
12.45       3G
religia
39
 
13.40       2D
religia
39
 



J. Łętowska

  Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek
8.00     3G
j.pol.
57
3G
j.pol.
57
3E
j.pol.wsp
8.55   3E
j.pol.wsp
3E
j.ros.wsp
3E
j.pol.wsp
2F
eduk. wsp
9.50 2F
j.pol.wsp
2F
j.pol.wsp
    3G
j.pol.
58
10.45 3E
j.pol.wsp
3G
j.pol.
57
2F
j.pol.wsp
  2F
j.pol.wsp
11.45 3E
j.ros.wsp
  3E
j.pol.wsp
   
12.45 2F
muz.wsp
       
13.40 3G
j.pol.
57
       



E. Mołda

  Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek
8.00     3A
godz.wych.
56
3F
j.pol.
56
 
8.55   3A
j.pol.
56
2A
j.pol.
56
2B
j.pol.
56
 
9.50 2A
j.pol.
56
2D
j.pol.
56
3F
j.pol.
56
2D
j.pol.
56
3A
j.pol.
56
10.45 2B
j.pol.
56
2B
j.pol.
56
3A
j.pol.
56
3A
j.pol.
56
2D
j.pol.
56
11.45 3F
j.pol.
56
3F
j.pol.
56
2B
j.pol.
56
  2A
j.pol.
56
12.45 3A
j.pol.
56
      3F
j.pol.
56
13.40 2D
j.pol.
56
2A
j.pol.
56
     



E. Mystkowska

  Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek
8.00       2C
j.pol.
58
3D
godz.wych.
58
8.55       3D
j.pol.
58
3D
j.pol.
58
9.50     2C
j.pol.
58
   
10.45   3D
j.pol.
58
3D
j.pol.
58
   
11.45   2C
j.pol.
58
     
12.45 2C
j.pol.
58
       
13.40 3D
j.pol.
58
       



K. Pęska

  Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek
8.00 3B
j.niem.
58
3F
j.niem.
58
  3B
j.niem.
58
3F
j.niem.
58
   
8.55 2C
j.niem.
58
  3B
j.pol.
58
   
9.50 3A
j.niem.
58
    3A
j.niem.
58
 
10.45 3B
j.pol.
58
       
11.45       3B
j.pol.
58
 
12.45   3B
j.pol.
58
    3B
j.pol.
58
13.40   2E
j.niem.
58
2F
j.niem.
58
    2A
j.niem.
58



U. Piech

  Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek
8.00   3C
j.pol.
57
    3E
j.pol.
57
8.55 3C
j.pol.
57
3E
j.pol.
57
  3E
j.pol.
57
3C
j.pol.
57
9.50 2F
j.pol.
57
2F
j.pol.
57
  2E
j.pol.
57
2E
j.pol.
57
10.45 3E
j.pol.
57
  2F
j.pol.
57
3C
j.pol.
57
2F
j.pol.
57
11.45 2E
j.pol.
57
  3E
j.pol.
57
   
12.45     2E
j.pol.
57
   
13.40     3C
j.pol.
57
   



M. Kotowska

  Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek
8.00          
8.55          
9.50          
10.45   3F
j.ang.1
32
  3F
j.ang.1
32
 
11.45   3E
j.ang.2
    3F
j.ang.1
40
12.45       3E
j.ang.2
3E
j.ang.2
13.40          



M. Orłowska

  Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek
8.00 2E
j.ang.1
41
  2C
j.ang.1
44
   
8.55 2F
j.ang.1
2C
j.ang.1
26
2E
j.ang.1
44
3B
j.ang.1
44
 
9.50 2B
j.ang.1
44
  2D
j.ang.1
44
2B
j.ang.1
44
3B
j.ang.1
41
10.45 2A
j.ang.1
44
2D
j.ang.1
26
2A
j.ang.1
26
2A
j.ang.1
44
2E
j.ang.1
39
11.45 2D
j.ang.1
44
3B
j.ang.1
26
3A
j.ang.1
26
  3A
j.ang.1
39
12.45   2B
j.ang.1
26
2F
j.ang.1
26
  2F
j.ang.1
39
13.40   3A
j.ang.1
26
    2C
j.ang.1
39



A. Piórkowska

  Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek
8.00   3D
j.ang.1
41
     
8.55 2F
j.ang.2
41
    3G
j.ang
41
 
9.50 2B
j.ang.2
41
3C
j.ang.1
41
2D
j.ang.2
41
2B
j.ang.2
41
 
10.45 2A
j.ang.2
41
2D
j.ang.2
41
2A
j.ang.2
41
2A
j.ang.2
41
3G
j.ang
41
11.45 2D
j.ang.2
41
3G
j.ang
41
3A
j.ang.2
41
3C
j.ang.1
41
3A
j.ang.2
41
12.45 3D
j.ang.1
41
2B
j.ang.2
41
2F
j.ang.2
3D
j.ang.1
41
2F
j.ang.2
13.40 3C
j.ang.1
41
3A
j.ang.2
41
     



E. Przestrzelska

  Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek
8.00   3D
j.ang.2
44
2C
j.ang.2
41
2E
j.ang.2
26
 
8.55   2C
j.ang.2
44
2E
j.ang.2
41
3B
j.ang.2
26
 
9.50   3C
j.ang.2
44
    3B
j.ang.2
44
10.45   3F
j.ang.2
44
  3F
j.ang.2
26
2E
j.ang.2
44
11.45   3B
j.ang.2
44
  3C
j.ang.2
26
3F
j.ang.2
44
12.45 3D
j.ang.2
44
    3D
j.ang.2
26
 
13.40 3C
j.ang.2
44
    2C
j.ang.2
26
 



B. Dąbrowska

  Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek
8.00 3B
j.ros.
43
  3F
j.ros.
43
2D
j.ros
43
2F
j.ros
43
 
8.55 2C
j.ros.
43
  3E
j.ros.
43
   
9.50 3A
j.ros.
43
  3D
j.ros.
43
3A
j.ros.
43
 
10.45     3C
j.ros.
43
   
11.45 3E
j.ros.
43
      3C
j.ros.
43
12.45 3G
j.ros.
43
  3G
j.ros.
43
  3D
j.ros.
43
13.40 3F
j.ros.
43
2E
j.ros.
43
3B
j.ros.
43
  2A
j.ros
43
2B
j.ros
43



A. Biała

  Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek
8.00   3E
matem.wsp
3E
matem.wsp
   
8.55   2F
matem.wsp
2F
informat. wsp
  3E
matem.wsp
9.50          
10.45       3E
matem.wsp
 
11.45          
12.45          
13.40 2F
matem.wsp
  2F
matem.wsp
2F
matem.wsp
 



M. Rusiecka

  Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek
8.00          
8.55          
9.50     3G
z.art.p
24
   
10.45     3F
z.art.p
24
   
11.45     3D
z.art.p
24
   
12.45     3E
z.art.p
24
   
13.40          



W. Rusiecki

  Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek
8.00         2C
plastyka
24
8.55         2B
plastyka
24
9.50         2F
plastyka
24
10.45          
11.45   2A
plastyka
24
     
12.45   2E
plastyka
24
     
13.40   2D
plastyka
24
     



T. Stańczyk

  Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek
8.00       2A
muzyka
35
 
8.55       2D
muzyka
35
 
9.50       3C
z.art.m
35
 
10.45         2B
muzyka
35
11.45 3B
z.art.m
35
      2C
muzyka
35
12.45 2F
muzyka
35
      3A
z.art.m
35
13.40 2E
muzyka
35
       



D. Skarżyński

  Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek
8.00          
8.55     2C
z.techn.
26
  3G
z.techn.
26
9.50 2E
z.techn.
26
  3A
z.techn.
26
  3C
z.techn.
26
10.45 2D
z.techn.
26
      3F
z.techn.
26
11.45 2F
z.techn.
26
      3D
z.techn.
26
12.45 2B
z.techn.
26
      2A
z.techn.
26
13.40 3E
z.techn.
26
      3B
z.techn.
26



M. Gontarski

  Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek
8.00 3G
historia
37
    3E
informat. wsp
 
8.55 3B
historia
37
       
9.50 3E
hist.wsp
      2F
plast.wsp
10.45     3G
historia
37
  3E
hist.wsp
11.45 2F
z.techn. wsp
  3B
historia
37
  3B
godz.wych.
37
12.45 3E
wos.wsp
  3E
z.art.plast.wsp
   
13.40 3E
z.techn. wsp
       



D. Grabowski

  Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek
8.00   2E
historia
38
    2B
historia
37
8.55         2C
historia
37
9.50     2F
historia
38
   
10.45          
11.45          
12.45       2F
historia
38
 
13.40 2C
historia
38
  2B
historia
38
2E
historia
37
 



K. Grabowska

  Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek
8.00         3A
historia
38
8.55 3F
historia
38
  3C
historia
38
  2D
historia
38
9.50 3E
historia
38
  2F
hist.wsp
  3F
historia
38
10.45 3D
historia
38
  2D
godz.wych.
38
  3E
historia
38
11.45 2A
historia
38
3A
historia
38
2A
historia
38
   
12.45   2D
historia
38
  2F
hist.wsp
 
13.40   3C
historia
38
  3D
historia
38
 



M. Skibińska

  Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek
8.00 2A
wdżwr
36
    2B
wdżwr
36
 
8.55 3G
wos
36
    2C
godz.wych.
36
 
9.50       3B
wos
36
 
10.45 3C
wos
36
       
11.45 3D
wos
36
       
12.45 3E
wos
36
3A
wos
36
3F
wos
36
  3C
wdżwr
36
13.40 3A
wdżwr
36
3B
wdżwr
36
2C
wdżwr
36
  3E
wdżwr
36



J. Dmochowska

  Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek
8.00   3B
geografia
30
3C
geografia
30
3B
geografia
30
 
8.55 3D
geografia
30
2D
geografia
30
3F
godz.wych.
30
3F
geografia
30
 
9.50 3G
geografia
30
3F
geografia
30
3E
geografia
30
   
10.45 2F
geografia
30
       
11.45 2C
geografia
30
  3G
geografia
30
  3E
geografia
30
12.45 3C
geografia
30
      2E
geografia
30
13.40         3D
geografia
30



M. Pawelec-Kacprzak

  Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek
8.00     2B
j.niem.
32
   
8.55          
9.50     3D
j.niem.
32
   
10.45     3C
j.niem.
32
   
11.45         3C
j.niem.
32
12.45         3D
j.niem.
32
13.40         2D
j.niem.
32



R. Ogrodnik

  Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek
8.00   3A
geografia
32
     
8.55       3A
geografia
32
 
9.50   2B
geografia
32
  2A
geografia
32
 
10.45          
11.45          
12.45          
13.40          



K. Kulesza

  Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek
8.00 3C
biologia
53
2C
biologia
53
     
8.55 2B
biologia
53
3C
biologia
53
2B
biologia
53
   
9.50 3C
godz.wych.
53
3E
biologia wsp
3E
geogr.wsp
   
10.45 2F
geogr.wsp
2F
biologia wsp
     
11.45     2C
biologia
53
2F
biologia wsp
3E
geogr.wsp
12.45     2D
biologia
53
2D
biologia
53
3G
biologia
53
13.40         3E
wdżwr wsp



M. Pac

  Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek
8.00   2A
biologia
51
    2A
biologia
51
8.55 2E
biologia
51
3B
biologia
51
    2E
biologia
51
9.50 3D
biologia
51
3E
biologia
51
     
10.45   2F
biologia
51
  3B
biologia
51
 
11.45 3A
biologia
51
3D
biologia
51
  2F
biologia
51
 
12.45 3F
biologia
51
    2A
godz.wych.
51
 
13.40          



D. Kozioł

  Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek
8.00 3A
chemia
61
       
8.55 3E
chemia wsp
       
9.50 3B
chemia
61
       
10.45          
11.45       3A
chemia
61
 
12.45          
13.40       3E
chemia wsp
 



A. Mioduszewska

  Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek
8.00 2F
chemia wsp
  3D
chemia
62
  2F
godz.wych.
61
8.55 3E
chemia
62
       
9.50 2D
chemia
62
       
10.45 3G
chemia
62
    3G
chemia
62
 
11.45       2C
chemia
62
 
12.45       3C
chemia
62
 
13.40       3E
chemia
62
 



E. Tomżyńska

  Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek
8.00 2F
chemia
62
3F
chemia
62
    3F
chemia
62
8.55 2D
eduk. dla bezp.
61
2E
eduk. dla bezp.
61
    2F
eduk. dla bezp.
61
9.50         2B
chemia
62
10.45 2C
eduk. dla bezp.
61
       
11.45 2B
eduk. dla bezp.
61
       
12.45 2E
chemia
62
  2A
chemia
62
   
13.40 2A
eduk. dla bezp.
61
  2E
godz.wych.
61
   



E. Kowalczyk

  Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek
8.00     2F
fizyka wsp
   
8.55     3G
godz.wych.
62
   
9.50   3G
fizyka
64
2E
fizyka
64
2F
fizyka wsp
 
10.45   2A
fizyka
64
3E
fizyka wsp
2B
fizyka
64
2C
fizyka
64
11.45   2B
fizyka
64
  2E
fizyka
64
3G
fizyka
64
12.45   2C
fizyka
64
  3B
fizyka
64
 
13.40       2A
fizyka
64
 



W. Sławecki

  Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek
8.00 2D
fizyka
64
  2F
fizyka
64
3A
fizyka
64
 
8.55 3A
fizyka
64
  2D
fizyka
64
3C
fizyka
64
 
9.50 3F
fizyka
64
    2F
fizyka
64
 
10.45     3E
fizyka
64
   
11.45     3C
fizyka
64
   
12.45     3D
fizyka
64
   
13.40          



M. Jamiołkowska

  Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek
8.00   3E
matematyka
60
3E
matematyka
60
3D
matematyka
60
3G
matematyka
60
8.55   3G
matematyka
60
3D
matematyka
60
2E
matematyka
60
3E
matematyka
60
9.50   3D
matematyka
60
2A
matematyka
60
3G
matematyka
60
2A
matematyka
60
10.45 2E
matematyka
60
2E
matematyka
60
2E
matematyka
60
3E
matematyka
60
3D
matematyka
60
11.45 3G
matematyka
60
       
12.45 2A
matematyka
60
2A
matematyka
60
     
13.40   3E
godz.wych.
60
     



J. Krajewska

  Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek
8.00         3C
matematyka
59
8.55   2F
matematyka
59
    3B
matematyka
59
9.50 2C
matematyka
59
3B
matematyka
59
3C
matematyka
59
  2C
matematyka
59
10.45 3F
matematyka
59
2C
matematyka
59
3B
matematyka
59
   
11.45 3C
matematyka
59
  3F
matematyka
59
   
12.45 3B
matematyka
59
3C
matematyka
59
2C
matematyka
59
3F
matematyka
59
 
13.40 2F
matematyka
59
3F
matematyka
59
2F
matematyka
59
2F
matematyka
59
 



K. Strękowska

  Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek
8.00   2D
matematyka
24
     
8.55   2B
matematyka
24
     
9.50   3A
matematyka
24
     
10.45 3A
matematyka
24
       
11.45       2D
matematyka
24
2B
matematyka
24
12.45 2D
matematyka
24
  2B
matematyka
60
3A
matematyka
24
2D
matematyka
24
13.40 2B
matematyka
24
  3A
matematyka
24
2B
godz.wych.
24
3A
matematyka
24



E. Morysewicz

  Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek
8.00     2D
informatyka1
34
3E
informatyka1
34
 
8.55     2F
informatyka1
34
2A
informatyka1
34
 
9.50     2B
informatyka1
34
3F
informatyka1
34
 
10.45       2C
informatyka1
34
 
11.45       3D
informatyka1
34
 
12.45       2E
informatyka1
34
 
13.40          



A. Trochimowicz

  Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek
8.00     2D
informatyka2
55
   
8.55     2F
informatyka2
55
2A
informatyka2
55
 
9.50     2B
informatyka2
55
3F
informatyka2
55
 
10.45       2C
informatyka2
55
 
11.45       3D
informatyka2
55
 
12.45       2E
informatyka2
55
 
13.40       3G
informatyka1
55
 



M. Brzóska

  Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek
8.00          
8.55          
9.50       3D
wf dz.
sz4
3E
wf dz.
sz4
3D
wf dz.
sz4
3E
wf dz.
sz4
10.45   3B
wf dz.
sz4
2C
wf dz.
sz4
2E
wf dz.
sz4
2F
wf dz.
sz4
3B
wf dz.
sz4
11.45   2E
wf dz.
sz4
2F
wf dz.
sz4
2E
wf dz.
sz4
2F
wf dz.
sz4
  2E
wf dz.
sz4
2F
wf dz.
sz4
12.45   3D
wf dz.
sz4
3E
wf dz.
sz4
3B
wf dz.
sz4
2C
wf dz.
sz4
2C
wf dz.
sz4
13.40   2C
wf dz.
sz4
3D
wf dz.
sz4
3E
wf dz.
sz4
3B
wf dz.
sz4
 



A. Gutowski

  Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek
8.00 2B
wf chł.
sz3
2C
wf chł.
sz3
       
8.55 2A
wf dz.
sz3
2A
wf dz.
sz3
    2A
wf dz.
sz3
9.50   2A
wf dz.
sz3
     
10.45   3A
wf dz.
sz3
3C
wf dz.
sz3
2B
wf chł.
sz3
2C
wf chł.
sz3
2E
wf chł.
sz3
3A
wf dz.
sz3
3C
wf dz.
sz3
11.45   2E
wf chł.
sz3
2E
wf chł.
sz3
2A
wf dz.
sz3
2E
wf chł.
sz3
12.45     3A
wf dz.
sz3
3C
wf dz.
sz3
2B
wf chł.
sz3
2C
wf chł.
sz3
2B
wf chł.
sz3
2C
wf chł.
sz3
13.40     2A
wf dz.
sz3
3A
wf dz.
sz3
3C
wf dz.
sz3
 



J. Jastrzębski

  Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek
8.00          
8.55          
9.50          
10.45   3C
wf chł.
sz1
    3C
wf chł.
sz1
11.45   3E
j.ang.1
32
  3F
wf chł.
sz1
3G
wf chł.
sz1
 
12.45   3G
wf chł.
sz1
3F
wf chł.
sz1
3C
wf chł.
sz1
3E
j.ang.1
32
3E
j.ang.1
41
13.40     3F
wf chł.
sz1
3G
wf chł.
sz1
3C
wf chł.
sz1
3F
wf chł.
sz1
3G
wf chł.
sz1



M. Pęska

  Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek
8.00          
8.55          
9.50          
10.45     2B
wf dz.
sz5
2D
wf dz.
sz5
 
11.45   2D
wf dz.
sz5
2D
wf dz.
sz5
3F
wf dz.
sz5
3G
wf dz.
sz5
2D
wf dz.
sz5
12.45   3F
wf dz.
sz5
3G
wf dz.
sz5
  2B
wf dz.
sz5
2B
wf dz.
sz5
13.40   2B
wf dz.
sz5
3F
wf dz.
sz5
3G
wf dz.
sz5
  3F
wf dz.
sz5
3G
wf dz.
sz5



W. Morysewicz

  Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek
8.00 3D
wf chł.
sz2
3E
wf chł.
sz2
       
8.55 2A
wf chł.
sz2
2A
wf chł.
sz2
    2A
wf chł.
sz2
9.50   2A
wf chł.
sz2
  3D
wf chł.
sz2
3E
wf chł.
sz2
3D
wf chł.
sz2
3E
wf chł.
sz2
10.45   3A
wf chł.
sz2
3B
wf chł.
sz2
  2D
wf chł.
sz2
2F
wf chł.
sz2
3A
wf chł.
sz2
3B
wf chł.
sz2
11.45   2D
wf chł.
sz2
2F
wf chł.
sz2
2D
wf chł.
sz2
2F
wf chł.
sz2
2A
wf chł.
sz2
2D
wf chł.
sz2
2F
wf chł.
sz2
12.45   3D
wf chł.
sz2
3E
wf chł.
sz2
3A
wf chł.
sz2
3B
wf chł.
sz2
   
13.40     2A
wf chł.
sz2
3A
wf chł.
sz2
3B
wf chł.
sz2