top
logo


                 

Linki

Biuletyn Informacji Publicznej MG1

Zapraszamy na Zambrowski Portal Internetowy

Zapraszamy na Stronę Zambrowską

Zapraszamy na stronę powiatu zambrowskiego

Zapraszamy na stronę województwa podlaskiego

  • MG1 Zambrów
  • MG1 Zambrów
  • MG1 Zambrów
  • MG1 Zambrów
  • MG1 Zambrów
  • MG1 Zambrów
Wiadomości
Ogólnopolska Wiosna Młodych Talentów

Troje uczniów naszego gimnazjum – Maja Dmochowska z kl. II F, Natalia Olszewska z kl. III F oraz Patryk Rosiński z kl. II E wzięło udział w XIII Ogólnopolskiej Wiośnie Młodych Talentów – Hajnówka 2016.
Więcej…
 
Wycieczka do Wilna i Trok

W dniach 9-10 maja 2016r. odbyła się wycieczka do Wilna i Trok na Litwie. Uczestniczyły w niej klasy Id, IIa i IIIc. Zbiórka pod szkołą była o godzinie 4.45, a wyjazd o godzinie 5.00. W autokarze panowała przyjemna i zabawna atmosfera pomimo wczesnej godziny.
Więcej…
 
Uczennice naszej szkoły ponownie wśród najlepszych w województwie!

20 czerwca 2016 w białostockim Muzeum Rzeźby A. Karnego odbyła się ceremonia wręczenia nagród laureatom XIII Edycji Konkursu Wiedzy o Rosji pt. ”Wołga”. Wśród nagrodzonych znalazły się 3 uczennice naszej szkoły: Julia Komorowska z kl. III e i Natalia Olszewska z klasy III f, które zajęły ex aequo II miejsce oraz Aleksandra Kossakowska z klasy III f, która otrzymała wyróżnienie.
Więcej…
 
Goście z Litwy

Dzień 13 maja 2016 roku był dniem wyjątkowym dla naszej szkolnej społeczności. I to wcale nie dlatego, że był to piątek 13-ego. Mury naszej szkoły odwiedzili tego dnia niezwykli goście- ponad pięćdziesięcioosobowa grupa uczniów polskich szkół na Litwie wraz z opiekunami. Reprezentowali oni dwie szkoły z miejscowości Pakiena i Szumsk.
Więcej…
 
VII Konkurs Historyczny "Tadeusz Kościuszko – życie i działalność"

Co 2 lata w Miejskim Gimnazjum nr 1 im. Tadeusza Kościuszki odbywa się konkurs historyczny pt. "Tadeusz Kościuszko – życie i działalność".

26 kwietnia 2016r. odbył się w etap szkolny konkursu. Uczestnicy mieli do rozwiązania test złożony z 50 pytań, związanych z biografią Patrona oraz z nazwami geograficznymi i obrazami poświęconymi Kościuszce i powstaniu 1794r. I miejsce zajął Michał Przerwa z kl. 3 f, II miejsce Jakub Załuska z klasy 3 f, a III miejsce – Piotr Tekliński z klasy 2 f. Zwycięscy zostali zakwalifikowani do etapu powiatowego, który odbył się w Miejskim Gimnazjum 29 kwietnia.
Więcej…
 
« PoczątekPoprzednia12345678910NastępnaOstatnie »

Strona 2 z 11

Zdjęcie na dziś...

wiosna_3.jpg

RODO

Rok szkolny 2018/19

Sukcesy uczniów

Dla nauczyciela


bottom

© Miejskie Gimnazjum nr 1 w Zambrowie 2011                            Powered by Joomla