top
logo


                 

Linki

Biuletyn Informacji Publicznej MG1

Zapraszamy na Zambrowski Portal Internetowy

Zapraszamy na Stronę Zambrowską

Zapraszamy na stronę powiatu zambrowskiego

Zapraszamy na stronę województwa podlaskiego

  • MG1 Zambrów
  • MG1 Zambrów
  • MG1 Zambrów
  • MG1 Zambrów
  • MG1 Zambrów
  • MG1 Zambrów
Konkursy przedmiotowe dla uczniów gimnazjów organizowane przez Podlaskiego Kuratora Oświaty
w roku szkolnym 2010/2011
  1. Wojewódzki Konkurs Języka Polskiego
    • w etapie szkolnym wzięlo udział 41 uczniów
    • etap rejonowy: Wiktoria Piórkowska kl. III f, Maria Leszczyńska kl. III e,
    • etap wojewódzki: Wiktoria Piórkowska kl. III f - laureatka (nauczyciel przygotowujący Zdzisława Czapska), Maria Leszczyńska kl. III e - laureatka (nauczyciel przygotowujący Krystyna Pęska)
  2. Wojewódzki Konkurs Matematyczny
      w etapie szkolnym udział wzięło 30 uczniów
    • etap rejonowy: Wiktoria Piórkowska kl. III f, Piotr Misztal kl. III i
    • etap wojewódzki: Piotr Misztal kl. III i- finalista (nauczyciel przygotowujący Jadwiga Krajewska)
  3. Wojewódzki Konkurs Biologiczny
    • w etapie szkolnym udział wzięło 21 uczniów
    • etap rejonowy: Marcin Sadowski kl. II i, Katarzyna Jastrzębska kl. III k, Kinga Niedbała kl. III k
    • etap wojewódzki: Wiktoria Piórkowska kl. III f - laureatka (nauczyciel przygotowujący Katarzyna Kulesza), Katarzyna Jastrzębska kl. III k Finalistka (nauczyciel przygotowujący Katarzyna Kulesza)
  4. Wojewódzki Konkurs Chemiczny
    • etap szkolny: udział wzieło 5 uczniów
    • etap rejonowy: Wiktoria Piórkowska kl. III f, Kacper Zalewski kl. III f, Bartosz Trochimowicz kl. III a
    • etap wojewódzki: Wiktoria Piórkowska kl. III f - finalistka (nauczyciel prowadzący Dorota Kozioł), Kacper Zalewski kl. III f Finalista (nauczyciel prowadzący Dorota Kozioł)
  5. Wojewódzki Konkurs Historyczny
    • etap szkolny: udział wzęło 19 uczniów
    • etap rejonowy: Hubert Śliwowski kl. III k, Piotr Jałbrzykowski kl. III i, Anna Kasza kl. III k, Maciej Gacki kl. I e, Natalia Grabowska kl. III e, Robert Kozłowski kl. I e,
    • etap wojewódzki: Piotr Jałbrzykowski kl. III i - laureat (nauczyciel prowadzący Dariusz Grabowski), Natalia Grabowska kl. III e - laureatka (nauczyciel prowadzący Dariusz Grabowski), Hubert Śliwowski kl. III k Finalista (nauczyciel prowadzący Dariusz Grabowski)
  6. Wojewódzki Konkurs Geograficzny
    • etap szkolny: 18 uczniów
    • etap rejonowy: Wiktoria Piórkowska kl. III f,
    • etap wojewódzki: Wiktoria Piórkowska kl. III f - laureatka (nauczyciel prowadzący Jolanta Dmochowska)
  7. Wojewódzki Konkurs Języka Angielskiego
    • etap szkolny: 54 uczniów
    • etap rejonowy: Maciej Gutowski kl. II g, Natalia Kołakowska kl. II i, Kacper Leszczyński kl. II b, Anna Wiaksa kl. III f, Wiktoria Piórkowska kl. III f, Natalia Grabowska kl. III e, Maria Leszczyńska kl. III e, Damian Wyszomirski kl. I c
    • etap wojewódzki: Kacper Leszczyński kl. II b - finalista (nauczyciel prowadzący Sylwia Sakowicz), Wiktoria Piórkowska kl. III f - laureatka (nauczyciel prowadzący Marta Orłowska), Natalia Grabowska kl. III e - laureatka (nauczyciel prowadzący Agnieszka Piórkowska), Damian Wyszołmirski kl. I c - laureat (nauczyciel prowadzący Marta Orłowska)
  8. Wojewódzki Konkurs z Plastyki
    • etap szkolny: 9 uczniów
    • etap rejonowy: Maria Leszczyńska kl. III e, Michał Godlewski kl. III e, Justyna Radomska kl. II e
    • etap wojewódzki: Justyna Radomska kl. II e - laureatka (nauczyciel prowadzący Wojciech Rusiecki), Maria Leszczyńska kl. III e - laureatka (nauczyciel prowadzący Wojciech Rusiecki)



Konkursy w roku szkolnym 2010/2011

Lp. Nazwa konkursu Organizator; Data i miejsce Opiekun/ Komisja Wyniki uczniów
1. I Ogólnopolski Konkurs Fotograficzny dla Fotografów Amatorów pod hasłem "Las moja miłość" Zespół Szkół Leśnych im. Leśników Polskich w Białowieży pod patronatem Marszałka Województwa Podlaskiego, Podlaskiego Kuratora Oświaty, Dyrektora Regionalnej Dyrekcji Lasów Państwowych w Białymstoku
22.10.2010 Białowieża
Wojciech Rusiecki 2 uczestników
Katarzyna Bojanowska III i - II miejsce
2. II Miejski Konkurs Plastyczno-Historyczny pod hasłem "Bitwa o Zambrów" Zambrowski Portal Internetowy pod patronatem Burmistrza Miasta Zambrów we współpracy z oddziałem SKOK Stefczyka w Zambrowie 26.10.2010 Zambrów Wojciech Rusiecki 6 uczestników
Marzena Gołębiewska IIa - I miejsce
Kamil Pankiewicz I a - II miejsce
Urszula Śliwowska I i - III miejsce Karolina Truchel I i - wyróżnienie
3. XIX Zambrowski Konkurs Recytatorski Polskiej Poezji i Prozy Patriotycznej - etap szkolny Szkoła Podstawowa nr 5 w Zambrowie
26.10.2010 MG 1
Dorota Grosfeld-przewodnicząca, Zdzisława Czapska, Małgorzata Ogonowska 19 uczestników Laureaci
Ewa Biała, Katarzyna Bojanowska III i, Jakub Ortman II g, Klaudia Zalewska II e, Jacek Cygan II g
4. XIX Zambrowski Konkurs Recytatorski Polskiej Poezji i Prozy Patriotycznej - etap rejonowy Szkoła Podstawowa nr 5 w Zambrowie
28.10.2010 SP 5 Zambrów
Dorota Grosfeld- członek komisji Katarzyna Bojanowska III i - I miejsce Jakub Ortman II g - II miejsce
5. Szkolny Konkurs Historyczny "O niepodległość i granice Polski" w 90 rocznicę bitwy warszawskiej Katarzyna Grabowska, Barbara Knapkiewicz 28.10.2010 MG 1 Katarzyna Grabowska, Barbara Knapkiewicz 22 uczestników Piotr Jałbrzykowski III i - I miejsce Katarzyna Jastrzębska III k - II miejsce Maciej Gacki I e - III miejsce Anna Wiaksa III f - III miejsce
6. VIII Konkurs Ortograficzny o tytuł Mistrza Ortografii Zambrowa szkół ponadpodstawowych - etap szkolny Miejski Ośrodek Kultury w Zambrowie 16.11.2010 Zambrów Elżbieta Mystkowska-przewodnicząca, Ewa Mołda, Małgorzata Ogonowska 27 uczestników Anna Zambrzycka III c - I miejsce
Damian Wyszołmirski I c - II miejsce
Aleksandra Bagnowska I c - III miejsce
7. Konkurs dla członków i sympatyków Szkolnych Kół Caritas "Anioł ubogich - życie i dzieło bł. M. Teresy z Kalkuty" Caritas Diecezji Łomzyńskiej 25.11.2010 MG 1 Maria Święcka-przewodnicząca, Danuta Sijko, Krystyna Ogrodnik, Małgorzata Ogonowska 15 uczestników Magdalena Gregorek III c - I miejsce
Kinga Jastrzębska III a - II miejsce
Radosław Wnorowski III a - III miejsce
8 XI Festiwal Piosenki Religijnej i Patriotycznej "Bogu i Ojczyźnie" Miejski Ośrodek Kultury w Zambrowie 27.11.2010 Zambrów Mariusz Prusiński, Krystyna Ogrodnik 13 uczennic z Zespołu Wokalnego "Gama" - I miejsce w kategorii gimnazjów - "Złota Nutka"
9. Hello Konkurs-Projektuj Kartkę Hello Media i Zespół Szkół w Mszanie 10.12.2011 Wodzisław Śląski Wojciech Rusiecki 5 uczestników Natasza Gawęcka II e, Małgorzata Łomocińska I b, Marzena Gołębiewska II a, Paulina Szabłowska II d - wyróżnienia
10. VIII Edycja Konkursu o Krajach Unii Europejskiej "U wrót Europy" - etap szkolny Zespół Szkoł Ponadgimnazjalnych nr 1 w Białymstoku pod patronatem Prezydenta Miasta Białegostoku i Podlaskiego Kuratora Oświaty 10.12.2010 MG 1 Mariola Skibińska, Beata Jankowska 24 uczestników Katarzyna Kasza III k - I miejsce
Weronika Modzelewska I e - II miejsce
Paulina Talarska I e - III miejsce
11 Szkolny Konkurs na Najpiękniejszy Stroik Świąteczny Alicja Zaremba, Danuta Sijko 22.12.2010 MG 1 Wojciech Rusiecki - przewodniczący, Danuta Sijko, Alicja Zaremba 10 uczestników Ewa Biała III i - I miejsce
Katarzyna Kasza III k - II miejsce
Paweł Łubnicki III k - III miejsce
12. III Powiatowy Konkurs Szopek Bożonarodzeniowych Bursa Szkolna nr 1 w Zambrowie pod patronatem Starosty Zambrowskiego 18.01.2011 Bursa Szkolna w Zambrowie Wojciech Rusiecki 7 uczestników Kamila Komorowska i Katarzyna Modzelewska I e - III miejsce
3 pozostałe zespoły - wyróżnienia
13. "Papież Słowianin" Ogólnopolski konkurs wiedzy o czasach i osobie Karola Wojtyły - Jana Pawła II dla uczniów gimnazjum - etap szkolny Kuratorium Oświaty w Łodzi, w porozumieniu z innymi kuratorami oświaty 20.01.2011 MG 1 Krystyna Pęska - przewodnicząca Zdzisława Czapska, Alicja Zaremba 12 uczestników Maria Leszczyńska III e - I miejsce
Justyna Radomska II e - II miejsce
Karolina Truchel I i - III miejsce
Wojciech Pruszyński I h - IV miejsce
Inga Modzelewska I i - V miejsce
14. VIII Edycja Konkursu o Krajach Unii Europejskiej "U wrót Europy" - etap wojewódzki Zespół Szkoł Ponadgimnazjalnych nr 1 w Białymstoku pod patronatem Prezydenta Miasta Białegostoku i Podlaskiego Kuratora Oświaty 26.02.2011 Białystok Dariusz Skarżyński-opiekun Katarzyna Kasza III k - wyróżnienie w kategorii szkół gimnazjalnych
15. Szkolny Konkurs Matematyczny "Matmix 2011" Anna Korzeniowska, Sylwia Godlewska 3.03.2011 MG 1 Anna Korzeniowska - przewodnicząca, Sylwia Godlewska, Krystyna Strękowska 29 uczestników w kategorii klas 1-2 Martyna Tatko I c - I miejsce
Damian Wyszołmirski I c - II miejsce
Dominika Dabrowska II g - III miejsce
16 uczestników w kategorii klas trzecich
Piotr Misztal III i - I miejsce
Kacper Sławecki III i - II miejsce
Radosław Wnorowski III a - III miejsce
16. "Papież Słowianin" Ogólnopolski konkurs wiedzy o czasach i osobie Karola Wojtyły - Jana Pawła II dla uczniów gimnazjum - etap wojewódzki Kuratorium Oświaty w Łodzi, w porozumieniu z innymi kuratorami oświaty 4.03.2011 Kuratorium Oświaty w Białymstoku Danuta Sijko - opiekun Maria Leszczyńska III e - Laureatka Karolina Truchel I i - Laureatka
Wojciech Pruszyński I h - Laureat
Justyna Radomska II e - finalistka etapu wojewódzkiego
17. Międzynarodowy Konkurs "Kangur Matematyczny 2011" Towarzystwo Upowszechniania Wiedzy i Nauk Matematycznych Kangourou Sans Frontieres 17.03.2011 MG 1 Barbara Gumowska, Krystyna Strękowska 34 uczestników - 22 w kategorii Kadet i 12 w kategorii Junior
Bardzo dobry wynik - Damian Wyszołmirski I c
18. III Konkurs Wiedzy o Samorządzie Terytorialnym dla gimnazjalistów województwa podlaskiego - etap szkolny Zespół Szkół Samorządowych Gimnazjum im. Armii Krajowej w Dąbrowie Białostockiej pod patronatem Podlaskiego Kuratora Oświaty i Marszałka Województwa Podlaskiego 23.03.2011 MG 1 Beata Jankowska, Ewa Gontarska 26 uczestników Katarzyna Jastrzębska III k - I miejsce i awans do finału wojewódzkiego
19. IX edycja Konkursu Historycznego "Epoka Prymasa Tysiąclecia" - etap szkolny Zespół Szkół Ogólnokształcących i Zawodowych w Czyżewie pod patronatem Podlaskiego Kuratora Oświaty, Dyrektora Oddziału Instytutu Pamięci Narodowej w Białymstoku, Dyrektora Instytutu Prymasowskiego Stefana Kardynała Wyszyńskiego w Warszawie, Dyrektora Instytutu Historii Wydziału Historyczno-Socjologicznego Uniwersytetu w Białymstoku, Starosty Wysokomazowieckiego, Wójta Gminy Czyżew-Osada 5.04.2011 MG 1 Danuta Sijko, Alicja Zaremba 24 uczestników Katarzyna Jastrzębska III k - I miejsce
Radosław Wnorowski III a - II miejsce
Natalia Grabowska III e - III miejsce; Awans uczniów do finału w Czyżewie
20 Szkolny Konkurs poświęcony osobie Jana Pawła II - kategoria literacka Alicja Zaremba, Danuta Sijko 6.04.2011 MG 1 Justyna Łętowska, Ewa Mołda, Elżbieta Mystkowska 9 uczestników Mateusz Romanowski I c -I miejsce
Ewa Biała III i - II miejsce
Natalia Grabowska III e - III miejsce
21. Szkolny Konkurs poświęcony osobie Jana Pawła II - kategoria plastyczna Alicja Zaremba, Danuta Sijko, Wojciech Rusiecki 6.04.2011 MG 1 Wojciech Rusiecki, Alicja Zaremba, Danuta Sijko 21 uczestników Michał Godlewski III e - I miejsce
Ewa Biała III i - II miejsce
Beata Zaręba II g - III miejsce
22. Ogólnopolski Konkurs Wiedzy Pożarniczej "Młodzież zapobiega pożarom"- etap powiatowy Komenda Powiatowa Państwowej Straży Pożarnej 8.04.2011 PSP Zambrów Wojciech Rusiecki Ewa Choromańska II b - III miejsce
Mateusz Ogonowski II g - IV miejsce
Piotr Zalewski II g - VII miejsce
Żaden z uczniów nie zakwalifikował się do etapu wojewódzkiego
23. Turniej "Bezpieczeństwo Ruchu Drogowego: - etap powiatowy Starostwo Powiatowe w Zambrowie 15.04.2011 Rutki Dariusz Skarżyński Drużyna w składzie: Katarzyna Buczkowska I e, Michał Modzelewski II h i Jakub Ortman II e zajęła I miejsce drużynowo i awansowała do finału wojewódzkiego
24. Konkurs Wiedzy Ekologicznej z okazji Światowego Dnia Wody Zespół Szkól Drzewnych i Gimnazjalnych w Łomży 19.04.2011 Łomża Katarzyna Kulesza 19 uczestników Bartosz Trochimowicz III a - I miejsce Aleksandra Arent III i - II miejsce
25. Konkurs Fotograficzny "Woda źródłem i kolebką życia" Zespół Szkól Drzewnych i Gimnazjalnych w Łomży 19.04.2011 Łomża Katarzyna Kulesza 20 uczestników Aleksandra Wyszomierska I e - I miejsce
Aleksandra Grunwald I e - III miejsce
Paulina Szewczyk III i oraz Izabela Michałowska III a - wyróżnienia
26. Wielka Gala Malowanej Pisanki Zambrów 2011 MOK Zambrów 20.04.2011 Zambrów Wojciech Rusiecki 2 uczestników
Dominika Dąbrowska - II miejsce
27. Szkolny Konkurs poświęcony osobie Jana Pawła II - kategoria recytacja Alicja Zaremba, Danuta Sijko 27.04.2011 MG 1 Dorota Grosfeld, Ewa Mołda, Alicja Zaremba 9 uczestników Agnieszka Hornowska II i - I miejsce
Bernardeta Krajewska I c - II miejsce
Magdalena Zduńczyk I c - III miejsce
28. I Międzynarodowy Konkurs "Młodzież w Lasach Europy - Youg People In European Forests" YPEF 2010/2011 - etap krajowy PGL Lasy Państwowe oraz Towarzystwo Przyjaciół Lasu 28.04.2011 MG 1 Koordynator szkolny Marzanna Pac 11 zespołów po 2-3 uczestników (35 uczniów) Zespól w składzie: Katarzyna Kasza III k, Magdalena Dmochowska III k i Wiktoria Piórkowska III f - I miejsce
29. Konkurs wiedzy o życiu i twórczości Czesława Miłosza "Miłosz-tropiciel istotności" Zespół Szkół nr 1 w Zambrowie pod patronatem Starosty Zambrowskiego 28.04.2011 ZS nr 1 Dorota Grosfeld Kinga Śledziewska II b - udział
Aleksandra Kur II b - udział
Piotr Czajkowski II b - udział
30. IV Ogólnopolski Konkurs na Grafikę i Rzeźbę o Tematyce Muzycznej Leszno 2011 Muzeum Okręgowe w Lesznie 29.04.2011 Leszno Wojciech Rusiecki 7 uczestników Michał Godlewski III e - wyróżnienie
Paulina Wapińska I c - wyróżnienie
31. VI Szkolny Konkurs Wiedzy Geograficznej "Wędrówki po krajach Europy" - Polska Jolanta Dmochowska, Małgorzata Pawelec-Kacprzak 5.05.2011 MG 1 Jolanta Dmochowska, Małgorzata Pawelec-Kacprzak, Małgorzata Ogonowska 22 uczestników Wiktoria Piórkowska III f - I miejsce,
Oliwia Małs III k - II miejsce
Aleksandra Pietranik I e - III miejsce
32. III Konkurs Wiedzy o Samorządzie Terytorialnym dla gimnazjalistów województwa podlaskiego - etap wojewódzki Zespół Szkół Samorządowych Gimnazjum im. Armii Krajowej w Dąbrowie Białostockiej pod patronatem Podlaskiego Kuratora Oświaty i Marszałka Województwa Podlaskiego 11.05.2011 Dąbrowa Białostocka Janusz Jastrzębski Katarzyna Jastrzębska III i- tytuł finalisty
33. Turniej "Bezpieczeństwo Ruchu Drogowego - etap wojewódzki Kuratorium Oświaty, PZM Białystok, WORD Białystok, Suwałki, Łomża 12.05.2011 Białystok Dariusz Skarżyński Drużyna w składzie: Katarzyna Buczkowska I e /15 miejsce indywid./, Mateusz Ogonowski II g /20 miejsce indywid./ i Jakub Ortman II e /15 miejsce indywid./ zajęła 16 miejsce w województwie na 17 zespołów
34. Konkurs Poezji i Piosenki Angielskiej Gimnazjum w Ciechanowcu, pod patronatem Podlaskiego Kuratora Oświaty, Burmistrza Ciechanowca i Wydawnictwa Macmillan Polska 13.05.2011 Ciechanowiec Mariusz Prusiński 6 uczestniczek /po 3 - poezja i piosenka/ Agnieszka Hornowska II i - III miejsce w kategorii poezja
Weronika Grodzka I c - II miejsce w kategorii piosenka;
Paulina Talarska I e - III miejsce w kategorii piosenka
35. VI Międzyszkolny Konkurs Recytatorski "Poeta w sutannie" Zespół Szkół Drzewnych i Gimnazjalnych w Łomży 19.05.2011 Łomża Elżbieta Mystkowska Adam Milewski III a - I miejsce w kategorii szkół gimnazjalnych
36. Szkolny Konkurs Wiedzy o Krajach Anglojęzycznych Marta Orłowska, Magdalena Starzyńska 20.05.2011 MG 1 Marta Orłowska, Magdalena Starzyńska 42 uczestników Wiktoria Piórkowska III f - I miejsce,
Natalia Grabowska III e - II miejsce,
Oliwia Małs III k - III miejsce
37 IV Festiwal Piosenki Dziecięcej i Młodzieżowej "Big Bit" - piosenki Jacka Cygana Miejski Dom Kultury-Dom Środowisk Twórczych w Łomży 20.05.2011 Mariusz Prusiński Paulina Talarska I e - II miejsce w kategorii gimnazjów
38. Przegląd Dorobku Muzycznego Szkół Podstawowych, Gimnazjów i Szkół Średnich "Prezentacje 2010". SP 5 w Zambrowie 21.05.2011 SP 5 Mariusz Prusiński Weronika Grodzka I c i Paulina Talarska I e - wyróżnienia
39 Powiatowy Konkurs Katyński - etap szkolny Zespół Szkół Agroprzedsiębiorczości pod honorowym patronatem Starosty Zambrowskiego oraz dyrektora IPN w Białymstoku 24.05.2011 MG 1 Dariusz Grabowski 10 uczestników Wiktoria Piórkowska III f - I miejsce,
Anna Wiaksa III f - II miejsce,
Alicja Zawistowska III g - III miejsce
Zakwalifikowane do finału powiatowego (10.06 w ZSA)
40. IX edycja Konkursu Historycznego "Epoka Prymasa Tysiąclecia" - finał Zespół Szkół Ogólnokształcących i Zawodowych w Czyżewie pod patronatem Podlaskiego Kuratora Oświaty, Dyrektora Oddziału Instytutu Pamięci Narodowej w Białymstoku, Dyrektora Instytutu Prymasowskiego Stefana Kardynała Wyszyńskiego w Warszawie, Dyrektora Instytutu Historii Wydziału Historyczno-Socjologicznego Uniwersytetu w Białymstoku, Starosty Wysokomazowieckiego, Wójta Gminy Czyżew-Osada 26.05.2011 ZSOiZ Czyżew Alicja Zaremba 3 uczestników Katarzyna Jastrzębska III k, Radosław Wnorowski III a,
Natalia Grabowska III e - nie awansowali do części ustnej
41. Powiatowy Konkurs Katyński Zespół Szkół Agroprzedsiębiorczości pod honorowym patronatem Starosty Zambrowskiego oraz dyrektora IPN w Białymstoku 10.06.2011 ZSE Zambrów Katarzyna Grabowska Wiktoria Piórkowska III f - 1 miejsce,
Anna Wiaksa III f - 2 miejsce,
Alicja Zawistowska III g - 3 miejsce w kategorii gimnazjów powiatu zambrowskiego



Wyniki zawodów sportowych
w roku szkolnym 2010/2011

Lp. Nazwa zawodów; organizator Data Nauczyciel opiekun/organizator Wyniki
1. Turniej Piłki Nożnej o Puchar Niepodległości szkół średnich i gimnazjów; Zespół Szkół Stowarzyszenia Wspierania Edukacji i Rynku Pracy w Zambrowie 24.10.2010
SP 3 Zambrów
Grzegorz Piórkowski Udział drużyny złożonej z 11 zawodników - 2 miejsce na 4 uczestniczące zespoły
2. Mistrzostwa Powiatu Zambrowskiego w Tenisie Stołowym; Powiatowy SZS 23.10.2010
Kołaki Kościelne
Grzegorz Piórkowski Udział 2 zespołów po 3 zawodników - 5 i 6 miejsce na 6 uczestniczących zespołów
3. "Gołków CUP 2010" Ogólnopolski Turniej Koszykówki Dziewcząt rocznika 1996 i młodszych; GOSiR Piaseczno i SP 3 Piaseczno 8-10.10.2010
Piaseczno
Leszek Chodkiewicz Udział drużyny złożonej z 12 zawodniczek - 5 miejsce na 6 uczestniczących zespołów
4. Gimnazjada Województwa Podlaskiego w Piłce Siatkowej Dziewcząt - etap powiatowy; Powiatowy SZS Zambrów 9.11.2010
MG 1
Marzena Brzóska Udział drużyny złożonej z 14 zawodniczek - 2 miejsce i brak awansu do dalszej części rozgrywek
5. Gimnazjada Województwa Podlaskiego w Piłce Siatkowej Chłopców - etap powiatowy; Powiatowy SZS Zambrów 9.11.2010
MG 1
Andrzej Gutowski Udział drużyny złożonej z 11 zawodników - 2 miejsce i brak awansu do dalszej części rozgrywek
6. Gimnazjada Województwa Podlaskiego w Piłce Koszykowej Dziewcząt - etap powiatowy; Powiatowy SZS Zambrów 19.11.2010
MG 1
Leszek Chodkiewicz Udział drużyny złożonej z 12 zawodniczek - 1 miejsce i awans do dalszej części rozgrywek
7. Gimnazjada Województwa Podlaskiego w Piłce Koszykowej Chłopców - półfinał grupy zachodniej; Powiatowy SZS Zambrów 26.11.2010 MG 1 Piotr Głuszcz Udział drużyny złożonej z 14 zawodników - 2 miejsce i brak awansu do dalszej części rozgrywek
8. Gimnazjada Województwa Podlaskiego w Futsalu Chłopców - etap powiatowy; Powiatowy SZS Zambrów 10.12.2010 MG1 Grzegorz Piórkowski Udział drużyny złożonej z 14 zawodników - 2 miejsce i brak awansu do dalszej części rozgrywek
9. Gimnazjada Województwa Podlaskiego w Piłce Koszykowej Dziewcząt - półfinał grupy zachodniej; Powiatowy SZS Zambrów 2.12.2010 MG 1 Leszek Chodkiewicz Udział drużyny złożonej z 12 zawodniczek - 2 miejsce i awans do dalszej części rozgrywek
10. XII Turniej Piłki Nożnej o Puchar Burmistrza Miasta Zambrów; MG 1 - Dariusz Grabowski 9.01.2011 MG 1 Grzegorz Piórkowski Udział 2 zespołów (22 zawodników) - 1 i 4 miejsce w kategorii gimnazjów powiatu zambrowskiego
11. Gimnazjada Województwa Podlaskiego w Pływaniu Dziewcząt - półfinał wojewódzki; PSZS Kolno 12.02.2011 Kolno Wojciech Morysewicz Udział drużyny złożonej z 7 zawodniczek - 1 miejsce zespołowo i awans do finału wojewódzkiego
12. Gimnazjada Województwa Podlaskiego w Pływaniu Chłopców - półfinał wojewódzki ; PSZS Kolno 12.02.2011 Kolno Janusz Jastrzębski Udział drużyny złożonej z 9 zawodników - 1 miejsce zespołowo i awans do finału wojewódzkiego
13. Mistrzostwa LZS Powiatu Zambrowskiego w Piłce Siatkowej Dziewcząt; Powiatowy SZS Zambrów 12.03.2011 Szumowo Marzena Brzóska Udział drużyny złożonej z 10 zawodniczek - 4 miejsce na 4 uczestniczące zespoły
14. Mistrzostwa LZS Powiatu Zambrowskiego w Piłce Siatkowej Chłopców; Powiatowy SZS Zambrów 12.03.2011 Szumowo Andrzej Gutowski Udział drużyny złożonej z 12 zawodników - 1 miejsce na 4 uczestniczące zespoły
15. Gimnazjada Województwa Podlaskiego w Piłce Koszykowej Dziewcząt - ćwierćfinał wojewódzki; Wojewódzki SZS 2.03.2011 PG 15 Białystok Leszek Chodkiewicz Udział drużyny złożonej z 10 zawodniczek - 2 miejsce i awans do półfinału wojewódzkiego
16. Gimnazjada Województwa Podlaskiego w Piłce Koszykowej Dziewcząt - ćwierćfinał wojewódzki; Wojewódzki SZS 10.03.2011 PG 15 Białystok Leszek Chodkiewicz Udział drużyny złożonej z 10 zawodniczek - 2 miejsce i awans do finału wojewódzkiego
17. Gimnazjada Województwa Podlaskiego w Piłce Koszykowej Dziewcząt - ćwierćfinał wojewódzki; Wojewódzki SZS 20.03.2011 PG 15 Białystok Leszek Chodkiewicz Udział drużyny złożonej z 10 zawodniczek - 4 miejsce i brak awansu do najlepszej czwórki w województwie
7-8 miejsce w województwie
18. Gimnazjada Województwa Podlaskiego Sztafetowych Biegach Przełajowych Chłopców - półfinał wojewódzki; Wojewódzki SZS 27.03.2011 Nowogród Grzegorz Piórkowski Udział drużyny złożonej z 10 zawodników - 23 miejsce na 25 uczestniczących zespołów i brak awansu do finału wojewódzkiego
19. Gimnazjada Województwa Podlaskiego w Pływaniu Dziewcząt - finał wojewódzki; Wojewódzki SZS 15.04.2011 Białystok Wojciech Morysewicz Udział drużyny złożonej z 8 zawodniczek - 6 miejsce w województwie na 20 zespołów uczestniczących w finale
20. Gimnazjada Województwa Podlaskiego w Pływaniu Chłopców - finał wojewódzki; Wojewódzki SZS 15.04.2011 Białystok Janusz Jastrzębski Udział drużyny złożonej z 9 zawodników - 6 miejsce w województwie na 25 zespołów uczestniczących w finale
21. Ogólnopolski Turniej Koszykówki Dziewcząt o Puchar Dyrektora MG 1 Zambrów; MG 1 - Leszek Chodkiewicz 15-17.04.2011 MG 1 Leszek Chodkiewicz Udział drużyny złożonej z 10 zawodniczek - 6 miejsce na 8 uczestniczących zespołów 1. Gimbasket 15 Białystok
2. UKS Dwójka Działdowo
3. Tęcza Ostrołęka
4. GOSiR Piaseczno II
5. UKS Dziewiątka Łomża
6. UKS Puls Zambrów
7. GOSiR Piaseczno I
8. UKS Trójka Nidzica
22. Ogólnopolski Turniej Piłkarski Dziewcząt Coca Cola CUP 2011 - etap powiatowy; Firma Coca Cola 28.04.2011 SP 4 Zambrów Grzegorz Piórkowski Udział drużyny złożonej z 10 zawodniczek - 2 miejsce i brak awansu do dalszej części rozgrywek
23. Ogólnopolski Turniej Piłkarski Chłopców Coca Cola CUP 2011 - etap powiatowy; Firma Coca Cola 29.04.2011 SP 4 Zambrów Grzegorz Piórkowski Udział drużyny złożonej z 10 zawodników - 1 miejsce i awans do dalszej części rozgrywek
24. XII Podlaska Gimnazjada w Lekkiej Atletyce - etap powiatowy; Powiatowy SZS 7.05.2011 ZSO Zambrów Andrzej Gutowski Marzena Brzóska Udział drużyny złożonej z 19 dziewcząt.
Awans 10 dziewcząt do finału grupy zachodniej.
Udział drużyny złożonej z 18 chłopców.
Awans 16 chłopców do finału grupy zachodniej.
25. XII Podlaska Gimnazjada w Lekkiej Atletyce - finał grupy zachodniej; Wojewódzki SZS 16.05.2011 Białystok Marzena Brzóska Jolanta Głuszcz-Wiśniewska Udział drużyny złożonej z 10 dziewcząt.
Udział drużyny złożonej z 16 chłopców.
Nikt nie zakwalifikował się do finału wojewódzkiego.
26. Ogólnopolski Turniej Piłkarski Chłopców Coca Cola CUP 2011 - etap ponadpowiatowy; Firma Coca Cola 25.05.2011 Ciechanowiec Grzegorz Piórkowski Udział drużyny złożonej z 11 zawodników - 3 miejsce na 3 uczestniczące drużyny i brak awansu do dalszej części rozgrywek
27. IX Otwarte Zawody Pływackie z okazji Dni Zambrowa; Pływalnia Miejska "Delfin" 29.05.2011 Zambrów Wojciech Morysewicz, Janusz Jastrzębski Udział 8 chłopców i 6 dziewcząt
Chłopcy - 3 pierwsze miejsca, 2 drugie, 2 trzecie
Dziewczęta - 2 pierwsze miejsca, 1 drugie, 1 trzecie
 

Zdjęcie na dziś...

wiosna_5.jpg

RODO

Rok szkolny 2018/19

Dla nauczyciela


bottom

© Miejskie Gimnazjum nr 1 w Zambrowie 2011                            Powered by Joomla