top
logo


                 

Linki

Biuletyn Informacji Publicznej MG1

Zapraszamy na Zambrowski Portal Internetowy

Zapraszamy na Stronę Zambrowską

Zapraszamy na stronę powiatu zambrowskiego

Zapraszamy na stronę województwa podlaskiego

  • MG1 Zambrów
  • MG1 Zambrów
  • MG1 Zambrów
  • MG1 Zambrów
  • MG1 Zambrów
  • MG1 Zambrów
Rekolekcje Wielkopostne

Rekolekcje Wielkopostne dla uczniów MG nr 1 odbędą się w dniach 01 – 03 kwietnia 2019 r. (poniedziałek, wtorek i środa) w kościele p.w. Św. Ducha. Uczniowie naszej szkoły biorą udział w mszy świętej o godz. 10.30

W dniach 01 – 03 kwietnia 2019 r. uczniowie do szkoły przychodzą na drugą godzinę lekcyjną (godz. 8.55) i mają drugą godzinę lekcyjną wg obowiązującego planu lekcji. W czasie trzeciej godziny lekcyjnej ok. godz. 10.10 – uczniowie schodzą do szatni, zostawiają swoje teczki i o godz. 10.15 – 10.20 wychodzą do kościoła pod opieką wyznaczonych nauczycieli.

Powrót uczniów do szkoły pod opieką oddelegowanych nauczycieli po mszy św. ok. godz. 11.30. Po powrocie na plac szkolny uczniowie będą zwolnieni do domu. Z udziału w mszy świętej są zwolnieni uczniowie nieuczęszczający na religię.

Informuję, że w dniach rekolekcji obowiązują zasady zwalniania i usprawiedliwiania nieobecności uczniów zgodne ze statutem szkoły jak w każdy inny dzień obowiązkowych zajęć dydaktycznych.

Obecności uczniów będzie sprawdzana na lekcji w szkole i przed wyjściem do kościoła.

Obiady w stołówce szkolnej wydawane będą jak w każdym innym dniu nauki. Rezygnację z obiadów w stołówce należy zgłosić do intendenta SP nr 5 do dnia 22.03.2019 r.

Biblioteka czynna w godz. 8.00 – 13.00

Sekretariat szkoły czynny jak w każdy dzień roboczy.
 

Zdjęcie na dziś...

wiosna_1.jpg

RODO

Rok szkolny 2018/19

Sukcesy uczniów

Dla nauczyciela


bottom

© Miejskie Gimnazjum nr 1 w Zambrowie 2011                            Powered by Joomla