Lp. |
Nazwa konkursu |
Etap szkolny |
Etap rejonowy |
Etap wojewódzki |
Nauczyciel przygotowujący |
1. |
Konkurs Wiedzy Ekonomicznej i Obywatelskiej |
20 uczniów |
Nikt nie zakwalifikował się do etapu rejonowego |
|
|
2. |
Wojewódzki Konkurs Języka Angielskiego |
31 uczniów |
Anastazja Piórkowska 1b,
Urszula Chorodyńska 3d,
Magdalena Hryńko 3e
|
|
|
3. |
Wojewódzki Konkurs Matematyczny |
22 uczniów |
Michał Przerwa 3f |
|
|
4. |
Wojewódzki Konkurs Języka Polskiego |
16 uczniów |
Zuzanna Tomaszkiewicz 3e |
|
|
5. |
Wojewódzki Konkurs Biologiczny |
15 uczniów |
Łukasz Modzelewski 3e,
Michał Przerwa 3f,
Maja Dmochowska 2f,
Paweł Kozłowski 2f
|
Paweł Kozłowski 2f Laureat |
Marzanna Pac |
6. |
Wojewódzki Konkurs Chemiczny |
4 uczniów |
Michał Przerwa 3 f |
|
|
7. |
Wojewódzki Konkurs Historyczny |
22 uczniów |
Anastazja Piórkowska 1b,
Tomasz Targoński 3f,
Hubert Pomianowski 3d,
Piotr Tekliński 2f,
Gabriela Majchrzak 2f,
Filip Loba 1a.
|
Anastazja Piórkowska 1b, Laureatka
|
Mariusz Gontarski
|
Piotr Tekliński 2f, Finalista
|
Mariusz Gontarski
|
Gabriela Majchrzak 2f, Finalistka
|
Mariusz Gontarski
|
Hubert Pomianowski 3d, Laureat
|
Katarzyna Grabowska
|
8. |
Wojewódzki Konkurs Geograficzny |
11 uczniów |
Jakub Bielawski 3f,
Natalia Murawska 3f,
Michał Przerwa 3f,
Julia Przybylska 3f,
Natalia Lubowicka 3e,
Michał Boguszewski 2f
|
Jakub Bielawski 3f Laureat
|
Małgorzata Pawelec-Kacprzak |
Michał Przerwa 3f Laureat
|
Małgorzata Pawelec-Kacprzak
|
9. |
Wojewódzki Konkurs Języka Niemieckiego |
12uczniów |
Michał Przerwa 3f
Dawid Wierzbowski 3a,
Łukasz Modzelewski 3e
|
Michał Przerwa 3f Laureat
|
Małgorzata Pawelec-Kacprzak
|
Łukasz Modzelewski 3e Laureat
|
Małgorzata Pawelec-Kacprzak
|
10. |
Wojewódzki Konkurs Języka Rosyjskiego |
11 uczniów |
Nikt nie zakwalifikował się do etapu rejonowego |
|
|
11. |
Wojewódzki Konkurs z Plastyki |
7 uczniów |
Maciej Żebrowski 2c,
Martyna Kuczewska 2a,
Adriana Rybicka 2a
|
|
|
12. |
Wojewódzki Konkurs Informatyczny |
14 uczniów |
Nikt nie zakwalifikował się do etapu rejonowego |
|
|
Lp. |
Nazwa konkursu |
Organizator, data i miejsce |
Opiekun/Komisja |
Wyniki uczniów |
1. |
XI Olimpiada Matematyczna Gimnazjalistów |
MEN, ORE, Stowarzyszenie na Rzecz Edukacji Matematycznej; 24.09.2015
MG 1 |
Joanna Sawicka-Dzieniszewska |
8 uczestników z klas III (najlepszy wynik Natalia Lubowicka 3e) |
2. |
Szkolny Konkurs Języka Angielskiego "Pospolite wyrażenia czasownikowe" |
Marta Orłowska, Magdalena Starzyńska; 12.10.2015 |
Marta Orłowska, Magdalena Starzyńska |
12 uczestników z kl. I-III
Urszula Chorodyńska3 d ? I miejsce; Magdalena Hryńko 3e ? II miejsce; Natalia Lubowicka 3e ? III miejsce
|
3. |
XXIV Zambrowski Konkurs Recytatorski Polskiej Poezji i Prozy Patriotycznej ? etap szkolny |
Szkoła Podstawowa nr 5 w Zambrowie; 26.10.2015;
MG 1
|
Dorota Grosfeld-przewodnicząca,
Ewa Mołda, Małgorzata Ogonowska
|
10 uczestników
4 uczniów zakwalifikowanych do etapu rejonowego ? Wiktoria Długoborska 2e, Ewa Lipińska 2d, Kamila Ołdakowska 1a i Patrycja Wojciechowska 3e
|
4. |
XXIII Zambrowski Konkurs Recytatorski Polskiej Poezji i Prozy Patriotycznej ? etap rejonowy |
Szkoła Podstawowa nr 5 w Zambrowie; 3.11.2015;
SP 5 Zambrów
|
|
4 zakwalifikowanych uczestników
Ewa Lipińska 2d ? I miejsce
|
5. |
XII Konkurs Ortograficzny o tytuł Mistrza Ortografii Zambrowa szkół ponadpodstawowych ? etap szkolny |
Miejski Ośrodek Kultury w Zambrowie; 5.11.2015;
MG 1
|
Krystyna Pęska-przewodnicząca,
Urszula Piech, Ewa Mołda
|
32 uczestników
Urszula Chorodyńska 3d, Aleksandra Grosfeld 3d, Gabriela Majchrzak 2f, Ewa Leniewska 3d
Zakwalifikowani do etapu miejskiego
|
6. |
IV Powiatowy Konkurs Historyczny "Zambrów w latach II wojny światowej" |
Mariusz Gontarski, Krystyna Ogrodnik; 5.11.2015;
MG 1
|
Mariusz Gontarski, Krystyna Ogrodnik |
8 uczestników ze szkół podstawowych, 6 z gimnazjów, 9 ze szkół ponadgimnazjalnych
Piotr Tekliński 2f i Michał Przerwa 3f? I miejsce, Filip Loba 1a ? II miejsce
|
7. |
IX Konkurs Poezji i Piosenki Patriotycznej "Polska to my" |
III LO w Łomży; 13.11.2015;
Łomża
|
Krystyna Ogrodnik |
Ewa Lipińska 2d ? III miejsce w konkursie poezji, Wiktoria Chajęcka 1a i Kinga Sadowska 3f ? udział w konkursie |
8. |
XV Festiwal Piosenki Religijnej i Patriotycznej "Bogu i Ojczyźnie" |
Miejski Ośrodek Kultury w Zambrowie; 28.11.2015;
MOK Zambrów
|
Tadeusz Stańczyk
Krystyna Ogrodnik
|
19 uczennic z Zespołu Wokalnego "Gama" |
9. |
VIII Powiatowy Konkurs Szopek Bożonarodzeniowych |
Bursa Szkolna w Zambrowie, Starosta Powiatu Zambrowskiego; 2.12.2015 |
Wojciech Rusiecki |
10 uczestników (5 zespołów)
Paweł Kołakowski 3d ? II miejsce, Patrycja Tymińska 3g ? III miejsce
|
10. |
Szkolny Konkurs "Czy znasz treść książki Romeo i Julia" |
Ewa Mołda, Krystyna Ogrodnik; 2.12.2015 |
Ewa Mołda, Krystyna Ogrodnik |
15 uczestników
Piotr Mioduszewski 3a ? I miejsce,
Laura Chrapczyńska 3d ? II miejsce,
Hubert Trzaska 3 d ? III miejsce
|
11. |
Szkolny Konkurs Profilaktyczno-Plastyczny "Alkohol niszczy życie" |
Marta Kotowska, Ewa Gontarska, Wojciech Rusiecki; 7.12.2015 |
Marta Kotowska, Ewa Gontarska, Wojciech Rusiecki |
34 uczestników
Patryk Rosiński 2e ? I miejsce, Laura Chrapczyńska 3 d ? II miejsce, Natalia Olszewska 3 f ? III miejsce |
12. |
Konkurs Czytelniczy "Gdzie jesteś Mały Książę" |
Małgorzata Ogonowska; 16.12.2015 |
Małgorzata Ogonowska,
Dorota Grosfeld
|
18 uczestników z klas II
Wiktoria Długoborska 2e i Paweł Kozłowski 2f ? I miejsce,
Kamila Nagórka 2f? II miejsce,
Magdalena Puchalska 2f ? III miejsce
|
13. |
VIII Ogólnopolska Olimpiada Myśli Jana Pawła II "Głoście wartość rodziny" |
17.12.2015;
MG 1
|
Małgorzata Ogonowska, Danuta Sijko, Alicja Zaremba |
8 uczestników
Monika Moczulska 3d ? I miejsce, Patrycja Puchalska 3 f ? II miejsce, Julia Radomska 3f ? III miejsce
|
14. |
XVI Festiwal Piosenki Świątecznej "Niech gwiazdka w sercu rok cały trwa" |
Miejski Ośrodek Kultury w Zambrowie; 19.12.2015;
MOK Zambrów
|
Tadeusz Stańczyk |
10 uczennic z Zespołu Wokalnego "Gama" ? I miejsce w kategorii gimnazjów |
15. |
I Edycja Gimnazjalnej Olimpiady Wiedzy o Społeczeństwie |
Fundacja Promocji i Akredytacji Kierunków Ekonomicznych SGH; 19.01.2016;
MG 1
|
Beta Jankowska, Mariola Skibińska |
9 uczestników |
16. |
Konkurs plastyczny "Nowoczesny obraz rolnictwa" |
PPHU Inter-tech w Zambrowie; 15.02.2016;
Zambrów
|
Wojciech Rusiecki |
2 uczestników
Patryk Rosiński 2 e ? I wyróżnienie,
Aleksandra Krajewska 2 f ? II wyróżnienie
|
17. |
39 Ogólnopolski Konkurs Wiedzy Pożarniczej "Młodzież zapobiega pożarom"- etap miejski |
Komenda Powiatowa Państwowej Straży Pożarnej; 2.03.2016;
Urząd Miasta
|
Wojciech Rusiecki |
6 uczestników
Tomasz Targoński 3 f ? I miejsce, Kamila Nagórka 2 f ?II miejsce, Aleksandra Kulesza 3 e ? III miejsce
Zakwalifikowali się do finału powiatowego.
|
18. |
XIII Edycja Konkursu Wiedzy o Rosji "Wołga" ? etap szkolny |
Rosyjskie Stowarzyszenie Kulturalno-Oświatowe
Współorganizatorzy: Wydział Pedagogiki i Psychologii UB w Białymstoku; Muzeum Wojska w Białymstoku;- Muzeum Rzeźby Alfonsa Karnego w Białymstoku; Stowarzyszenie Współpracy "Polska - Wschód"; 8.03.2016; MG 1
| Beta Dąbrowska,
Joanna Ługowska
| 3 uczestników
Natalia Olszewska 3 f ? I miejsce, Aleksandra Kossakowska 3 f - II miejsce, Julia Komorowska 3 e? III miejsce
|
19. |
XIII edycja Konkursu Historycznego "Epoka Prymasa Tysiąclecia" ? etap szkolny |
Zespół Szkół Ogólnokształcących i Zawodowych w Czyżewie pod patronatem Podlaskiego Kuratora Oświaty, Dyrektora Oddziału Instytutu Pamięci Narodowej w Białymstoku, Dyrektora Instytutu Prymasowskiego Stefana Kardynała Wyszyńskiego w Warszawie, Dyrektora Instytutu Historii Wydziału Historyczno-Socjologicznego Uniwersytetu w Białymstoku, Starosty Wysokomazowieckiego, Wójta Gminy Czyżew-Osada; 11.03.2016;
MG 1
|
Krystyna Ogrodnik, Alicja Zaremba,
Danuta Sijko
|
14 uczestników
Maciej Ziemak 1 b ? I miejsce
Hubert Trzaska 3 d ? II miejsce
Filip Loba 1 a ? III miejsce.
Awans uczniów do finału w Czyżewie.
|
20. |
Szkolny Konkurs Literacki "Przyjaźń niejedno ma imię" |
M. Ogonowska, K. Ogrodnik, M. Święcka; 17.03.2016;
MG 1
|
Krystyna Pęska, Elżbieta Mystkowska |
21 uczestników
Wiktoria Długoborska 2 e ? I miejsce,
Aleksandra Bielska 1 d ? II miejsce, Natalia Lubowicka 3 e i Anna Gontarska 2 f ? III miejsce
|
21. |
Konkurs Fotograficzny z okazji "Światowego Dnia Wody" pt. "Człowiek i woda" - międzyszkolny |
Zespół Szkół Drzewnych i Gimnazjalnych w Łomży; 17.03.2016;
Łomża
|
Katarzyna Kulesza |
4 uczestników
Kinga Klemarczyk 2 d ? II miejsce
|
22. |
XIII Edycja Konkursu Wiedzy o Rosji "Syberia" ? etap wojewódzki |
Rosyjskie Stowarzyszenie Kulturalno-Oświatowe
Współorganizatorzy: Wydział Pedagogiki i Psychologii UB w Białymstoku; Muzeum Wojska w Białymstoku;- Muzeum Rzeźby Alfonsa Karnego w Białymstoku; Stowarzyszenie Współpracy "Polska - Wschód"; 18.03.2016 (część pisemna) i 23.03.2016 (część ustna)
|
Maria Święcka,
Joanna Ługowska
|
3 uczestników w kategorii szkół gimnazjalnych i ponadgimnazjalnych:
Natalia Olszewska 3 f ? II miejsce Julia Komorowska 3 e,? II miejsce, Aleksandra Kossakowska 3 f ? wyróżnienie (na 78 uczestników)
|
23. |
39 Ogólnopolski Konkurs Wiedzy Pożarniczej "Młodzież zapobiega pożarom"- etap powiatowy |
Komenda Powiatowa Państwowej Straży Pożarnej; 30.03.2016;
KP PSP Zambrów
|
Wojciech Rusiecki |
3 uczestników
Nie zakwalifikowali się do finału wojewódzkiego.
|
24. |
XII Ogólnopolska Wiosna Młodych Talentów ?Prezentacje 2016 |
Hajnowski Dom Kultury; 15.04.2016 |
Wojciech Rusiecki |
3 uczniów
Patryk Rosiński 2 e ? nagroda główna Talent 2016, Natalia Olszewska 3 f ? udział w wystawie
|
25. |
Wojewódzki Konkurs Plastyczny "Czytanie jest the best" |
Towarzystwo Nauczycieli Bibliotekarzy Szkół Polskich Rada Oddziału w Białymstoku, Fundacja Sąsiedzi; 22.04.2016;
Białystok
|
Wojciech Rusiecki |
3 uczestników
Oliwia Krajewska 1 d ? III miejsce
|
26. |
VII Powiatowy Konkurs Katyński |
Zespół Szkół Agroprzedsiębiorczości pod honorowym patronatem Starosty Zambrowskiego oraz dyrektora IPN w Białymstoku; 25.04.2016;
ZSE Zambrów
|
Małgorzata Ogonowska |
3 uczestników
Piotr Tekliński 2 f ? III miejsce
|
27. |
VII Powiatowy Konkurs Historyczny "Tadeusz Kościuszko-życie i działalność" ? etap szkolny |
Dariusz Grabowski; 26.04.2016
|
Dariusz Grabowski |
9 uczestników
Michał Przerwa 3 f ? I miejsce, Jakub Załuska 3 f ? II miejsce, Piotr Tekliński 2 f ? III miejsce. Zakwalifikowani do etapu powiatowego
|
28. |
VII Powiatowy Konkurs Historyczny "Tadeusz Kościuszko-życie i działalność" ? etap powiatowy |
Dariusz Grabowski; 29.04.2016 |
Dariusz Grabowski |
9 uczestników w kategorii szkół podstawowych
Patryk Korytkowski SP 5 ? I miejsce,
Albert Dybowski SP 5 ? II miejsce,
Maciej Bączyk SP 5 ? III miejsce.
12 uczestników w kategorii gimnazjów
Michał Przerwa MG 1 i Natalia Soczyńska ZSO ? I miejsce, Piotr Tekliński MG 1 ? II miejsce, Jakub Załuska MG 1 ? III miejsce
|
29. |
39 Turniej Wiedzy o Bezpieczeństwie w Ruchu Drogowym ? etap powiatowy |
Komenda Powiatowa Policji pod honorowym patronatem Starosty Zambrowskiego; 29.04.2016;
SP 5 Zambrów
|
Dariusz Skarżyński |
3 uczestników
2 miejsce drużynowo
Paweł Rutkowski 3 f ? III miejsce
|
30. |
Ogólnopolski konkurs literacko-plastyczny ph. "Co w lesie?" |
Liceum Plastyczne im. W Kossaka w Łomży i Stowarzyszenie im. prof. Simony Kossak w Łomży; maj 2016;
LP w Łomży
|
Wojciech Rusiecki
Elżbieta Mystkowska
|
4 uczestników w części literackiej
Aleksandra Bielska 1 d ? wyróżnienie
3 uczestników w części plastycznej
Natalia Olszewska 3 f ? III miejsce
|
31. |
Powiatowy Konkurs Plastyczny "Tacy sami" |
SOSW Długobórz; 11.05.2016;
SOSW
|
Wojciech Rusiecki |
18 uczestników
Kacper Lubiejewski 2 c - I miejsce,
Aleksandra Krajewska 2 f - wyróżnienie
|
32. |
VI Edycja Konkursu Poezji i Piosenki Angielskiej |
Gimnazjum im. JP II w Ciechanowcu; 21.05.2016 |
Agnieszka Piórkowska |
3 uczestników
Anna Banasik 3 e, Patrycja Wojciechowska 3 e, Wiktoria Długoborska 2 e
|
33. |
XIV edycja Konkursu Historycznego "Epoka Prymasa Tysiąclecia" ? etap międzyszkolny |
Zespół Szkół Ogólnokształcących i Zawodowych w Czyżewie pod patronatem Podlaskiego Kuratora Oświaty, Dyrektora Oddziału Instytutu Pamięci Narodowej w Białymstoku, Dyrektora Instytutu Prymasowskiego Stefana Kardynała Wyszyńskiego w Warszawie, Dyrektora Instytutu Historii Wydziału Historyczno-Socjologicznego Uniwersytetu w Białymstoku, Starosty Wysokomazowieckiego, Wójta Gminy Czyżew-Osada; 25.05.2016;
Czyżew
|
Mariusz Gontarski |
3 uczestników
I miejsce drużynowo
Filip Loba 1 a ? III miejsce.
Hubert Trzaska 3 d ? IV miejsce
Maciej Ziemak 1 b ? V miejsce indywidualnie
|
34. |
Szkolny Konkurs Czytelniczo-Plastyczny "Zaprojektuj zakładkę do książki" |
K. Ogrodnik, M. Święcka, M. Ogonowska, W. Rusiecki; 25.05.2016;
MG 1
|
K. Ogrodnik,
M. Święcka,
M. Ogonowska,
W. Rusiecki
|
15 uczestników
Urszula Kołomyjska 1 d i Natalia Olszewska 3 f ? I miejsce, Patryk Rosiński 2 e ? II miejsce, Aleksandra Bielska 1 d i Magdalena Wieczorczuk 1 b ? III miejsce
|
Lp. |
Nazwa zawodów |
Organizator, data, miejsce |
Nauczyciel opiekun/organizator |
Wyniki |
1. |
Mistrzostwa Powiatu Zambrowskiego w Indywidualnych Biegach Przełajowych |
Powiatowy SZS 26.09.2015, Poryte Jabłoń |
Jolanta Głuszcz-Wiśniewska |
Udział 12 dziewcząt (9 zakwalifikowało się do eliminacji rejonowych) |
2. |
Gimnazjada Województwa Podlaskiego w Indywidualnych Biegach Przełajowych - rejon |
Wojewódzki SZS 3.10.2015, Miastkowo |
Marzena Brzóska |
Udział 9 dziewcząt (do finału wojewódzkiego zakwalifikowała się Aleksandra Tyszka z IIa) |
3. |
Gimnazjada Województwa Podlaskiego w Futsalu ? etap powiatowy |
Powiatowy SZS 30.11.2015, MG 1 Zambrów |
Grzegorz Piórkowski |
Udział drużyny złożonej z 12 chłopców I miejsce na 4 zespoły i awans do półfinału grupy zachodniej |
4. |
Gimnazjada Województwa Podlaskiego w Futsalu ? półfinał grupy zachodniej |
Wojewódzki SZS 16.12.2015, PG Piątnica |
Grzegorz Piórkowski |
Udział drużyny złożonej z 12 chłopców I miejsce na 4 zespoły i awans do finału grupy zachodniej |
5. |
Gimnazjada Województwa Podlaskiego w Futsalu ?finał grupy zachodniej |
Wojewódzki SZS 18.12.2015 PG Piątnica |
Grzegorz Piórkowski |
Udział drużyny złożonej z 12 chłopców III miejsce na 5 zespołów i brak awansu do finału wojewódzkiego |
6. |
XVII Turniej Piłki Nożnej o Puchar Burmistrza Miasta Zambrów |
D. Grabowski 10.01.2016, MG 1 |
Grzegorz Piórkowski |
Udział 2 drużyn chłopców (22 zawodników) ? I i III miejsce w kategorii gimnazjów powiatu zambrowskiego oraz drużyny dziewcząt (12 zawodniczek) ? II miejsce |
7. |
Gimnazjada Województwa Podlaskiego w Pływaniu ? finał grupy zachodniej |
Wojewódzki SZS 12.02.2016, Łomża |
Janusz Jastrzębski |
Udział drużyny złożonej z 6 chłopców (sztafeta 4 - osobowa plus startujący w różnych stylach); nikt nie zakwalifikował się do finału wojewódzkiego |
8. |
Mistrzostwa Powiatu Zambrowskiego LZS |
Powiatowe LZS 20.02.2016, Rutki |
Dariusz Grabowski |
Udział drużyny złożonej z 6 dziewcząt 2 miejsce na 4 zespoły |
9. |
Gimnazjada Województwa Podlaskiego w Koszykówce Dziewcząt ? półfinał grupy zachodniej |
Wojewódzki SZS 20.02.2016, Wysokie Maz. |
Leszek Chodkiewicz |
Udział drużyny złożonej z 12 dziewcząt 3 miejsce na 4 zespoły i brak awansu do finału grupy zachodniej |
10. |
Gimnazjada Województwa Podlaskiego w Koszykówce Chłopców ? półfinał grupy zachodniej |
Wojewódzki SZS 23.02.2016, ZSO Zambrów |
Grzegorz Piórkowski |
Udział drużyny złożonej z 12 chłopców 3 miejsce na 4 zespoły i brak awansu do finału grupy zachodniej |
11. |
Ogólnopolski Turniej Piłkarski Coca Cola CUP 2016 ? I etap eliminacyjny(grupa zachodnia) |
Firma Coca Cola 1.i 4.04.2016, Zambrów |
Grzegorz Piórkowski |
Udział drużyny złożonej z 10 chłopców ? 1 miejsce na 7 zespołów oraz drużyny złożonej z 10 dziewcząt - 2 miejsce na 6 zespołów; awans obu drużyn di kolejnego etapu rozgrywek |
12. |
Ogólnopolski Turniej Piłkarski Coca Cola CUP 2016 ? II etap eliminacyjny |
Firma Coca Cola 22.04.2016, Turośl |
Grzegorz Piórkowski |
Udział drużyny złożonej z 10 dziewcząt - 2 miejsce na 4 zespoły; awans do III etapu |
13. |
Ogólnopolski Turniej Piłkarski Coca Cola CUP 2016 ? II etap eliminacyjny |
Firma Coca Cola 27.04.2016, Klukowo |
Grzegorz Piórkowski |
Udział drużyny złożonej z 10 chłopców - 1 miejsce na 4 zespoły; awans do III etapu |
14. |
Wojewódzka Gimnazjada w LA ? etap powiatowy |
Wojewódzki SZS 12.05.2016, Zambrów |
Wojciech Morysewicz Janusz Jastrzębski |
Do finału grupy zachodniej w Łomży zakwalifikowało się 9 dziewcząt i 12 chłopców |
15. |
Ogólnopolski Turniej Piłkarski Coca Cola CUP 2016 ? III etap eliminacyjny |
Firma Coca Cola 13.05.2016, Zambrów |
Grzegorz Piórkowski |
Udział drużyny złożonej z 10 dziewcząt - 3 miejsce na 4 zespoły; brak awansu do finału makroregionalnego |
16. |
Ogólnopolski Turniej Piłkarski Coca Cola CUP 2016 ? III etap eliminacyjny |
Firma Coca Cola 16.05.2016, Zambrów
|
Grzegorz Piórkowski |
Udział drużyny złożonej z 9 chłopców - 1 miejsce na 4 zespoły; awans do finału makroregionalnego w Warszawie |
17. |
Wojewódzka Gimnazjada w LA ? finał grupy zachodniej |
Wojewódzki SZS 24.05.2016, Zambrów |
Marzena Brzóska Janusz Jastrzębski |
Udział 9 dziewcząt i 11 chłopców. Nikt nie zakwalifikował się do finału wojewódzkiego |
18. |
Ogólnopolski Turniej Piłkarski Coca Cola CUP 2016 ? Finał makroregionalny (4 województwa) |
Firma Coca Cola 29.05.2016, Warszawa
|
Grzegorz Piórkowski |
Udział drużyny złożonej z 9 chłopców - 3 miejsce na 4 zespoły |