top
logo


                 

Linki

Biuletyn Informacji Publicznej MG1

Zapraszamy na Zambrowski Portal Internetowy

Zapraszamy na Stronę Zambrowską

Zapraszamy na stronę powiatu zambrowskiego

Zapraszamy na stronę województwa podlaskiego

  • MG1 Zambrów
  • MG1 Zambrów
  • MG1 Zambrów
  • MG1 Zambrów
  • MG1 Zambrów
  • MG1 Zambrów
Uczennice naszej szkoły ponownie wśród najlepszych w województwie!

20 czerwca 2016 w białostockim Muzeum Rzeźby A. Karnego odbyła się ceremonia wręczenia nagród laureatom XIII Edycji Konkursu Wiedzy o Rosji pt. ”Wołga”. Wśród nagrodzonych znalazły się 3 uczennice naszej szkoły: Julia Komorowska z kl. III e i Natalia Olszewska z klasy III f, które zajęły ex aequo II miejsce oraz Aleksandra Kossakowska z klasy III f, która otrzymała wyróżnienie.

Uczennice reprezentowały naszą szkołę w finale wojewódzkim. Konkurs przebiegał w II etapach - pisemnym i ustnym. Dziewczęta zmierzyły się z pytaniami w języku polskim i rosyjskim. Dotyczyły one geografii Wołgi, a także zagadnień historycznych i kulturowych związanych z najdłuższą rzeką Europy.

Jak podkreślili organizatorzy, popularność konkursu, z roku na rok rośnie. W tym roku udział w nim wzięło 73 uczniów z szkół gimnazjalnych i pondadgimnazjalnych z całego województwa podlaskiego. Tym bardziej więc cieszy sukces naszych uczennic. Dodajmy tylko, że Natalia i Aleksandra w ubiegłym roku również zdobyły podium konkursu, zajmując w nim odpowiednio I i III miejsce.

Nagrodzonym dziewczętom gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!
 

Zdjęcie na dziś...

wiosna_2.jpg

RODO

Rok szkolny 2018/19

Sukcesy uczniów

Dla nauczyciela


bottom

© Miejskie Gimnazjum nr 1 w Zambrowie 2011                            Powered by Joomla