top
logo


                 

Linki

Biuletyn Informacji Publicznej MG1

Zapraszamy na Zambrowski Portal Internetowy

Zapraszamy na Stronę Zambrowską

Zapraszamy na stronę powiatu zambrowskiego

Zapraszamy na stronę województwa podlaskiego

  • MG1 Zambrów
  • MG1 Zambrów
  • MG1 Zambrów
  • MG1 Zambrów
  • MG1 Zambrów
  • MG1 Zambrów
KONKURSY 2009/2010
  1. V edycja szkolnego konkursu Wiedzy o Krajach Anglojęzycznych - 31.05.2010, uczestniczyło 34 uczniów, organizatorki M. Orłowska i M. Starzyńska. Najwyższe wyniki: Wiktoria Piórkowska kl. II f, Dominika Werpachowska kl. III a, Anna Wiaksa kl. II f.
  2. Szkolny Konkurs Matematyczny Matmix - 14.04.2010, uczestniczyło 60 uczniów, organizatorki A. Korzeniowska i M. Jamiołkowska. Najwyższe wyniki: Kacper Zalewski z kl. IIf, Piotr Misztal z kl. II i, Wiktoria Piórkowska z kl. II f, Dagmara Kacprzak z kl. III d, Paulina Mieczkowska z kl. III i, Adam Szyszko z kl. III e, Weronika Maciejewska z kl. III d.
  3. Międzyszkolny Konkurs Plastyczny "Nie pal swojego życia" - 31.05.2010, organizatorzy W. Rusiecki, K. Ogrodnik, M. Kotowska, E. Gontarka, A. Biała. I m - E. Biała z kl. II i, II m - K. Kowalewska z kl. III f, III m - A. Kalinowska z kl. I g.
  4. VIII edycja konkursu "Epoka Prymasa Tysiąclecia" organizowanego przez ZSOiZ w Czyżewie, 27.05.2010, udział 3 uczniów w finale konkursu.
  5. Międzynarodowy Konkurs Matematyczny Kangur - 18.03.2010, udział 30 uczniów, organizator J. Krajewska, wyniki: 1 bardzo dobry wynik i 3 wyróżnienia I stopnia i 7 wyróżnień II stopnia.
  6. II Konkurs Wiedzy o Samorządzie Terytorialnym dla Gimnazjalistów Województwa Podlaskiego, 11.05.2010, tytuł Laureata dla Damiana Markowskiego z kl. III k.
  7. Przegląd dorobku muzycznego szkół podstawowych, gimnazjów i szkół średnich Prezentacje 2010 Zambrów; M.Skibińska z kl. III e, opiekun M. Prusiński.
  8. Powiatowe Eliminacje XXXIII Edycji Ogólnopolskiego Turnieju Wiedzy o bezpieczeństwie w Ruchu Drogowym, 23.04.2010 Rutki, II miejsce indywidualnie Michał Modzelewski z kl. I g, opiekun D. Skarżyński.
  9. Etap rejonowy IV Konkursu Historycznego "Tadeusz Kościuszko - życie i działalność", 22.04.2010, organizator D. Grabowski; I m. - Natalia Grabowski z kl. II e i Hubert Śliwowski z kl. II i, II m. - Katarzyna Jastrzębska z kl. II i.
  10. Ogólnopolski Konkurs Plastyczny "Tęcza" - Ewa Biała z kl. II i - I miejsce w szkole, szkolny opiekun W. Rusiecki.
  11. I Powiatowe Dyktando Języka Rosyjskiego - ZSO Zambrów 15.04.2010, wzięły udział 4 uczennice MG 1, Elwira Piaścik z kl. III c zajęła III miejsce.
  12. Etap szkolny IV Konkursu Historycznego "Tadeusz Kościuszko - życie i działalność", organizator D. Grabowski, udział 21 uczniów, 3 uczniów zakwalifikowana do etapu rejonowego.
  13. Konkurs na projekt ulotki edukacyjnej do programu "Kleszcz mały czy duży - nic dobrego nie wróży" organizowanego przez Wojewódzką Stację Sanitarno - Epidemiologiczną w Białymstoku, I miejsce Joanna Krajewska z kl. III e, opiekun A. Trochimowicz.
  14. Powiatowy Konkurs Recytatorski Poświęcony Osobie Jana Pawła II, organizowany w MG 1, I miejsce Przemysław Grosfeld z kl. III e, III miejsce Maciej Dmochowski z kl. III e, Iv miejsce Julia Konopko z kl. III a.
  15. II Konkurs Wiedzy o Samorządzie Terytorialnym dla Gimnazjalistów Województwa Podlaskiego, etap szkolny 24.03.2010, organizatorki B. Jankowska i M. Skibińska, udział 31 uczniów, do finału wojewódzkiego zakwalifikował się Damian Markowski z kl. III k.
  16. Powiatowy Konkurs Poświęcony Osobie Jana Pawła II w kategorii twórczość własna, organizowany w MG 1 24.03.2010, I miejsce Justyna Leszczyńska z kl. III d, III miejsce Ewa Biała z kl. II i.
  17. Etap szkolny Ogólnopolskiej Olimpiady "Myśli Jana Pawła II", wzięło udział 15 uczniów, do dalszego etapu awansowali: Mateusz Świerżewski z kl. III a, Izabela Wiaksa z kl. III a i Mateusz Sadowski z kl. III k.
  18. Ogólnopolski Konkurs Wiedzy o czasach i sobie Karola Wojtyły - Jana Pawła II dla uczniów gimnazjum "Papież Słowianin" - udział Patrycji Rabenda z kl. III e w finale ogólnopolskim w Łodzi 18.05.2010.
  19. II Powiatowy Konkurs Szopek Bożonarodzeniowych, I m - Justyna Pisińska z kl. III i, III m - Karolina Krajewska.
  20. I etap Konkursu wiedzy o życiu i twórczości Fryderyka Chopina, organizowany przez PSM w Zambrowie, udział 11 uczniów.
  21. V edycja konkursu szkolnego na najładniejszy stroik bożonarodzeniowy, 18.12.2010, udział 18 uczniów, 5 uczennic nagrodzonych.
  22. Etap szkolny konkursu U wrót Europy, 11.12.2009, org. B. Jankowska i M. Skibińska, udział 17 uczniów, do etapu wojewódzkiego zakwalifikowali się Maciej Orłowski i Damian Markowski z kl. III k.
  23. Konkurs Plastyczny "Muzyka F. Chopina w twoich oczach" organizowany przez Młodzieżowy Dom Kultury w Białymstoku, wyróżnienia Bartosz Trochimowicz z kl. II a i Damian Żelaźnicki z kl. III.
  24. V szkolny konkurs geograficzny Wędrówki po Europie Kraje Niemieckojęzyczne, 26.11.2009, udział 18 uczniów.
  25. VII Konkurs Ortograficzny Mistrz Ortografii Zambrowa Szkół Ponadgimnazjalnych organizowany przez MOK 5.11.2009, I m - Natalia Grabowska z kl. II e, II m Anna Zambrzycka z kl. II c.
  26. Szkolny Konkurs Historyczny "Wojna obronna Polski 1939", 26.10.2009, organizowany przez K. Grabowską i E. Marciszewską, udział 22 uczniów.
  27. Szkolny Konkurs Ortograficzny, etap szkolny, 26.10.2009, udział 28 uczniów.
  28. Szkolny etap Konkursu Recytatorskiego Poezji i Prozy Niepodległościowej, 26.10.2009, 3 uczniów zakwalifikowanych do etapu rejonowego.


UCZESTNICY ETAPU REJONOWEGO KONKURSÓW PRZEDMIOTOWYCH
W ROKU SZKOLNYM 2009/2010


Lp.
Nazwisko i imię ucznia
Klasa
Przedmiot
Imię i nazwisko nauczyciela
1.
Kapica Katarzyna
III d
język polski
język angielski
geografia
Elżbieta Mystkowska
Marta Kotowska
Jolanta Dmochowska
2.
Kacprzak Dagmara Marlena
III d
matematyka
język angielski
język rosyjski
fizyka
geografia
Krystyna Strękowska Laureat
Marta Kotowska
Beata Dąbrowska Laureat
Elżbieta Kowalczyk
Jolanta Dmochowska Laureat
3.
Maciejewska Weronika
III d
język polski
matematyka
język angielski
geografia
chemia
biologia
Elżbieta Mystkowska
Krystyna Strękowska
Marta Kotowska
Jolanta Dmochowska
Dorota Kozioł
Katarzyna Kulesza
4.
Kowalczyk Monika
III d
język polski
język angielski
matematyka
geografia
biologia
chemia
Elżbieta Mystkowska
Marta Kotowska
Krystyna Strękowska
Jolanta Dmochowska
Katarzyna Kulesza Laureat
Dorota Kozioł
5.
Leszczyńska Justyna
III d
język polski
chemia
Elżbieta Mystkowska
Dorota Kozioł
6.
Gołaszewska Aleksandra
III d
język angielski
Marta Kotowska
7.
Lutostański Sebastian
III d
matematyka
Krystyna Strękowska
8.
Werpachowska Dominika
III a
język polski
język angielski
Ewa Mołda finał wojewódzki
Magdalena Starzyńska
9.
Choromańska Magdalena
III a
język polski
matematyka
fizyka
geografia
Ewa Mołda
Anna Korzeniowska
Wojciech Sławecki
Małgorzata Pawelec-Kacprzak
10.
Głębocka Anna
III a
język polski
Ewa Mołda
11.
Kryszczuk Julia
III a
język polski
fizyka
język angielski
Ewa Mołda
Wojciech Sławecki
Magdalena Starzyńska
12.
Kaczyński Dariusz
III a
matematyka
fizyka
Anna Korzeniowska
Wojciech Sławecki
13.
Polakowska Małgorzata
III a
matematyka
fizyka
Anna Korzeniowska
Wojciech Sławecki
14.
Świerżewski Mateusz
II a
fizyka
chemia
historia
geografia
informatyka
Wojciech Sławecki
Ewa Łomżyńska
Barbara Knapkiewicz finał wojewódz.
Małgorzata Pawelec-Kacprzak
Andrzej Trochimowicz
15.
Wiaksa Izabela
III a
geografia
Małgorzata Pawelec-Kacprzak
16.
Wyszyńska Ewa
III a
geografia
Małgorzata Pawelec-Kacprzak
17.
Gałązka Przemysław
III a
informatyka
Ewa Morysewicz
18.
Kos Martyna
III e
język polski
geografia
Zdzisława Czapska
Małgorzata Pawelec-Kacprzak
19.
Krajewska Joanna
III e
matematyka
Jadwiga Krajewska finał wojewódz.
20.
Rabenda Patrycja
III e
Pmatematyka
Jadwiga Krajewska
21.
Dmochowski Maciej
III e
matematyka
Jadwiga Krajewska
22.
Szyszko Adam
III e
matematyka
Jadwiga Krajewska
23.
Biszewski Łukasz
III e
matematyka
fizyka
biologia
Jadwiga Krajewska
Elżbieta Kowalczyk finał wojewódzki
Katarzyna Kulesza
24.
Kołakowska Monika
III e
geografia
Małgorzata Pawelec-Kacprzak
25.
Mieczkowska Paulina
III i
matematyka
fizyka
Krystyna Strękowska
Wojciech Sławecki
26.
Pisińska Justyna
III i
matematyka
styna Strękowska finał wojewódz.
27.
Ostrowski Krzysztof
III k
historia
matematyka
Ewa Marciszewska
Jadwiga Krajewska
28.
Markowski Damian
III k
historia
chemia
Ewa Marciszewska
Ewa Tomżyńska
29.
Dąbrowski Adrian
III f
matematyka
język angielski
Anna Korzeniowska
Jolanta A. Selerowska


SPORT 2009/2010
  1. Mistrzostwa Powiatu Zambrowskiego w Indywidualnych Biegach Przełajowych w Czerwonym Borze 26.09.2009, udział 15 chłopców /opiekun A. Gutowski/ i 23 dziewcząt /opiekun J. Głuszcz-Wiśniewska/.
  2. Indywidualne Biegi Przełajowe Grupa Zachodnia 1.10.2009, udział 11 dziewcząt /opiekun J. Głuszcz-Wiśniewska/, do finału wojewódzkiego awansowała M. Dąbrowska z kl. III d i 10 chłopców /opiekun G. Piórkowski/.
  3. Pływanie dziewcząt II miejsce w Gimnazjadzie Województwa Podlaskiego na szczeblu grupy zachodniej - 12 dziewcząt /opiekun W. Morysewicz/. Udział 8 dziewcząt w turnieju pływackim z okazji Dni Zambrowa.
  4. Pływanie chłopców II miejsce w Gimnazjadzie Województwa Podlaskiego na szczeblu grupy zachodniej 12 chłopców /opiekun J. Jastrzębski/. Udział 12 chłopców w turnieju pływackim z okazji Dni Zambrowa.
  5. Piłka siatkowa chłopców II miejsce w mistrzostwach powiatu /opiekun A. Gutowski/
  6. Piłka siatkowa dziewcząt I miejsce w mistrzostwach powiatu, awans do półfinału grupy zachodniej 11 dziewcząt /opiekun J. Głuszcz-Wiśniewska/
  7. Piłka koszykowa chłopców I miejsce w mistrzostwach powiatu, II miejsce w finale grupy zachodniej, 12 chłopców, opiekun P. Głuszcz. Gimnazjada klas I - I miejsce na szczeblu powiatu, udział w półfinale grupy zachodniej /8 chłopców/.
  8. Piłka koszykowa dziewcząt I miejsce w mistrzostwach powiatu, awans do finału grupy zachodniej 12 dziewcząt /opiekun L. Chodkiewicz/. Gimnazjada klas I - I miejsce na szczeblu powiatu, II miejsce w grupie zachodniej /9 dziewcząt/.
  9. Piłka nożna chłopców - II i V miejsce w Turnieju Niepodległości, I i V miejsce w turnieju o Puchar Burmistrza z okazji WOŚP, I miejsce w gimnazjadzie powiatowej, awans do grupy zachodniej, 9-12 miejsce w finale wojewódzkim 18 chłopców; Gimnazjada klas I - I miejsce na szczeblu powiatu, II miejsce w grupie zachodniej; Turniej Coca cola Cup 5-8 miejsce w finale wojewódzkim /opiekun G. Piórkowski/
  10. LA - udział 15 uczniów w mistrzostwach grupy zachodniej w LA /indywidualnie/, IV miejsce M. Skibińskiej w finale wojewódzkim Chodu sportowego na 3 km.
 

Zdjęcie na dziś...

bozenarodzenie_3.jpg

RODO

Rok szkolny 2018/19

Dla nauczyciela


bottom

© Miejskie Gimnazjum nr 1 w Zambrowie 2011                            Powered by Joomla