top
logo


                 

Linki

Biuletyn Informacji Publicznej MG1

Zapraszamy na Zambrowski Portal Internetowy

Zapraszamy na Stronę Zambrowską

Zapraszamy na stronę powiatu zambrowskiego

Zapraszamy na stronę województwa podlaskiego

  • MG1 Zambrów
  • MG1 Zambrów
  • MG1 Zambrów
  • MG1 Zambrów
  • MG1 Zambrów
  • MG1 Zambrów
Szóstoklasiści w gościnnych murach MG 1

Tradycyjnie jak co roku w dniach 07-08 marca w Miejskim Gimnazjum nr 1 w Zambrowie odbyły się Dni Otwarte, w których uczestniczyli szóstoklasiści ze wszystkich zambrowskich szkół podstawowych. Podczas wizyty uczniowie poznali historię szkoły oraz osiągnięcia uczniów zarówno w konkursach tematycznych, przedmiotowych, jak i sportowych dzięki filmom przygotowanym przez Samorząd Uczniowski oraz pracowników szkoły. Poznali pracę Samorządu Uczniowskiego oraz Szkolnego Klubu Wolontariatu "Serce na dłoni".

Uczniowie podczas przygotowanych dla nich Dni Otwartych mieli możliwość obejrzenia eksperymentów chemicznych i fizycznych prezentowanych przez ich starszych kolegów pod okiem nauczycieli, które cieszyły się największym zainteresowaniem wśród przybyłych gości. Zwiedzili przestronne szatnie, korytarze, sale przedmiotowe oraz sekretariat i gabinet dyrektora szkoły p. Ryszarda Ogrodnika. Do dyspozycji odwiedzających gimnazjum była również stołówka i hala sportowa. Przyszli uczniowie zapoznali się z ofertą edukacyjną szkoły. Mieli też okazję obejrzeć nagrody zdobywane przez uczniów gimnazjum w rozgrywkach sportowych oraz wyróżnienia przyznane Szkolnemu Klubowi Wolontariatu "Serce na dłoni", który jest zdobywcą Złotego Żubra 2015 za działalność charytatywną.

Uczniowie MG1 są laureatami wielu konkursów przedmiotowych na szczeblu rejonowym i wojewódzkim. W bieżącym roku szkolnych 9 uczniów naszej szkoły zostało finalistami Wojewódzkich Konkursów Przedmiotowych m.in. z historii, biologii, geografii i j. niemieckiego, uczniowie ci obecnie walczą o tytuł laureata. Co roku absolwenci MG1 nagradzani są Złotym Żubrem dla najlepszego ucznia.
 

Zdjęcie na dziś...

wiosna_4.jpg

RODO

Rok szkolny 2018/19

Sukcesy uczniów

Dla nauczyciela


bottom

© Miejskie Gimnazjum nr 1 w Zambrowie 2011                            Powered by Joomla