top
logo


                 

Linki

Biuletyn Informacji Publicznej MG1

Zapraszamy na Zambrowski Portal Internetowy

Zapraszamy na Stronę Zambrowską

Zapraszamy na stronę powiatu zambrowskiego

Zapraszamy na stronę województwa podlaskiego

  • MG1 Zambrów
  • MG1 Zambrów
  • MG1 Zambrów
  • MG1 Zambrów
  • MG1 Zambrów
  • MG1 Zambrów
Osiągnięcia uczniów
w konkursach przedmiotowych
w roku szkolnym 2007/2008

Eliminacje rejonowe
Eliminacje wojewódzkie
Laureaci
Język polski
Wioleta Kazimierska IIIf (opiekun J. Łętowska)
Milena Mitter IIIf (opiekun J. Łętowska)
Karolina Liżewska IIIe (opiekun Z. Czapska)
Monika Baczewska III (opiekun M. Głębocka)
Katarzyna Ogonowska IIIe (opiekun Z. Czapska)
 
 
Fizyka
Karolina Liżewska IIIe (opiekun W. Sławecki)
Jakub Konieczny IIIe (opiekun W. Sławecki)
Michał Kozioł IIIe (opiekun W. Sławecki)
 
 
Biologia
Pac Zuzanna III e (opiekun K. Kulesza)
Anna Żylińska IIIe (opiekun J. Żylińska)
Milena Mitter IIIf (opiekun K. Kulesza)
Katarzyna Ogonowska IIIe (opiekun J. Żylińska)
Agnieszka Zaremba IId (opiekun M. Pac)
Tomasz Janczarski IIe (opiekun M. Pac)
Sylwia Radomska IIIm (opiekun J. Żylińska)
Angelika Węgrowska IIIf (opiekun K. Kulesza)
Zuzanna Pac IIIe
Zuzanna Pac IIIe
Matematyka
Katarzyna Mielnicka IIIk (opiekun K. Strękowska)
Wioleta Kazimierska IIIf (opiekun J. Krajewska)
Michał Kozioł IIIe (opiekun B. Gumowska)
Eryk Czarnowski IIIf (opiekun J. Krajewska)
Katarzyna Biała IIIk (opiekun K Strękowska)
Karolina Kurpiewska IIf (opiekun B. Gumowska)
Monika Baczewska III l (opiekun B. Gumowska)
Maciej Gromek III l (opiekun B. Gumowska)
Karolina Liżewska IIIe (opiekun B. Gumowska)
Marek Ogonowski IIIf (opiekun J. Krajewska)
Michał Świątek IIIf (opiekun J. Krajewska)
Łukasz Kosiński IIIf (opiekun J. Krajewska)
Agnieszka Zaremba IId (opiekun K. Strękowska)
 
 
Informatyka
Arkadiusz Dąbrowski III l (opiekun E. Morysewicz)
Marcin Łabanowski IIa (opiekun R. Krajczyński)
 
 
Historia
Adam Skoczeń IIIe (opiekun E. Marciszewska)
Mateusz Świerżewski Ia (opiekun B. Knapkiewicz)
Adrian Zakrzewski III l (opiekun E. Marciszewska)
Eryk Czarnowski IIIf (opiekun E. Marciszewska)
Wioleta Kazimierska IIIf (opiekun E. Marciszewska)
Krystian Powójski II l (opiekun B. Knapkiewicz)
Mateusz Gołębiewski IIId (opiekun E. Kaczmarczyk)
Agnieszka Zaremba IId (opiekun K. Grabowska)
Sylwia Radomska IIIm (opiekun E. Marciszewska).
Adrian Zakrzewski III l
Adrian Zakrzewski III l
Chemia
Maciej Gromek III l (opiekun E. Tomżyńska)
Zuzanna Pac IIIe (opiekun A. Mioduszewska)
Karolina Liżewska IIIe (opiekun A. Mioduszewska)
Jakub Konieczny IIIe (opiekun A. Mioduszewska)
Martyna Kowalewska IIIe (opiekun A. Mioduszewska)
Sylwia Szeligowska IIId (opiekun E. Tomżyńska)
 
 
Geografia
Dagmara Kacprzak Id (opiekun J. Dmochowska)
Wioleta Kazimierska IIIf (opiekun J. Dmochowska)
Filip Rzepiński III l (opiekun M. Pawelec-K.)
Monika Baczewska III l (opiekun M. Pawelec-K.)
Zuzanna Pac IIIe (opiekun M. Pawelec-K.)
Maciej Gromek (opiekun M. Pawelec-K.)
Martyna Konert III l (opiekun M. Pawelec-K.)
Marek Ogonowski (opiekun J. Dmochowska)
Maja Skibińska IIIe (opiekun M. Pawelec-K.)
Ewelina Osiekowicz (opiekun M. Pawelec-K.)
Monika Baczewska III l
Zuzanna Pac IIIe
Monika Baczewska III l
Zuzanna Pac IIIe
Język angielski
Jakub Konieczny IIIe (opiekun M. Orłowska
Kamila Misztalewska IIf (opiekun E. Marchelska)
Michał Kozioł IIIe (opiekun M. Orłowska)
Krzysztof Dąbkowski IIIe (opiekun M. Orłowska)
Karolina Liżewska IIIe (opiekun M. Kotowska)
Marta Rudnicka IIIe (opiekun M. Orłowska)
Monika Baczewska III l (opiekun E. Marchelska)
Anna Żylińska IIIe (opiekun M. Kotowska)
Beata Borzuchowska IIf (opiekun M. Starzyńska)
Karolina Kurpiewska IIf (opiekun M. Starzyńska)
Karolina Grodzka IIi (opiekun A. Piórkowska)
Katarzyna Biała IIIk (opiekun M. Orłowska)
Milena Bąkowska IIIm (opiekun S. Sakowicz)
Beata Modzelewska IIi (opiekun A. Piórkowska)
 
 
Język rosyjski
Dagmara Kacprzak Id (opiekun B. Dąbrowska)
Elwira PiaPcik Ic (opiekun B. Dąbrowska)
Katarzyna Kapica Id (opiekun B. Dąbrowska)
   



Osiągnięcia sportowe uczniów w roku szkolnym 2007/2008

LIGA LEKKOATLETYCZNA:
  1. Gimnazjada Wojewódzka w LA dziewcząt
    • 5 miejsce w finale Gimnazjady w chodzie sportowym na 3 km ucz. Małgorzata Skibińska kl. I e, opiekun p. Andrzej Gutowski.
BIEGI PRZEŁAJOWE:
  1. Gimnazjada Powiatowa w Indywidualnych Biegach Przełajowych Dziewcząt
    • klas III: 1 miejsce - Patrycja Duchnowska kl. III f
    • klas I: 1 miejsce - Monika Dąbrowska kl. I
  2. Półfinał Indywidualnych Biegów Przełajowych Dziewcząt:
    • 16 miejsce w Półfinałach Indywidualnych Biegów Przełajowych Dziewcząt klas III - Patrycja Duchnowska kl. III f, opiekun p. J. Głuszcz
    • 16 miejsce w Półfinałach Indywidualnych Biegów Przełajowych Dziewcząt klas II - Ewelina Pieczara kl. II l, Opiekun p. J. Głuszcz
  3. Półfinał Biegów Przełajowych Chłopców
    • 12 miejsce na szczeblu grupy zachodniej w drużynowych biegach przełajowych chłopców, opiekun p. Grzegorz Piórkowski
  4. Finał Wojewódzki Indywidualnych Biegów Przełajowych Chłopców
    • 25 miejsce w finale wojewódzkim - Mateusz Drzewiecki, opiekun p. Wojciech Morysewicz.
PŁYWANIE:
  1. 1 miejsce w Półfinałach Gimnazjady Wojewódzkiej w Pływaniu Dziewcząt,
  2. 6 miejsce w Finale Wojewódzkim w Pływaniu Dziewcząt. Opiekun p. Wojciech Morysewicz.
  3. 2 miejsce w Półfinale Gimnazjady Wojewódzkiej w Pływaniu Chłopców. Opiekun p. Janusz Jastrzębski.
PIŁKA NOŻNA:
  1. Gimnazjada Powiatowa w Piłce Nożnej - chłopcy zajęli 1 miejsce.
  2. W Finale Grupy Zachodniej Wojewódzkiej Gimnazjady - 5-8 miejsce.
  3. W VII Turnieju NiepodległoPci w Piłce Nożnej Gimnazjów - II i V miejsce.
  4. W Wojewódzkim Turnieju UKS-ów w Halowej Piłce Nożnej, który odbył się w Kolnie - II miejsce.
  5. W VIII Turnieju Piłki Nożnej o Puchar Burmistrza Miasta Zambrów - I i V miejsce.
  6. Turniej Piłkarski "Coca-Cola Cup" 2008 - 2 miejsce w II etapie eliminacji rejonowych. Opiekun p. Grzegorz Piórkowski.
PIŁKA KOSZYKOWA:
  1. Drużyna dziewcząt zajęła 3 miejsce w grupie zachodniej Gimnazjady Województwa Podlaskiego w Piłce Koszykowej Dziewcząt. Opiekun p. D. SzczePniak
  2. Drużyna dziewcząt klas pierwszych zajęła 1 miejsce w grupie zachodniej Gimnazjady Województwa Podlaskiego w Piłce Koszykowej Dziewcząt. Opiekun p. D. SzczePniak
  3. 6 miejsce w Wojewódzkiej Lidze Kadetów
Inne osiągnięcia uczniów

Międzynarodowe:

Międzynarodowy Konkurs Matematyczny "Kangur 2008" w grupie wiekowej Kadet zgłoszono 51 uczniów - bardzo dobry wynik otrzymała Dagmara Kacprzak kl. I d, wyróżnienia otrzymali: Justyna Pisińska kl. I i Dariusz Kaczyński kl. I a, Maciej Mioduszewski kl. III e

Ogólnopolskie:

Ogólnopolski Turniej Wiedzy Pożarniczej "Młodzież Zapobiega Pożarom" - laureatka wojewódzkiego etapu konkursu - II miejsce w województwie, finalistka ogólnopolskiego etapu - Wioleta Kazimierska kl. III f, opiekun p. W. Rusiecki

Ogólnopolski Konkurs Plastyczny "Tęcza" - wyróżnienia otrzymali: Katarzyna Jastrzębska I k /I miejsce w szkole/, Natalia Bagnowska I d, Kamila Rusiecka I i, Piotr Dąbkowski, Krzysztof Ostrowski I k, Angelika Węgrowska III f, Marcin Radzikowski I, Milena Węgrowska I, opiekun p. W. Rusiecki

Ogólnopolski Konkurs Interdyscypliny Młody Innowator - 7 uczniów zostało laureatami wojewódzkimi oraz finalistami ogólnopolskiego etapu - Patrycja Duchnowska III f, Milena Bąkowska III m, Patrycja Suchcicka III l, Rafał Krasowski III m, Mateusz Murawski III m, Kacper Jastrząb III m, Katarzyna Biała III k, opiekun p. W. Rusiecki


Ogólnopolski Konkurs "Tadeusz Kościuszko w twórczości uczniów" - w kategorii multimedialnej - II miejsce Rafał Rudnicki kl. I e, III miejsce Martyna Kos kl. I e, opiekun p. A. Trochimowicz

w kategorii plastycznej - II miejsce Aleksandra Gumkowska, opiekun p. W. Rusiecki


VI edycja Konkursu "Moja szkoła w Unii Europejskiej" - laureaci wojewódzkiego etapu konkursu, III miejsce - Monika Bączyk kl. II h, Monika Zakrzewska kl. II h, Paweł Perkowski kl. II h, opiekun p. B. Jankowska

XV Ogólnopolski Festiwal Polskiej Piosenki Lat 60 i 70 "Powrócimy do piękna w słowie i muzyce" - finalistka Katarzyna Szymkowiak kl. II e, opiekun p. M. Prusiński

XXXI Ogólnopolski Konkurs Twórczości Plastycznej Dzieci i Młodzieży Szkolnej "Krajobraz Polski - tradycje, współczesność, przeszłość" - wyróżnienie Adrian Dąbrowski kl. I f, nagroda Karol Dembek kl. I c, opiekun p. W. Rusiecki

Międzywojewódzki Konkurs Wiedzy o Biebrzańskim Parku Narodowym - finaliści: Wioleta Kazimerska kl. III f, Eryk Czarnowski kl. III f, opiekun p. J. Żylińska, Katarzyna Ogonowska kl. III e, opiekun p. K. Kulesza


Konkursy Wojewódzkie Przedmiotowe:


Konkurs Biologiczny - laureat Zuzanna Pac kl. III e, opiekun p. K. Kulesza

Konkurs Geograficzny - finaliści: Zuzanna Pac kl. III e, Monika Baczewska kl. III l, opiekun p. M. Pawalec-Kacprzak

Konkurs Historyczny - laureat Adrian Zakrzewski III l opiekun p. E. Marciszewska


Konkursy Wojewódzkie Tematyczne:

V edycja Wojewódzkiego Konkursu "U wrót Europy" - II miejsce w województwie Magdalena Kowalczyk kl. II e, opiekun p. B. Jankowska

Wojewódzki Konkurs Plastyczny "Marszałek Józef Piłsudski w sztuce" - II miejsce Joanna Krajewska kla. Ie, II miejsce Katarzyna Biała kl. III k, III miejsce Mateusz Gołębiewski kl. III d, opiekun p. W.Rusiecki.,


Konkursy rejonowe/powiatowe:

XVI Zambrowski Konkurs Recytatorski Polskiej Poezji i Prozy Patriotycznej - Konkurs organizowany przez SP 5 w Zambrowie: I miejsce Maciej Dmochowski kl. I e , III miejsce Małgorzata Skibińska kl. I e, opiekun p. Zdzisława Czapska.

Konkurs recytatorski "Poezja Jana Pawła II w słowie"- W kategorii gimnazjów I miejsce Joanna Milewska, opiekun p. Z. Czapska

III Powiatowy Konkurs Literacko - Recytatorski Poświęcony Osobie Jana Pawła II- I miejsce Dagmara Kacprzak kl. I d. opiekun p. Z. Czapska , III miejsce Anna Głębocka kl. I a. opiekun p. E. Mołda

III Konkurs Historyczny " Tadeusz Kościuszko - życie i działalność"- I miejsce Krystian Powójski kl. II L., II miejsce Łukasz Suwalski kl. I a. Opiekun B. Knapkiewicz

VI Edycja Konkursu " Epoka Prymasa Tysiąclecia"- I miejsce - Adam Skoczeń III e, opiekun p . D Sijko

V powiatowy Przegląd Dorobku Muzycznego - wyróżnienie Angelika Węgrowska kl. III f. opiekun p. M. Prusiński

VIII Festiwal Piosenki Patriotyczno - Religijnej " Bogu i Ojczyźnie" - I miejsce i GRAND PRIX festiwalu - zespół wokalny GAMA , opiekun p. M. Prusińsku, p. K. Ogrodnik

VIII Festiwal Piosenki Świątecznej - I miejsce - zespól wokalny GAMA, opiekun p. M. Prusiński, p. K. Ogrodnik


Konkursy szkolne:

III Szkolny Konmkurs Geograficzny z cyklu "Wędrówki po krajach Europy" - Sąsiedzi Polski - udział 32 uczniów, wyróżnienia otrzymali: Dagmara Kacprzak I d, Patryk Krajewski II e, Katarzyna Ogonowska III e, Zuzanna Pac III e, Adam Skoczeń III e.

III Edycja Szkolnego Konkursu o Krajach Anglojęzycznych - udział 20 uczniów, najwięcej punktów zdobyli: Martyna Konert kl. III l ucz. M. Orłowskiej, Karolina Liżewska kl. II e, op. M.Orłowska, Michał Kozioł kl. III e, op. M.Orłowskiej. Organizator p. Magdalena Starzyńska,p. Marta Orłowska.

Wewnątrzszkolny Konkurs Matematyczny "MATMIX-2007" , udział 76 uczniów, w kategorii klas I-II wyróżniono: Agnieszka Zaremba kl. II d, Krzysztof Ostrowski kl. I k, Krystian Powójski kl. II l, Paulina Mieczkowska kl. I i; w kategorii klas III wyróżniono: Wioleta Kazimierska kl. III f, Łukasz Kosiński kl. III f, Michał Świątek kl. III f. Organizator Anna Korzeniowska.

Konkurs plastyczny o treściach profilaktycznych "Jestem wolny od używek - mam inne wartości w życiu" - I miejsce w kat. kl. III - Katarzyna Biała kl. III k, I miejsce w kat. kl. II - Magdalena Bartnicka kl. II l, miejsce w kat. kl. I - Katarzyna Choinowska kl. Ii, uczennice p. W.Rusieckiego. Organizatorzy konkursu: p. A. Biała, p. W. Rusiecki, MOPS w Zambrowie.

Szkolny konkurs na Najładniejszy Stroik Świąteczny: I miejsce - Biała Katarzyna II k; II miejsce - Małgorzata Skibińska kl. I e, III miejsce - Kacprzak Renata III d, Budzyn Magdalena III d, Organizatorki konkursu - Danuta Sijko i Alicja Zaremba. Po roztrzygnięciu konkursu stroiki zostały przekazane do szpitala w Zambrowie.

 

Zdjęcie na dziś...

maj1.jpg

Ubezpieczenie

Dla nauczyciela


bottom

© Miejskie Gimnazjum nr 1 w Zambrowie 2011                            Powered by Joomla