top
logo


                 

Linki

Biuletyn Informacji Publicznej MG1

Zapraszamy na Zambrowski Portal Internetowy

Zapraszamy na Stronę Zambrowską

Zapraszamy na stronę powiatu zambrowskiego

Zapraszamy na stronę województwa podlaskiego

  • MG1 Zambrów
  • MG1 Zambrów
  • MG1 Zambrów
  • MG1 Zambrów
  • MG1 Zambrów
  • MG1 Zambrów
Sukcesy 2014/2015

Konkursy przedmiotowe dla uczniów gimnazjów
organizowane przez Podlaskiego Kuratora Oświaty
w roku szkolnym 2014/2015

Lp. Nazwa konkursu Etap szkolny Etap rejonowy Etap wojewódzki Nauczyciel przygotowujący
1. Konkurs Wiedzy Ekonomicznej i Obywatelskiej 18 uczniów Karol Zakrzewski kl. 3 f, Mateusz Kijek kl. 3 f, Bartosz Laskowski kl. 3 a Bartosz Laskowski kl. 3 a - Finalista Beata Jankowska
2. Wojewódzki Konkurs Języka Angielskiego 36 uczniów Nikt nie zakwalifikował się do etapu rejonowego    
3. Wojewódzki Konkurs Matematyczny 37 uczniów Hubert Frądczyk kl. 3 f Nie zakwalifikował się do etapu wojewódzkiego  
4. Wojewódzki Konkurs Języka Polskiego 17 uczniów Nikt nie zakwalifikował się do etapu rejonowego    
5. Wojewódzki Konkurs Biologiczny 22 uczniów Karol Zakrzewski kl. 3 f,
Tomasz Szulc kl. 3 d,
Łukasz Modzelewski kl. 2 e
Nikt nie zakwalifikował się do etapu wojewódzkiego  
6. Wojewódzki Konkurs Chemiczny 9 uczniów Hubert Frądczyk 3 f,
Marcin Kotecki 3 e
Nikt nie zakwalifikował się do etapu wojewódzkiego  
7. Wojewódzki Konkurs Historyczny 32 uczniów Karol Zakrzewski kl. 3 f,
Tomasz Szulc kl. 3 d,
Hubert Pomianowski kl. 2 d,
Piotr Tekliński kl. 1 f.
Karol Zakrzewski kl. 3 f - Laureat
Hubert Pomianowski kl. 2 d - Finalista
Piotr Tekliński kl. 1 f - Laureat
Mariusz Gontarski, Katarzyna Grabowska, Mariusz Gontarski
8. Wojewódzki Konkurs Geograficzny 11 uczniów Łukasz Modzelewski kl. 2 e,
Dominika Dmochowska kl. 3 f,
Sylwia Brzozowska kl. 3 d,
Karol Zakrzewski kl. 3 f,
Mateusz Kijek kl. 3 f
Łukasz Modzelewski kl. 2 e - Laureat Małgorzata Pawelec-Kacprzak
9. Wojewódzki Konkurs Fizyczny 5 uczniów Marcin Kotecki kl. 3 e, Fabian Żabicki kl. 3 e Nikt nie zakwalifikował się do etapu wojewódzkiego  
10. Wojewódzki Konkurs Języka Niemieckiego 6 uczniów Daniel Trochimowicz kl. 3 b
Paulina Wojtal kl. 3 d
Paulina Wojtal kl. 3 d - Finalistka Małgorzata Pawelec-Kacprzak
11. Wojewódzki Konkurs Języka Rosyjskiego 11 uczniów Nikt nie zakwalifikował się do etapu rejonowego    
12. Wojewódzki Konkurs z Plastyki 7 uczniów Nikt nie zakwalifikował się do etapu rejonowego    



Wyniki konkursów
organizowanych w roku szkolnym 2014/2015

Lp. Nazwa konkursu Organizator, Data i miejsce Opiekun/Komisja Wyniki uczniów
1. III Powiatowy Konkurs Historyczny „Zambrów w latach II wojny światowej” MG 1- Mariusz Gontarski, Krystyna Ogrodnik; 10.09.2014 MG 1 Mariusz Gontarski, Krystyna Ogrodnik 6 uczestników ze szkół podstawowych, 14 z gimnazjów, 6 ze szkół ponadgimnazjalnychPiotr Tekliński I f – I miejsce,Karol Zakrzewski III f – II miejsce, Bartosz Laskowski III a – III miejsce
2. VIII Ogólnopolski Konkurs Fotograficzny dla Fotografów Amatorów „Las - moja miłość” Białowieża 2014 Technikum Leśne w Białowieży; 30.09.2014 Białowieża Wojciech Rusiecki 5 uczestników Michał Przerwa II f – 1 miejsce
3. Szkolny Konkurs Historyczny „Powstanie warszawskie” w 70 rocznicę MG 1 - Katarzyna Grabowska, Krystyna Ogrodnik; 20.10.2014 MG 1 Katarzyna Grabowska 15 uczestników Hubert Pomianowski II d – I miejsce, Julia Radomska II f – II miejsce, Jakub Wojsz II d – III miejsce
4. XXIII Zambrowski Konkurs Recytatorski Polskiej Poezji i Prozy Patriotycznej – etap szkolny Szkoła Podstawowa nr 5 w Zambrowie; 28.10.2014 MG 1 Krystyna Pęska-przewodnicząca, Małgorzata Ogonowska, Ewa Gontarska 8 uczestników 4 uczniów zakwalifikowanych do etapu rejonowego – Wiktoria Długoborska I e, Ewa Lipińska I d, Kasandra Ptaszyńska III d i Ewa Leniewska II d
5. XII Konkurs Ortograficzny o tytuł Mistrza Ortografii Zambrowa szkół ponadpodstawowych – etap szkolny Miejski Ośrodek Kultury w Zambrowie; 29.10.2014 MG 1 Elżbieta Mystkowska-przewodnicząca, Justyna Łętowska, Ewa Mołda 29 uczestnikówMichał Przerwa II f ,Katarzyna Szeligowska III d, Rafał Orłowski I f, Piotr Tekliński I f Zakwalifikowani do etapu miejskiego
6. XXIII Zambrowski Konkurs Recytatorski Polskiej Poezji i Prozy Patriotycznej – etap rejonowy Szkoła Podstawowa nr 5 w Zambrowie; 3.11.2014 SP 5 Zambrów Krystyna Pęska- członek komisji 4 zakwalifikowanych uczestników Wiktoria Długoborska I e -I miejsce, Ewa Lipińska I d – II miejsce, Kasandra Ptaszyńska III d – III miejsce
7. XII Konkurs Ortograficzny o tytuł Mistrza Ortografii Zambrowa szkół ponadpodstawowych – etap miejski Miejski Ośrodek Kultury w Zambrowie; 26.11.2014 MOK   Michał Przerwa II f - I miejsce
8. X Olimpiada Matematyczna Gimnazjalistów MEN, ORE, Stowarzyszenie na Rzecz Edukacji Matematycznej; 27.11.2014 MG 1 Joanna Sawicka-Dzieniszewska 24 uczestników z klas II-III
9. Wojewódzki Konkurs Plastyczny „Uroda śmieci” Wojewódzki Ośrodek Animacji Kultury w Białymstoku; 28.11.2014 Białystok Magdalena Rusiecka Sylwia Korpalska 3 uczestników Karolina Dębek II f – I miejsce Martyna Kuczewska I a – II miejsce
10. XV Festiwal Piosenki Świątecznej „Niech gwiazdka w sercu rok cały trwa” Miejski Ośrodek Kultury w Zambrowie; 13.12.2014 MOK Zambrów Tadeusz Stańczyk 11 uczennic z Zespołu Wokalnego „Gama” – wyróżnienie w kategorii gimnazjów
11. Miejski Ośrodek Kultury w Zambrowie; 13.12.2014 MOK Zambrów Mariola Skibińska 3 uczestników (zespół) Karolina Lendzioszek, Martyna Kuczewska, Adriana Rybicka I a – II miejsce
12. Czy znasz bohaterów i treść książki A. Kamińskiego „Kamienie na szaniec” Krystyna Ogrodnik, Ewa Mołda; 15.12.2014 MG 1 Krystyna Ogrodnik, Ewa Mołda 19 uczestników Aleksandra Grosfeld II d – I miejsce, Julia Ortman II a – II miejsce, Aleksandra Witkowska II a, Veronika Ogińska II a, Ewa Leniewska II d – III miejsce
13. VII Powiatowy Konkurs Szopek Bożonarodzeniowych Bursa Szkolna w Zambrowie; 15.01.2015 Sylwia Korpalska 3 uczestników zespołowo:Milena Karpińska, Klaudia Rogulska, Magdalena Story – III c
14. XXXVIII Ogólnopolski Konkurs Wiedzy Pożarniczej „Młodzież zapobiega pożarom”- etap miejski Komenda Powiatowa Państwowej Straży Pożarnej; 3.03.2015 Urząd Miasta Dariusz Skarzyński 6 uczestników Mateusz Kijek III f – I miejsce, Tomasz Targoński II f – II miejsce, Anna Banasik II e –III miejsce Zakwalifikowali się do finału powiatowego.
15. VII Wojewódzki Konkurs Plastyczny „Jesteśmy jednym światem” Młodzieżowy Dom Kultury w Białymstoku; 19.03.2015 Białystok Sylwia Korpalska 1 uczestnik Monika Jaźwińska III f
16. Szkolny Konkurs Poetycko-Recytatorski poświęcony Janowi Pawłowi II Danuta Sijko, Alicja Zaremba; 20.03.2015 MG1 Krystyna Pęska, Małgorzata Ogonowska, Maria Święcka 6 uczestników w kategorii wiersza autorskiego Edyta Wójcik II d i Bartosz Myszko II f – I miejsce, Natalia Olszewska II f – II miejsce, Zuzanna Tomaszkiewicz II e – III miejsce 7 uczestników w kategorii recytacja Julia Przybylska II f – I miejsce, Ewa Lipińska I d – II miejsce, Patrycja Wojciechowska II e i Małgorzata Czajkowska II d – III miejsce
17. Konkurs Wiedzy Ekologicznej – etap szkolny Zespół Szkół Drzewnych i Gimnazjalnych w Łomży; 20.03.2015 MG 1 Katarzyna Kulesza 6 uczestników Michał Przerwa II f i Hubert Frądczyk kl. III f zakwalifikowani do etapu międzyszkolnego
18. XII edycja Konkursu Historycznego „Epoka Prymasa Tysiąclecia” – etap szkolny Zespół Szkół Ogólnokształcących i Zawodowych w Czyżewie; 20.03.2015 MG 1 Alicja Zaremba, Danuta Sijko 88 uczestników Karol Zakrzewski III f – I miejsce Paweł Kozłowski I f – II miejsce Bartosz Laskowski III a – III miejsce. Awans uczniów do finału w Czyżewie.
19. Konkurs Fotograficzny z okazji Światowego Dnia Wody pt. „Tajemnice wody” Zespół Szkół Drzewnych i Gimnazjalnych w Łomży; 21.03.2014 ZSDiG Łomza Katarzyna Kulesza 10 uczestników Justyna Charubin I d – II miejsce, Jakub Kotowski I e – III miejsce, Izabela Prosińska Id - wyróżnienie
20. III Ogólnopolska Wiosna Młodych Talentów Hajnowski Dom Kultury; 22.03.2015 Hajnówka Sylwia Korpalska 2 uczestników Patryk Rosiński, Kacper Śliwowski I e
21. Konkurs na Najpiękniejszą Pisankę Wielkanocną „Wielka Gala Malowanej Pisanki” Miejski Ośrodek Kultury; 25.03.2015 MOK Sylwia Korpalska Oliwia Kraszewska I f – I miejsce w kategorii szkół ponadpodstawowych
22. XXXVIII Ogólnopolski Konkurs Wiedzy Pożarniczej „Młodzież zapobiega pożarom”- etap powiatowy Komenda Powiatowa Państwowej Straży Pożarnej; 27.03.2015 KP PSP Zambrów Anna Biała 3 uczestników Mateusz Kijek III f – II miejsce, Tomasz Targoński II f – III miejsce. Zakwalifikowali się do finału wojewódzkiego.
23. XII Edycja Konkursu Wiedzy o Rosji „Syberia” – etap wojewódzki Rosyjskie Stowarzyszenie Kulturalno-Oświatowe; 27.03.2015 (część pisemna) i 1.04.2015 (część ustna) Katarzyna Chrzanowska 4 uczestników w kategorii szkół gimnazjalnych i ponadgimnazjalnych: Kamil Kośnik II d i Natalia Olszewska II f – I miejsce, Aleksandra Kossakowska II f – III miejsce, Jakub Wojsz II d – wyróżnienie (na 78 uczestników)
24. Konkurs recytatorsko-literacko-fotograficzny "Zaczarowany świat baśni" Zespół Szkół Technicznych i Ogólnokształcących w Białymstoku; 03.2015 Krystyna Pęska 2 uczestników Martyna Gosk I e w kategorii literackiej, Magdalena Hryńko II e w kategorii fotograficznej
25. Konkurs Wiedzy Ekologicznej – etap międzyszkolny Zespół Szkół Drzewnych i Gimnazjalnych w Łomży; 10.04.2015 ZSDiG Łomza Katarzyna Kulesza 2 uczestników Michał Przerwa II f i Hubert Frądczyk kl. III f
26. VI Powiatowy Konkurs Katyński – etap powiatowy Zespół Szkół Agroprzedsiębiorczości; 17.04.2015 ZSE Zambrów Anna Biała 3 uczestników Piotr Tekliński I f – I miejsce Karol Zakrzewski III f – 3 miejsce
27. Exlibris Miejskiego Gimnazjum nr 1 – szkolny konkurs plastyczny Krystyna Ogrodnik, Sylwia Korpalska, Magdalena Rusiecka; 25.04.2015 MG 1 Krystyna Ogrodnik, Sylwia Korpalska, Magdalena Rusiecka 25 uczestników Kacper Śliwowski I e – I miejsce, Karolina Dębek II f – II miejsce, Krzysztof Mioduszewski III f – III miejsce
28. Wojewódzka Olimpiada Wiedzy o HIV i AIDS – etap powiatowy Polskie Towarzystwo Oświaty Zdrowotnej Oddział w Białymstoku, Wojewódzka Stacja Sanitarno – Epidemiologiczna w Białymstoku, Podlaski Urząd Wojewódzki w Białymstoku, Urząd Marszałkowski Województwa Podlaskiego w Białymstoku, Regionalny Ośrodek Polityki Społecznej w Białymstoku, Urząd Miejski w Białymstoku; 28.04.2015 PSS-A Zambrów Maria Święcka 5 uczestników Maja Dmochowska kl. I f – I miejsce, Paweł Kozłowski kl. I f – III miejsce Oboje zakwalifikowali się do finału wojewódzkiego w Białymstoku
29. XXXVIII Ogólnopolski Konkurs Wiedzy Pożarniczej „Młodzież zapobiega pożarom”- finał wojewódzki Prezydium Zarządu Oddziału Wojewódzkiego Związku Ochotniczych Straży Pożarnych RP; 29.04.2015 Nowogród kpt. Adam Wysmułek Mateusz Kijek III f – IV miejsce
30. Szkolny Konkurs Matematyczny „Matmix 2014” Anna Korzeniowska; 30.04.2015 MG 1 Anna Korzeniowska – przewodnicząca, Barbara Gumowska, Małgorzata Ogonowska 17 uczestników w kategorii klas I Urszula Chorodyńska II d i Michał Przerwa II f – I miejsce, Piotr Kulesza II f – II miejsce, Hubert Pomianowski II d – III miejsce
31. XVII Ogólnopolska Wystawa Fotografii Dzieci i Młodzieży Białystok 2015 Młodzieżowy Dom Kultury w Białymstoku, Towarzystwo Działań Twórczych „Talent” w Białymstoku; 9.05.2015 Białystok Ewa Morysewicz 3 uczestników Sylwia Brzozowska III d i Anna Morysewicz II e - wyróżnienia
32. Szkolny Konkurs Języka Angielskiego „Spelling masters” 2015 Sylwia Sakowicz, Jolanta Selerowska; 14.05.2015 MG 1 Sylwia Sakowicz, Jolanta Selerowska 37 uczestników Urszula Chorodyńska II d – I miejsce, Michał Przerwa II f i Magdalena Hryńko II e – II miejsce, Paulina Wojtal III d - III miejsce
33. Wojewódzka Olimpiada Wiedzy o AIDS/HIV – finał wojewódzki Polskie Towarzystwo Oświaty Zdrowotnej Oddział w Białymstoku, Wojewódzka Stacja Sanitarno – Epidemiologiczna w Białymstoku, Podlaski Urząd Wojewódzki w Białymstoku, Urząd Marszałkowski Województwa Podlaskiego w Białymstoku, Regionalny Ośrodek Polityki Społecznej w Białymstoku, Urząd Miejski w Białymstoku; 14.05.2015 Białystok Marzanna Pac 2 uczestników Paweł Kozłowski kl. I f – IV miejsce, Maja Dmochowska kl. I f – VII miejsce
34. Konkurs Diecezjalny „Święci i bohaterowie Ziemi Łomżyńskiej” Szkoły katolickie im. Kard. S. Wyszyńskiego w Łomży; 28.05.2015 Łomża Alicja Zaremba Edyta Wójcik II d – III miejsce
35. XIII edycja Konkursu Historycznego „Epoka Prymasa Tysiąclecia” – etap międzyszkolny Zespół Szkół Ogólnokształcących i Zawodowych w Czyżewie; 29.05.2015 Czyżew Alicja Zaremba 3 uczestników Karol Zakrzewski III f – III miejsce
36. III Międzyszkolny Konkurs Piosenki Obcojęzycznej Gimnazjum im. Papieża JP II w Małym Płocku; 2.06.2015 Mały Płock Maria Święcka 2 uczestniczki Julia Dąbrowska z kl. III d i Wiktoria Długoborska z kl. I e



Wyniki zawodów sportowych
w roku szkolnym 2014/2015

Lp. Nazwa zawodów Organizator; Data Nauczyciel opiekun/organizator Wyniki
1. V Turniej Orlika o Puchar Premiera Donalda Tuska - eliminacje powiatowe Szkolny Związek Sportowy na zlecenie Ministerstwa Sportu i Turystyki; 14.09.2014 Orlik przy SP4 w Zambrowie Grzegorz Piórkowski Udział zespołu złożonego z 10 chłopców rocznika 2001 i zespołu złożonego z 10 dziewcząt rocznika 2001. Oba zespoły zajęły I miejsca i awansowały do dalszej części rozgrywek
2. V Turniej Orlika o Puchar Premiera Donalda Tuska – eliminacje rejonowe Szkolny Związek Sportowy na zlecenie Ministerstwa Sportu i Turystyki; 24.09.2014 Orlik przy SP4 w Zambrowie Grzegorz Piórkowski Udział zespołu złożonego z 11 chłopców rocznika 2001 – 2 miejsce i brak awansu do finału wojewódzkiego
3. V Turniej Orlika o Puchar Premiera Donalda Tuska – eliminacje rejonowe Szkolny Związek Sportowy na zlecenie Ministerstwa Sportu i Turystyki; 26.09.2014 Nowe Piekuty Grzegorz Piórkowski Udział zespołu złożonego z 10 dziewcząt rocznika 2001 – 2 miejsce i brak awansu do finału wojewódzkiego
4. Mistrzostwa Powiatu Zambrowskiego w Indywidualnych Biegach Przełajowych Powiatowy SZS; 27.09.2014 Poryte Jabłoń Jolanta Głuszcz-Wiśniewska, Andrzej Gutowski Udział 12 dziewcząt (10 zakwalifikowało się do eliminacji rejonowych) i 10 chłopców (2 zakwalifikowało się do eliminacji rejonowych)
5. Gimnazjada Województwa Podlaskiego w Indywidualnych Biegach Przełajowych rejon Wojewódzki SZS; 11.10.2014 Miastkowo Jolanta Głuszcz-Wiśniewska Udział 10 dziewcząt (nikt nie zakwalifikował się finału wojewódzkiego)
6. Gimnazjada Województwa Podlaskiego w Futsalu – etap powiatowy Powiatowy SZS; 21.11.2014 MG 1 Zambrów Grzegorz Piórkowski Udział drużyny złożonej z 12 chłopców I miejsce na 5 zespołów i awans do półfinału grupy zachodniej
7. Gimnazjada Województwa Podlaskiego w Futsalu – półfinał grupy zachodniej Wojewódzki SZS; 13.12.2014 PG Piątnica Grzegorz Piórkowski Udział drużyny złożonej z 11chłopców II miejsce na 4 zespoły i awans do finału grupy zachodniej
8. Gimnazjada Województwa Podlaskiego w Futsalu –finał grupy zachodniej Wojewódzki SZS; 18.12.2014 PG Łomża Grzegorz Piórkowski Udział drużyny złożonej z 15 chłopców III miejsce na 5 zespołów i brak awansu do finału wojewódzkiego
9. XVI Turniej Piłki Nożnej o Puchar Burmistrza Miasta Zambrów D. Grabowski; 11.01.2015 MG 1 Grzegorz Piórkowski Udział 2 drużyn chłopców (22 zawodników) – I i II miejsce w kategorii gimnazjów powiatu zambrowskiego oraz drużyny dziewcząt (12 zawodniczek) – III miejsce
10. Gimnazjada Województwa Podlaskiego w Koszykówce Chłopców – etap powiatowy Powiatowy SZS; 10.02.2015 MG 1 12.02.2015 ZSO Grzegorz Piórkowski Udział drużyny złożonej z 12 chłopców I miejsce na 2 zespoły i awans do półfinału grupy zachodniej
11. Gimnazjada Województwa Podlaskiego w Koszykówce Dziewcząt – etap powiatowy Powiatowy SZS; 10.02.2015 MG 1 12.02.2015 ZSO Leszek Chodkiewicz Udział drużyny złożonej z 14 dziewcząt I miejsce na 2 zespoły i awans do półfinału grupy zachodniej
12. Gimnazjada Województwa Podlaskiego w Pływaniu – finał grupy zachodniej Wojewódzki SZS; 11.02.2015 Łomża Janusz Jastrzębski Udział drużyny złożonej z 9 chłopców (sztafeta 4 - osobowa plus startujący w różnych stylach); sztafeta - I miejsce i kwalifikacja do finału; Artur Babis kl. III e – I miejsce w stylu dowolnym, Maciej Rafalak kl. III f – II miejsce w stylu klasycznym, Przemysław Sadowski kl. III e – II miejsce w stylu motylkowym (wszyscy zakwalifikowali się do finału wojewódzkiego w Suwałkach)
13. Gimnazjada Województwa Podlaskiego w Koszykówce Dziewcząt – półfinał grupy zachodniej Wojewódzki SZS; 22.02.2015 MG 1 Zambrów Leszek Chodkiewicz Udział drużyny złożonej z 14 dziewczątII miejsce na 4 zespoły i awans do finału grupy zachodniej
14. Gimnazjada Województwa Podlaskiego w Koszykówce Chłopców – półfinał grupy zachodniej Wojewódzki SZS; 24.02.2015 ZSO Zambrów Grzegorz Piórkowski Udział drużyny złożonej z 12 chłopców I miejsce na 4 zespoły i awans do finału grupy zachodniej
15. Gimnazjada Województwa Podlaskiego w Koszykówce Dziewcząt – finał grupy zachodniej Wojewódzki SZS; 3.03.2015 Łomża Leszek Chodkiewicz Udział drużyny złożonej z 14 dziewcząt III miejsce na 4 zespoły i brak awansu do finału wojewódzkiego
16. Gimnazjada Województwa Podlaskiego w Koszykówce Chłopców – finał grupy zachodniej Wojewódzki SZS; 4.03.2015 Łomża Grzegorz Piórkowski Udział drużyny złożonej z 14 chłopców III miejsce na 4 zespoły – brak awansu do finału wojewódzkiego
17. Gimnazjada Województwa Podlaskiego w Pływaniu – finał wojewódzki Wojewódzki SZS; 4.03.2015 Suwałki Janusz Jastrzębski Udział 4 zawodników 8 miejsce drużynowo, Artur Babis kl. III e - 7 miejsce w stylu dowolnym
18. Mistrzostwa Powiatu Zambrowskiego LZS Powiatowe LZS; 14.03.2015 Rutki Grzegorz Piórkowski Udział drużyny złożonej z 14 dziewcząt, I miejsce na 4 zespoły
19. Mistrzostwa Powiatu Zambrowskiego LZS Powiatowe LZS; 14.03.2015 Rutki Grzegorz Piórkowski Udział drużyny złożonej z 12 chłopców z kl. I – 3 miejsce na 4 zespoły
20. Ogólnopolski Turniej Piłkarski Coca Cola CUP 2015 – etap eliminacyjny Firma Coca Cola; 31.03.2015 Zambrów Grzegorz Piórkowski Udział drużyny złożonej z 10 chłopców – 1 miejsce na 4 zespoły oraz drużyny złożonej z 10 dziewcząt - 2 miejsce na 3 zespoły; awans obu drużyn do dalszej części rozgrywek
21. Ogólnopolski Turniej Piłkarski Coca Cola CUP 2015 – etap eliminacyjny II runda Firma Coca Cola; 27.04.2015 Zambrów Grzegorz Piórkowski Udział drużyny złożonej z 10 dziewcząt – 2 miejsce na 4 zespoły i brak awansu do finału wojewódzkiego
22. Ogólnopolski Turniej Piłkarski Coca Cola CUP 2015 – etap eliminacyjny II runda Firma Coca Cola; 28.04.2015 Zambrów Grzegorz Piórkowski Udział drużyny złożonej z 10 chłopców – 1 miejsce na 4 zespoły i awans do finału wojewódzkiego
23. Wojewódzka Gimnazjada w LA – etap powiatowy Wojewódzki SZS; 9.05.2015 Zambrów Grzegorz Piórkowski Udział 2 dziewcząt i 10 chłopców Zakwalifikowali się do finału grupy zachodniej w Łomży
24. Ogólnopolski Turniej Koszykówki "Orlik Basketmania 2015" – etap miejski Ministerstwo Sportu i Turystyki; 20.05.2015 SP 3 Zambrów Leszek Chodkiewicz Udział drużyny złożonej z 9 dziewcząt z klas I – II – I miejsce i awans to etapu makroregionalnego w Białymstoku
25. Ogólnopolski Turniej Koszykówki "Orlik Basketmania 2015" – etap miejski Ministerstwo Sportu i Turystyki; 20.05.2015 SP 3 Zambrów Grzegorz Piórkowski Udział drużyny złożonej z 12 chłopców z klas I – II – II miejsce i brak awansu do etapu makroregionalnego
26. Wojewódzka Gimnazjada w LA – grupa zachodnia Wojewódzki SZS; 20.05.2015 Łomża Marzena Brzóska Udział 2 dziewcząt i 10 chłopców
27. Ogólnopolski Turniej Piłkarski Coca Cola CUP 2015 – finał wojewódzki Firma Coca Cola; 11.06.2015 Białystok Grzegorz Piórkowski Udział drużyny złożonej z 9 chłopców – 5 miejsce na 16 zespołów
28. Ogólnopolski Turniej Koszykówki "Orlik Basketmania 2015" – etap makroregionalny Ministerstwo Sportu i Turystyki; 14-15.06.2015 Białystok Leszek Chodkiewicz Udział drużyny złożonej z 9 dziewcząt z klas I – II – III miejsce na 6 zespołów
 

Zdjęcie na dziś...

bozenarodzenie_1.jpg

RODO

Rok szkolny 2018/19

Dla nauczyciela


bottom

© Miejskie Gimnazjum nr 1 w Zambrowie 2011                            Powered by Joomla