top
logo


                 

Linki

Biuletyn Informacji Publicznej MG1

Zapraszamy na Zambrowski Portal Internetowy

Zapraszamy na Stronę Zambrowską

Zapraszamy na stronę powiatu zambrowskiego

Zapraszamy na stronę województwa podlaskiego

  • MG1 Zambrów
  • MG1 Zambrów
  • MG1 Zambrów
  • MG1 Zambrów
  • MG1 Zambrów
  • MG1 Zambrów
Wojewódzka Olimpiada Wiedzy o HIV/AIDS

Kolejny już raz uczniowie naszej szkoły uczestniczyli w Wojewódzkiej Olimpiadzie Wiedzy o HIV/AIDS organizowanej m.in. przez Polskie Towarzystwo Oświaty Zdrowotnej Oddział w Białymstoku, Wojewódzką Stację Sanitarno-Epidemiologiczną w Białymstoku i Podlaski Urząd Wojewódzki w Białymstoku.

Olimpiada cieszy się dużym zainteresowaniem wśród gimnazjalistów. Etap szkolny i klasowy odbył się 15 kwietnia 2015 roku. Wzięło w nim udział 33 uczniów z klas pierwszych, drugich i trzecich. Do etapu powiatowego zaklasyfikowano następujących uczniów: Maja Dmochowska I f, Paweł Kozłowski I f , Michał Przerwa II f, Hubert Frądczyk III f, Karol Zakrzewski III f, Iga Gawkowska III f.

Etap powiatowy odbył się 28 kwietnia 2015 roku w siedzibie Powiatowej Stacji Sanitarno- Epidemiologicznej w Zambrowie. Dwoje naszych uczniów zakwalifikowało się do etapu wojewódzkiego Olimpiady: Maja Dmochowska I f zajęła pierwsze miejsce a Paweł Kozłowski I f- miejsce trzecie.

14 maja 2015 odbędzie się finał wojewódzki w Białymstoku. Czekamy na wyniki konkursu licząc na sukces naszych reprezentantów.

Marzanna Pac

 

Zdjęcie na dziś...

wiosna_3.jpg

RODO

Rok szkolny 2018/19

Sukcesy uczniów

Dla nauczyciela


bottom

© Miejskie Gimnazjum nr 1 w Zambrowie 2011                            Powered by Joomla