top
logo


                 

Linki

Biuletyn Informacji Publicznej MG1

Zapraszamy na Zambrowski Portal Internetowy

Zapraszamy na Stronę Zambrowską

Zapraszamy na stronę powiatu zambrowskiego

Zapraszamy na stronę województwa podlaskiego

  • MG1 Zambrów
  • MG1 Zambrów
  • MG1 Zambrów
  • MG1 Zambrów
  • MG1 Zambrów
  • MG1 Zambrów
Szóstoklasiści z wizytą w MG 1

16 i 17 marca 2015 r. Miejskie Gimnazjum nr 1 w Zambrowie w ramach Dni Otwartych, gościło w swych murach przyszłych absolwentów szkół podstawowych z naszego miasta. Uczniowie wraz z wychowawcami rozpoczęli swą wizytę od krótkiego spotkania informacyjnego prowadzonego przez p. D. Grabowskiego- wicedyrektora szkoły, który przybliżył uczniom historię gimnazjum, zapoznał ich z osiągnięciami uczniów na polu edukacyjnym i sportowym, jak również zaprezentował krótki film z życia szkoły przygotowany przez Samorząd Uczniowski oraz p. A. Trochimowicza.

Warto tu wspomnieć , że uczniowie naszej szkoły od wielu lat odnoszą sukcesy zarówno w konkursach przedmiotowych organizowanych przez Podlaskiego Kuratora Oświaty (rok szkolny 2011/2012 - 17 finalistów i 11 laureatów, 2012/2013 - 16 finalistów i 12 laureatów, 2013/2014- 5 finalistów i 4 laureatów, 2014/2015 już 3 tytuły laureata i 6 tytułów finalisty), jak również w zawodach sportowych( w roku szkolnym 2012/2013 IV miejsce w województwie w koszykówce dziewcząt, IV miejsce w turnieju piłkarskim Coca-Cola CUP, udział w finałach wojewódzkich w pływaniu i futsalu, 2013/2014 III miejsce w województwie w piłce nożnej dziewcząt itp.).

Następnie szóstoklasiści pod czujnym okiem członków Samorządu Uczniowskiego i nauczycieli gimnazjum wyruszyli na spacer po szkole. Z ciekawością zaglądali we wszystkie zakamarki, zachwycając się przestronnymi korytarzami oraz dużymi salami lekcyjnymi. Uczniowie poznali pracę Szkolnego Klubu Wolontariatu „Serce na dłoni”, który uczestniczy w wielu akcjach charytatywnych np. WOŚP, Pola Nadziei, Szlachetna Paczka, akcje CARITAS itp. Wiele radości naszym gościom sprawiło uczestniczenie w doświadczeniach chemicznych i fizycznych, przygotowanych przez gimnazjalistów pod okiem nauczycieli chemii i fizyki.

Mamy nadzieję, że spotkamy się we wrześniu. Życzymy powodzenia na sprawdzianie szóstoklasisty.

Samorząd Uczniowski
Miejskiego Gimnazjum nr 1 

Zdjęcie na dziś...

wiosna_2.jpg

RODO

Rok szkolny 2018/19

Sukcesy uczniów

Dla nauczyciela


bottom

© Miejskie Gimnazjum nr 1 w Zambrowie 2011                            Powered by Joomla