top
logo


                 

Linki

Biuletyn Informacji Publicznej MG1

Zapraszamy na Zambrowski Portal Internetowy

Zapraszamy na Stronę Zambrowską

Zapraszamy na stronę powiatu zambrowskiego

Zapraszamy na stronę województwa podlaskiego

  • MG1 Zambrów
  • MG1 Zambrów
  • MG1 Zambrów
  • MG1 Zambrów
  • MG1 Zambrów
  • MG1 Zambrów
Warsztaty ekologiczne

10 kwietnia 2015 roku skorzystaliśmy z zaproszenia Zespołu Szkół Drzewnych i Gimnazjalnych w Łomży i wzięliśmy udział w warsztatach ekologicznych z okazji Światowego Dnia Wody.

Na początku wysłuchaliśmy prelekcji przedstawiciela Narwiańskiego Parku Narodowego – p. Andrzeja Bielonko na temat gospodarki wodnej na terenie parku oraz wykładu p. Mariana Sachmacińskiego – dyrektora Łomżyńskiego Parku Krajobrazowego Doliny Narwi. Następnie z wielkim zapałem wykonywaliśmy ciekawe doświadczenia i ćwiczenia pogłębiając naszą wiedzę z zakresu biologii, ekologii i ochrony środowiska. Przystąpiliśmy również do Konkursu wiedzy Ekologicznej oraz do Konkursu Fotograficznego, którego tematem były tajemnice wody. Nadesłane przez nas zdjęcia zostały zaprezentowane wszystkim uczestnikom.

Warsztaty zakończyły się miłym akcentem. Okazało się, że wśród nagrodzonych znaleźli się uczniowie Miejskiego Gimnazjum nr 1. Docenione zostały zdjęcia Justyny Charubin z kl. 1d, która zajęła II miejsce oraz Jakuba Kotowskiego z kl. 1e, który zajął III miejsce. Wśród wyróżnionych prac znalazło się zdjęcie Izabeli Rosińskiej z kl. 1d. Nagrodzeni uczniowie otrzymali dyplomy oraz atrakcyjne nagrody.

Życzymy im dalszych sukcesów.

 

Zdjęcie na dziś...

wiosna_5.jpg

RODO

Rok szkolny 2018/19

Sukcesy uczniów

Dla nauczyciela


bottom

© Miejskie Gimnazjum nr 1 w Zambrowie 2011                            Powered by Joomla