Lp.
| Nazwa konkursu |
Etap szkolny |
Etap rejonowy |
Etap wojewódzki |
Nauczyciel przygotowujący |
1. | Konkurs Wiedzy Ekonomicznej i Obywatelskiej | 10 uczniów | Filip Kulesza kl. 3 f | Nie zakwalifikował się do etapu wojewódzkiego | |
2. | Wojewódzki Konkurs Języka Angielskiego | 40 uczniów | Nikt nie zakwalifikował się do etapu rejonowego | | |
3. | Wojewódzki Konkurs Matematyczny | 29 uczniów | Joanna Wdziękońska kl. 3 f | Joanna Wdziękońska kl. 3 f - Laureatka | K. Strękowska |
4. | Wojewódzki Konkurs Wojewódzki Konkurs Języka Polskiego | 8 uczniów | Nikt nie zakwalifikował się do etapu rejonowego | | |
5. | Wojewódzki Konkurs Biologiczny | 20 uczniów | Anna Żychowska 3 f,
Oliwia Uszyńska kl. 3 a | Anna Żychowska 3 f - Laureatka | M. Pac |
6. | Wojewódzki Konkurs Chemiczny | 5 uczniów | Piotr Kuczałek 3 a | Nie zakwalifikował się do etapu wojewódzkiego | |
7. | Wojewódzki Konkurs Historyczny | 29 uczniów | Karol Zakrzewski kl. 2 f,
Jakub Zieliński kl. 3 d,
Hubert Pomianowski kl. 1 d.
| Karol Zakrzewski kl. 2 f - Laureat
Jakub Zieliński kl. 3 d -Finalista
Hubert Pomianowski kl. 1 d - Laureat | M. Gontarski
M. Gontarski
K. Grabowska |
8. | Wojewódzki Konkurs Geograficzny | 12 uczniów | Nikt nie zakwalifikował się do etapu rejonowego | | |
9. | Wojewódzki Konkurs Fizyczny | 3 uczniów | Nikt nie zakwalifikował się do etapu rejonowego | | |
10. | Wojewódzki Konkurs Języka Niemieckiego. | 8 uczniów | Magdalena Głębocka kl. 3 f | Nie zakwalifikowała się do etapu wojewódzkiego | |
11. | Wojewódzki Konkurs Języka Rosyjskiego | 7 uczniów | Nikt nie zakwalifikował się do etapu rejonowego | | |
12. | Wojewódzki Konkurs Informatyczny | 11 uczniów | Nikt nie zakwalifikował się do etapu rejonowego | | |
13. | Wojewódzki Konkurs z Plastyki | 7 uczniów | Paulina Przychodzeń kl. 3 a, Karol Zakrzewski kl. 2 f | Nikt nie zakwalifikował się do etapu wojewódzkiego | |
Lp. |
Nazwa konkursu |
Organizator, Data i miejsce |
Opiekun/Komisja |
Wyniki uczniów |
1. |
IX Olimpiada Matematyczna Gimnazjalistów |
MEN, ORE, Stowarzyszenie na Rzecz Edukacji Matematycznej 3.10.2013 MG 1
|
Joanna Sawicka-Dzieniszewska |
16 uczestników: 3 uczniów z kl. III, 10 z kl. II i 3 z kl. II, najlepszy wynik uzyskał Michał Tymiński z kl. III f |
2. |
XXII Zambrowski Konkurs Recytatorski Polskiej Poezji i Prozy Patriotycznej ? etap szkolny |
Szkoła Podstawowa nr 5 w Zambrowie 21.10.2013, MG 1 |
Dorota Grosfeld-przewodnicząca,
Ewa Mołda, Małgorzata Ogonowska |
12 uczestników
4 uczniów zakwalifikowanych do etapu rejonowego ? Aleksandra Jastrzębska II f, Zuzanna Ogórkowska II d, Mateusz Kijek II f i Tomasz Szulc II d |
3. |
XI Konkurs Ortograficzny o tytuł Mistrza Ortografii Zambrowa szkół ponadpodstawowych ? etap szkolny |
Miejski Ośrodek Kultury w Zambrowie 28.10.2013, MG 1 |
Krystyna Pęska, Urszula Piech, Ewa Mołda |
22 uczestników
Dominika Hakało III f ? I miejsce, Joanna Starczak II D ? II miejsce, Katarzyna Szeligowska II d ? III miejsce
Zakwalifikowani do etapu miejskiego |
4. |
XXII Zambrowski Konkurs Recytatorski Polskiej Poezji i Prozy Patriotycznej ? etap rejonowy |
Szkoła Podstawowa nr 5 w Zambrowie 30.10.2013, SP 5 Zambrów |
Ewa Mołda- członek komisji |
4 zakwalifikowanych uczestników
III miejsce - Tomasz Szulc II d |
5. |
IV Międzynarodowy Konkurs Plastyczny "Oczarowani zamkami" |
Muzeum Żup Krakowskich w Wieliczce 6.11.2013
Wieliczka |
Wojciech Rusiecki |
4 uczestniczki
Barbara Ręczelewska III c ? III miejsce |
6. |
II Diecezjalny Konkurs ?Wiara mnie uskrzydla?. Modlitwa w życiu Jana Pawła II. Kategoria recytatorska |
Wydział Nauczania i Wychowania Katolickiego w Łomży 6.11.2013, MG 1 |
Danuta Sijko, Alicja Zaremba, Dorota Grosfeld, Urszula Piech |
4 uczestników
Magdalena Sławecka III f ?I miejsce (zakwalifikowana do finału w Łomży) |
7. |
XI Konkurs Ortograficzny o tytuł Mistrza Ortografii Zambrowa szkół ponadpodstawowych ? etap miejski |
Miejski Ośrodek Kultury w Zambrowie 28.10.2013 |
Centrum Kultury |
3 uczestniczki
Dominika Hakało III f,
Joanna Starczak II d,
Katarzyna Szeligowska II d |
8. |
XIV Festiwal Piosenki Religijnej i Patriotycznej ?Bogu i Ojczyźnie? |
Miejski Ośrodek Kultury w Zambrowie 23.11.2013, Zambrów |
Mariusz Prusiński |
23 uczennice z Zespołu Wokalnego ?Gama? ? III miejsce w kategorii gimnazjów (miejsc I i II nie przyznano) |
9. |
XIV Festiwal Piosenki Świątecznej ?Niech gwiazdka w sercu rok cały trwa? |
Miejski Ośrodek Kultury w Zambrowie 14.12.2013, MOK Zambrów |
Mariusz Prusiński |
11 uczennic z Zespołu Wokalnego ?Gama? ? I miejsce w kategorii gimnazjów |
10. |
Konkurs Wiedzy o Zdrowym Stylu Życia ?Trzymaj formę? ? etap szkolny |
Główny Inspektor Sanitarny i Polska Federacja Producentów Żywności 10.01.2014, PIS |
Zambrów Marzanna Pac, Katarzyna Kulesza |
46 uczestników
Michał Przerwa I f -zakwalifikowany do etapu powiatowego |
11. |
VI Powiatowy Konkurs Szopek Bożonarodzeniowych Bursa Szkolna nr 1 w Zambrowie, pod patronatem Starosty Zambrowskiego 15.01.2014 |
Bursa Szkolna w Zambrowie |
Wojciech Rusiecki |
4 uczestników (w kategorii gimnazjów) ? Artur Michalski III c ? III miejsce |
12. |
Konkurs Fotograficzny ?Z uśmiechem Ci do twarzy? |
Poradnia Psychologiczno-Pedagogiczna w Zambrowie 12.03.2014 Zambrów |
Ewa Morysewicz |
4 uczestników
Magdalena Dąbkowska I e ? II miejsce |
13. |
Konkurs Wiedzy Ekologicznej ? etap szkolny |
Zespół Szkół Drzewnych i Gimnazjalnych w Łomży 14.03.2014, MG 1 |
Katarzyna Kulesza, Marzanna Pac |
12 uczestników z klas III, Paulina Mitter III a, Ewelina Gocłowska III b ? zakwalifikowane do etapu międzyszkolnego |
14.
|
Międzynarodowy Konkurs Matematyczny Kangur 2014 |
Towarzystwo Upowszechniania Wiedzy i Nauk Matematycznych
Kangourou Sans Fronti?res 20.03.2014, MG 1 |
Krystyna Strękowska,
Anna Biała |
28 uczestników: 15 z kl. I i 13 z kl. II - III |
15. |
Konkurs Wiedzy Ekologicznej ? etap międzyszkolny |
Zespół Szkół Drzewnych i Gimnazjalnych w Łomży 21.03.2014, MG 1 |
Katarzyna Kulesza |
2 uczestniczki
Paulina Mitter III a,
Ewelina Gocłowska III b |
16. |
Konkurs Fotograficzny z okazji Światowego Dnia Wody pt. ?Woda to energia?
| Zespół Szkół Drzewnych i Gimnazjalnych w Łomży 21.03.2014, MG 1 |
Katarzyna Kulesza |
4 uczestniczki
Anna Morysewicz I e ? I miejsce |
17. |
Szkolny Konkurs Wiedzy ?Jan Paweł II ? droga do świętości? |
Alicja Zaremba, Danuta Sijko 26.03.2014
MG 1 |
A. Zaremba,
D. Sijko, Krystyna Ogrodnik |
44 uczestników
Dominika Hakało kl. III f ? I miejsce, Paulina Przybyła kl. III e ? II miejsce, Natalia Krajewska kl. III e ? III miejsce |
18. |
XII edycja Konkursu Historycznego ?Epoka Prymasa Tysiąclecia? ? etap szkolny |
Zespół Szkół Ogólnokształcących i Zawodowych w Czyżewie pod patronatem Podlaskiego Kuratora Oświaty, Dyrektora Oddziału Instytutu Pamięci Narodowej w Białymstoku, Dyrektora Instytutu Prymasowskiego Stefana Kardynała Wyszyńskiego w Warszawie, Dyrektora Instytutu Historii Wydziału Historyczno-Socjologicznego Uniwersytetu w Białymstoku, Starosty Wysokomazowieckiego, Wójta Gminy Czyżew-Osada 27.03.2014
MG 1 |
Alicja Zaremba,
Mariusz Gontarski |
11 uczestników
Piotr Kuczałek III a ? I miejsce
Hubert Pomianowski I d ? II miejsce
Mikołaj Powójski III f ? III miejsce.
Awans uczniów do finału w Czyżewie. |
19. |
XXXVII Ogólnopolski Konkurs Wiedzy Pożarniczej ?Młodzież zapobiega pożarom?- etap miejski |
Komenda Powiatowa Państwowej Straży Pożarnej 2.04.2014
Urząd Miasta |
Wojciech Rusiecki |
6 uczestników
Mateusz Kijek II f ? I miejsce, Tomasz Targoński I f ? II miejsce, Piotr Ponichtera I d ?III miejsce
Zakwalifikowali się do finału powiatowego. |
20. |
Szkolny Konkurs Matematyczny ?Matmix 2014? Anna Korzeniowska, Joanna Sawicka-Dzieniszewska |
10.04.2014
MG 1 |
Anna Korzeniowska ? przewodnicząca, Joanna Sawicka-Dzieniszewska |
17 uczestników w kategorii klas I
Michał Przerwa I f ? I miejsce, Natalia Lubowicka I e ? II miejsce, Hubert Pomianowski I d ? III miejsce |
21. |
V Powiatowy Konkurs Katyński ? etap powiatowy |
Zespół Szkół Agroprzedsiębiorczości pod honorowym patronatem Starosty Zambrowskiego oraz dyrektora IPN w Białymstoku 11.04.2014
ZSE Zambrów |
Mariusz Gontarski |
3 uczestników
Karol Zakrzewski II f ? 2 miejsce,
Piotr Kuczałek III a ? 4 miejsce,
Hubert Pomianowski I d ? 5 miejsce |
22. |
Ogólnopolski Konkurs Ekologiczno-Plastyczny ?Makulatura to nie śmieć. Nasze drzewa? |
Miejski Dom Kultury ? Dom Środowisk Twórczych w Łomży 14.04.2014
MDK Łomża |
Wojciech Rusiecki |
2 uczestników
Artur Grądzki I b ? I miejsce |
23. |
Wielka Gala Malowanej Pisanki Zambrów 2014 |
MOK Zambrów 16.04.2012
Zambrów |
Wojciech Rusiecki |
2 uczestników
Monika Moczulska I d ? wyróżnienie |
24. |
XXXVII Ogólnopolski Konkurs Wiedzy Pożarniczej ?Młodzież zapobiega pożarom?- etap powiatowy |
Komenda Powiatowa Państwowej Straży Pożarnej 2.04.2014
Urząd Miasta |
Wojciech Rusiecki |
3 uczestników
Mateusz Kijek II f ? I miejsce, Tomasz Targoński I f ? II miejsce. Zakwalifikowali się do finału wojewódzkiego. |
25. |
VI Konkurs Historyczny ?Tadeusz Kościuszko ? życie i działalność? ? etap szkolny |
MG 1 Zambrów 28.04.2014
MG 1 |
Dariusz Grabowski |
25 uczestników
Michał Przerwa I f i Magdalena Hryńko I e ? I miejsce, Zuzanna Tomaszkiewicz I e ? II miejsce. Zakwalifikowani do etapu powiatowego |
26. |
VI Konkurs Historyczny ?Tadeusz Kościuszko ? życie i działalność? ? etap powiatowy |
MG 1 Zambrów 29.04.2014
MG 1 |
Dariusz Grabowski |
9 uczestników w kategorii szkół podstawowych
Gabriela Majchrzak - I miejsce, Natalia Soczyńska ? II miejsce, Piotr Tekliński ? III miejsce (wszyscy SP 5)
6 uczestników w kategorii gimnazjów
Michał Przerwa MG 1, Wiktoria Marciniak i Karolina Bagińska Gimnazjum Zambrów - I miejsce, Magdalena Hryńko, Zuzanna Tomaszkiewicz - II miejsce, Marek Godlewski ? III miejsce |
27. |
XII edycja Konkursu Historycznego ?Epoka Prymasa Tysiąclecia? ? etap międzyszkolny |
Zespół Szkół Ogólnokształcących i Zawodowych w Czyżewie pod patronatem Podlaskiego Kuratora Oświaty, Dyrektora Oddziału Instytutu Pamięci Narodowej w Białymstoku, Dyrektora Instytutu Prymasowskiego Stefana Kardynała Wyszyńskiego w Warszawie, Dyrektora Instytutu Historii Wydziału Historyczno-Socjologicznego Uniwersytetu w Białymstoku, Starosty Wysokomazowieckiego, Wójta Gminy Czyżew-Osada 29.05.2014
MG 1 |
Mariusz Gontarski |
3 uczestników
Mikołaj Powójski III f ? I miejsce, Piotr Kuczałek III a ? III miejsce
I miejsce drużynowo w kategorii gimnazjów. |
28. |
Międzyszkolny Konkurs ?Mistrz gramatyki języka niemieckiego? |
Gimnazjum w ZSS w Nowogrodzie,
Polskie Stowarzyszenie Nauczycieli Języka Niemieckiego Koło Łomża 29.05.2014 ZSS Nowogród |
Krystyna Pęska |
3 uczestników
Magdalena Głębocka III f ? I miejsce, Paulina Mitter z III f ? III miejsce na 16 uczestników |
29. |
II Międzyszkolny Konkurs Piosenki Obcojęzycznej |
Gimnazjum im. Papieża JP II w Małym Płocku 10.06.2014 Mały Płock |
Krystyna Pęska
Małgorzata
Pawelec-Kacprzak |
2 uczestniczki
Oliwia Berbachowska z kl. III d i Weronika Jankowska z kl. II f |
30. |
Szkolny Konkurs Wiedzy o Krajach Anglojęzycznych
?Angielskie przysłowia i powiedzenia? |
Marta Orłowska, Magdalena Starzyńska, Jolanta Selerowska 16.06.2014
MG 1 |
Marta Orłowska, Magdalena Starzyńska |
19 uczestników
Urszula Chorodyńska I d ? I miejsce, Dominika Hakało III f i Michał Przerwa I f ? II miejsce, Michał Wojeński III f ? III miejsce |
31. |
Powiatowy Konkurs Historyczny ?25 lat Wolności? |
Mariusz Gontarski, Krystyna Ogrodnik 17.06.2014
MG 1 |
Mariusz Gontarski, Krystyna Ogrodnik |
6 uczestników
Marlena Pruszyńska III d ? I miejsce,
Michał Żyłowski III f ? II miejsce,
Łukasz Milewski III d ? III miejsce |
Lp. |
Nazwa zawodów |
Organizator, Data |
Nauczyciel opiekun/organizator |
Wynik |
1. |
IV Turniej Orlika o Puchar Premiera Donalda Tuska - eliminacje powiatowe |
Szkolny Związek Sportowy na zlecenie Ministerstwa Sportu i Turystyki 9.09.2013 Orlik przy SP4 w Zambrowie |
Grzegorz Piórkowski |
Udział zespołu złożonego z 11 chłopców rocznika 2000 i zespołu złożonego z 11 dziewcząt rocznika 2000. Oba zespoły zajęły I miejsca i awansowały do dalszej części rozgrywek |
2. |
IV Turniej Orlika o Puchar Premiera Donalda Tuska ? eliminacje rejonowe |
Szkolny Związek Sportowy na zlecenie Ministerstwa Sportu i Turystyki 23.09.2013 Orlik przy SP4 w Zambrowie |
Grzegorz Piórkowski |
Udział zespołu złożonego z 11 chłopców rocznika 2000 ? awans z pierwszego miejsca do finału wojewódzkiego w Białymstoku |
3. |
Mistrzostwa Powiatu Zambrowskiego w Indywidualnych Biegach Przełajowych Powiatowy |
SZS 28.09.2013 Rutki |
Jolanta Głuszcz-Wiśniewska Andrzej Gutowski |
Udział 12 dziewcząt (5 zakwalifikowało się do eliminacji rejonowych) i 10 chłopców (5 zakwalifikowało się do eliminacji rejonowych) |
4. |
IV Turniej Orlika o Puchar Premiera Donalda Tuska ? finał wojewódzki |
Szkolny Związek Sportowy na zlecenie Ministerstwa Sportu i Turystyki 30.09.2013 ZSM Białystok |
Grzegorz Piórkowski |
Udział zespołu złożonego z 11 chłopców rocznika 2000; 5-8 miejsce w województwie |
5. |
Gimnazjada Województwa Podlaskiego w Indywidualnych Biegach Przełajowych rejon |
Wojewódzki SZS 6.10.2013 Miastkowo |
Jolanta Głuszcz-Wiśniewska Andrzej Gutowski |
Udział 5 dziewcząt i 5 chłopców (nikt nie zakwalifikował się finału wojewódzkiego) |
6. |
Gimnazjada Województwa Podlaskiego w Futsalu ? etap powiatowy |
Powiatowy SZS 23.11.2013 MG 1 Zambrów |
Grzegorz Piórkowski |
Udział drużyny złożonej z 12 chłopców I miejsce na 4 zespoły i awans do półfinału grupy zachodniej |
7. |
Gimnazjada Województwa Podlaskiego w Koszykówce Chłopców ? etap powiatowy |
Powiatowy SZS 9.12.2013 ZSO Zambrów |
Grzegorz Piórkowski |
Udział drużyny złożonej z 12 chłopców I miejsce na 2 zespoły i awans do półfinału grupy zachodniej |
8. |
Gimnazjada Województwa Podlaskiego w Futsalu ? półfinał grupy zachodniej |
Wojewódzki SZS 13.12.2013 MG 1 Zambrów |
Grzegorz Piórkowski |
Udział drużyny złożonej z 15 chłopców II miejsce na 4 zespoły i awans do finału grupy zachodniej |
9. |
Gimnazjada Województwa Podlaskiego w Futsalu ?finał grupy zachodniej |
Wojewódzki SZS 17.12.2013 PG Łomża |
Grzegorz Piórkowski |
Udział drużyny złożonej z 15 chłopców III miejsce na 5 zespołów i brak awansu do finału wojewódzkiego |
10. |
Mistrzostwa Powiatu Zambrowskiego LZS |
Powiatowe LZS 15.02.2014 Rutki |
Grzegorz Piórkowski |
Udział drużyny złożonej z 9 dziewcząt, I miejsce na 3 zespoły |
11. |
Mistrzostwa Powiatu Zambrowskiego LZS |
Powiatowe LZS 15.02.2014 Rutki |
Grzegorz Piórkowski |
Udział drużyny złożonej z 9 chłopców z kl. I ? 3 miejsce na 3 zespoły |
12. |
Gimnazjada Województwa Podlaskiego w Pływaniu ? finał grupy zachodniej |
Wojewódzki SZS 19.02.2014 Wysokie Mazowieckie |
Wojciech Morysewicz |
1 uczennica - Anna Żychowska III f ? I miejsce w stylu grzbietowym i kwalifikacja do finału wojewódzkiego |
13. |
Gimnazjada Województwa Podlaskiego w Pływaniu ? finał grupy zachodniej |
Wojewódzki SZS 19.02.2014 Wysokie Mazowieckie |
Janusz Jastrzębski |
Udział drużyny złożonej z 9 chłopców (sztafeta 4 - osobowa plus startujący w różnych stylach) - (Artur Babis kl. II e ? I miejsce w stylu dowolnym i kwalifikacja do finału wojewódzkiego) |
14. |
Gimnazjada Województwa Podlaskiego w Koszykówce Chłopców ? półfinał grupy zachodniej |
Wojewódzki SZS 22.02.2014 MG 1 Zambrów |
Grzegorz Piórkowski |
Udział drużyny złożonej z 12 chłopców I miejsce na 4 zespoły i awans do finału wojewódzkiego |
15. |
Gimnazjada Województwa Podlaskiego w Koszykówce Dziewcząt ? półfinał grupy zachodniej |
Wojewódzki SZS 23.02.2014 MG 1 Zambrów |
Leszek Chodkiewicz |
Udział drużyny złożonej z dziewcząt II miejsce na 4 zespoły i awans do finału grupy zachodniej |
16. |
Gimnazjada Województwa Podlaskiego w Koszykówce Dziewcząt ? finał grupy zachodniej |
Wojewódzki SZS 25.02.2014 Łomża |
Leszek Chodkiewicz |
Udział drużyny złożonej z 10 dziewcząt II miejsce na 4 zespoły i awans do finału wojewódzkiego |
17. |
Gimnazjada Województwa Podlaskiego w Koszykówce Chłopców ? finał grupy zachodniej |
Wojewódzki SZS 27.02.2014 MG 1 Zambrów |
Grzegorz Piórkowski |
Udział drużyny złożonej z 12 chłopców II miejsce na 4 zespoły ? brak awansu do finału wojewódzkiego |
18. |
Gimnazjada Województwa Podlaskiego w Pływaniu ? finał wojewódzki |
Wojewódzki SZS 5.03.2014 Suwałki |
Janusz Jastrzębski |
Udział Anny Żychowskiej kl. III f i - 6 miejsce w województwie w stylu grzbietowym oraz Artura Babisa z kl. II e ? 9 miejsce w województwie w stylu dowolnym |
19. |
Gimnazjada Województwa Podlaskiego w Koszykówce Dziewcząt ? półfinał wojewódzki |
Wojewódzki SZS 18.03.2014 Puńsk |
Leszek Chodkiewicz |
Udział drużyny złożonej z 9 dziewcząt IV miejsce na 4 zespoły i brak awansu do finału wojewódzkiego (7-8 miejsce w województwie) |
20. |
Ogólnopolski Turniej Piłkarski Coca Cola CUP 2014 ? etap eliminacyjny |
Firma Coca Cola 4.04.2014 Zambrów |
Grzegorz Piórkowski |
Udział drużyny złożonej z 10 chłopców ? 1 miejsce na 3 zespoły oraz drużyny złożonej z 10 dziewcząt - 1 miejsce na 3 zespoły i awans obu drużyn do dalszej części rozgrywek |
21. |
Ogólnopolski Turniej Piłkarski Coca Cola CUP 2014 ? etap eliminacyjny |
Firma Coca Cola 16.04.2014 Zambrów |
Grzegorz Piórkowski |
Udział drużyny złożonej z 10 dziewcząt - 1 miejsce na 4 zespoły i awans do finału wojewódzkiego (8 drużyn) |
22. |
Ogólnopolski Turniej Piłkarski Coca Cola CUP 2014 ? etap eliminacyjny |
Firma Coca Cola 29.04.2014 Zambrów |
Grzegorz Piórkowski |
Udział drużyny złożonej z 10 chłopców ? 1 miejsce na 4 zespoły i awans do finału wojewódzkiego (16 drużyn) |
23. |
Ogólnopolski Turniej Koszykówki ?Orlik Basketmania 2014? ? etap miejski |
Ministerstwo Sportu i Turystyki 27.05.2014 SP 3 Zambrów |
Leszek Chodkiewicz |
Udział drużyny złożonej z 9 dziewcząt z klas I ? II ? I miejsce i awans to etapu makroregionalnego w Lublinie |
24. |
Ogólnopolski Turniej Koszykówki ?Orlik Basketmania 2014? ? etap miejski |
Ministerstwo Sportu i Turystyki 31.05.2014 SP 3 Zambrów |
Grzegorz Piórkowski |
Udział drużyny złożonej z 9 chłopców z klas I ? II ? I miejsce i awans to etapu makroregionalnego w Lublinie |
25. |
Ogólnopolski Turniej Piłkarski Coca Cola CUP 2014 ? etap wojewódzki |
Firma Coca Cola 7.06.2014 Białystok |
Grzegorz Piórkowski, Jolanta Głuszcz-Wiśniewska |
Udział drużyny złożonej z 10 chłopców ? 13 - 16 miejsce na 16 zespołów Udział drużyny złożonej z 10 dziewcząt - 3 miejsce na 8 zespołów |
26. |
Ogólnopolski Turniej Koszykówki ?Orlik Basketmania 2014? ? etap makroregionalny |
Ministerstwo Sportu i Turystyki 14-15.06.2014 Lublin |
Ryszard Ogrodnik |
Udział drużyny złożonej z 9 dziewcząt z klas I ? II ? III miejsce na 6 zespołów |
27. |
Ogólnopolski Turniej Koszykówki ?Orlik Basketmania 2014? ? etap makroregionalny |
Ministerstwo Sportu i Turystyki 14-15.06.2014 Lublin |
Grzegorz Piórkowski |
Udział drużyny złożonej z 9 chłopców z klas I ? II ? III miejsce na 6 zespołów |