top
logo


                 

Linki

Biuletyn Informacji Publicznej MG1

Zapraszamy na Zambrowski Portal Internetowy

Zapraszamy na Stronę Zambrowską

Zapraszamy na stronę powiatu zambrowskiego

Zapraszamy na stronę województwa podlaskiego

  • MG1 Zambrów
  • MG1 Zambrów
  • MG1 Zambrów
  • MG1 Zambrów
  • MG1 Zambrów
  • MG1 Zambrów
Sukcesy 2013/2014

Konkursy przedmiotowe dla uczniów gimnazjów
organizowane przez Podlaskiego Kuratora Oświaty w roku szkolnym 2013/2014
Lp. Nazwa konkursu Etap szkolny Etap rejonowy Etap wojewódzki Nauczyciel przygotowujący
1. Konkurs Wiedzy Ekonomicznej i Obywatelskiej 10 uczniów Filip Kulesza kl. 3 f Nie zakwalifikował się do etapu wojewódzkiego  
2. Wojewódzki Konkurs Języka Angielskiego 40 uczniów Nikt nie zakwalifikował się do etapu rejonowego  
3. Wojewódzki Konkurs Matematyczny 29 uczniów Joanna Wdziękońska kl. 3 f Joanna Wdziękońska kl. 3 f - Laureatka K. Strękowska
4. Wojewódzki Konkurs Wojewódzki Konkurs Języka Polskiego 8 uczniów Nikt nie zakwalifikował się do etapu rejonowego  
5. Wojewódzki Konkurs Biologiczny 20 uczniów Anna Żychowska 3 f,
Oliwia Uszyńska kl. 3 a
Anna Żychowska 3 f - LaureatkaM. Pac
6. Wojewódzki Konkurs Chemiczny 5 uczniów Piotr Kuczałek 3 a Nie zakwalifikował się do etapu wojewódzkiego 
7.Wojewódzki Konkurs Historyczny 29 uczniów Karol Zakrzewski kl. 2 f,
Jakub Zieliński kl. 3 d,
Hubert Pomianowski kl. 1 d.
Karol Zakrzewski kl. 2 f - Laureat
Jakub Zieliński kl. 3 d -Finalista
Hubert Pomianowski kl. 1 d - Laureat
M. Gontarski
M. Gontarski
K. Grabowska
8. Wojewódzki Konkurs Geograficzny 12 uczniów Nikt nie zakwalifikował się do etapu rejonowego   
9. Wojewódzki Konkurs Fizyczny 3 uczniów Nikt nie zakwalifikował się do etapu rejonowego   
10. Wojewódzki Konkurs Języka Niemieckiego.8 uczniów Magdalena Głębocka kl. 3 f Nie zakwalifikowała się do etapu wojewódzkiego  
11. Wojewódzki Konkurs Języka Rosyjskiego 7 uczniów Nikt nie zakwalifikował się do etapu rejonowego   
12. Wojewódzki Konkurs Informatyczny 11 uczniów Nikt nie zakwalifikował się do etapu rejonowego   
13. Wojewódzki Konkurs z Plastyki 7 uczniów Paulina Przychodzeń kl. 3 a, Karol Zakrzewski kl. 2 f Nikt nie zakwalifikował się do etapu wojewódzkiego  




Wyniki konkursów w roku szkolnym 2013/2014
Lp. Nazwa konkursu Organizator, Data i miejsce Opiekun/Komisja Wyniki uczniów
1. IX Olimpiada Matematyczna Gimnazjalistów MEN, ORE, Stowarzyszenie na Rzecz Edukacji Matematycznej 3.10.2013 MG 1 Joanna Sawicka-Dzieniszewska 16 uczestników: 3 uczniów z kl. III, 10 z kl. II i 3 z kl. II, najlepszy wynik uzyskał Michał Tymiński z kl. III f
2. XXII Zambrowski Konkurs Recytatorski Polskiej Poezji i Prozy Patriotycznej – etap szkolny Szkoła Podstawowa nr 5 w Zambrowie 21.10.2013, MG 1 Dorota Grosfeld-przewodnicząca, Ewa Mołda, Małgorzata Ogonowska 12 uczestników 4 uczniów zakwalifikowanych do etapu rejonowego – Aleksandra Jastrzębska II f, Zuzanna Ogórkowska II d, Mateusz Kijek II f i Tomasz Szulc II d
3. XI Konkurs Ortograficzny o tytuł Mistrza Ortografii Zambrowa szkół ponadpodstawowych – etap szkolny Miejski Ośrodek Kultury w Zambrowie 28.10.2013, MG 1 Krystyna Pęska, Urszula Piech, Ewa Mołda 22 uczestników Dominika Hakało III f – I miejsce, Joanna Starczak II D – II miejsce, Katarzyna Szeligowska II d – III miejsce Zakwalifikowani do etapu miejskiego
4. XXII Zambrowski Konkurs Recytatorski Polskiej Poezji i Prozy Patriotycznej – etap rejonowy Szkoła Podstawowa nr 5 w Zambrowie 30.10.2013, SP 5 Zambrów Ewa Mołda- członek komisji 4 zakwalifikowanych uczestników III miejsce - Tomasz Szulc II d
5. IV Międzynarodowy Konkurs Plastyczny "Oczarowani zamkami" Muzeum Żup Krakowskich w Wieliczce 6.11.2013 Wieliczka Wojciech Rusiecki 4 uczestniczki Barbara Ręczelewska III c – III miejsce
6. II Diecezjalny Konkurs „Wiara mnie uskrzydla”. Modlitwa w życiu Jana Pawła II. Kategoria recytatorska Wydział Nauczania i Wychowania Katolickiego w Łomży 6.11.2013, MG 1 Danuta Sijko, Alicja Zaremba, Dorota Grosfeld, Urszula Piech 4 uczestników Magdalena Sławecka III f –I miejsce (zakwalifikowana do finału w Łomży)
7. XI Konkurs Ortograficzny o tytuł Mistrza Ortografii Zambrowa szkół ponadpodstawowych – etap miejski Miejski Ośrodek Kultury w Zambrowie 28.10.2013 Centrum Kultury 3 uczestniczki Dominika Hakało III f, Joanna Starczak II d, Katarzyna Szeligowska II d
8. XIV Festiwal Piosenki Religijnej i Patriotycznej „Bogu i Ojczyźnie” Miejski Ośrodek Kultury w Zambrowie 23.11.2013, Zambrów Mariusz Prusiński 23 uczennice z Zespołu Wokalnego „Gama” – III miejsce w kategorii gimnazjów (miejsc I i II nie przyznano)
9. XIV Festiwal Piosenki Świątecznej „Niech gwiazdka w sercu rok cały trwa” Miejski Ośrodek Kultury w Zambrowie 14.12.2013, MOK Zambrów Mariusz Prusiński 11 uczennic z Zespołu Wokalnego „Gama” – I miejsce w kategorii gimnazjów
10. Konkurs Wiedzy o Zdrowym Stylu Życia „Trzymaj formę” – etap szkolny Główny Inspektor Sanitarny i Polska Federacja Producentów Żywności 10.01.2014, PIS Zambrów Marzanna Pac, Katarzyna Kulesza 46 uczestników Michał Przerwa I f -zakwalifikowany do etapu powiatowego
11. VI Powiatowy Konkurs Szopek Bożonarodzeniowych Bursa Szkolna nr 1 w Zambrowie, pod patronatem Starosty Zambrowskiego 15.01.2014 Bursa Szkolna w Zambrowie Wojciech Rusiecki 4 uczestników (w kategorii gimnazjów) – Artur Michalski III c – III miejsce
12. Konkurs Fotograficzny „Z uśmiechem Ci do twarzy” Poradnia Psychologiczno-Pedagogiczna w Zambrowie 12.03.2014 Zambrów Ewa Morysewicz 4 uczestników Magdalena Dąbkowska I e – II miejsce
13. Konkurs Wiedzy Ekologicznej – etap szkolny Zespół Szkół Drzewnych i Gimnazjalnych w Łomży 14.03.2014, MG 1 Katarzyna Kulesza, Marzanna Pac 12 uczestników z klas III, Paulina Mitter III a, Ewelina Gocłowska III b – zakwalifikowane do etapu międzyszkolnego
14. Międzynarodowy Konkurs Matematyczny Kangur 2014 Towarzystwo Upowszechniania Wiedzy i Nauk Matematycznych Kangourou Sans Frontières 20.03.2014, MG 1 Krystyna Strękowska, Anna Biała 28 uczestników: 15 z kl. I i 13 z kl. II - III
15. Konkurs Wiedzy Ekologicznej – etap międzyszkolny Zespół Szkół Drzewnych i Gimnazjalnych w Łomży 21.03.2014, MG 1 Katarzyna Kulesza 2 uczestniczki Paulina Mitter III a, Ewelina Gocłowska III b
16. Konkurs Fotograficzny z okazji Światowego Dnia Wody pt. „Woda to energia” Zespół Szkół Drzewnych i Gimnazjalnych w Łomży 21.03.2014, MG 1 Katarzyna Kulesza 4 uczestniczki Anna Morysewicz I e – I miejsce
17. Szkolny Konkurs Wiedzy „Jan Paweł II – droga do świętości” Alicja Zaremba, Danuta Sijko 26.03.2014 MG 1 A. Zaremba, D. Sijko, Krystyna Ogrodnik 44 uczestników Dominika Hakało kl. III f – I miejsce, Paulina Przybyła kl. III e – II miejsce, Natalia Krajewska kl. III e – III miejsce
18. XII edycja Konkursu Historycznego „Epoka Prymasa Tysiąclecia” – etap szkolny Zespół Szkół Ogólnokształcących i Zawodowych w Czyżewie pod patronatem Podlaskiego Kuratora Oświaty, Dyrektora Oddziału Instytutu Pamięci Narodowej w Białymstoku, Dyrektora Instytutu Prymasowskiego Stefana Kardynała Wyszyńskiego w Warszawie, Dyrektora Instytutu Historii Wydziału Historyczno-Socjologicznego Uniwersytetu w Białymstoku, Starosty Wysokomazowieckiego, Wójta Gminy Czyżew-Osada 27.03.2014 MG 1 Alicja Zaremba, Mariusz Gontarski 11 uczestników Piotr Kuczałek III a – I miejsce Hubert Pomianowski I d – II miejsce Mikołaj Powójski III f – III miejsce. Awans uczniów do finału w Czyżewie.
19. XXXVII Ogólnopolski Konkurs Wiedzy Pożarniczej „Młodzież zapobiega pożarom”- etap miejski Komenda Powiatowa Państwowej Straży Pożarnej 2.04.2014 Urząd Miasta Wojciech Rusiecki 6 uczestników Mateusz Kijek II f – I miejsce, Tomasz Targoński I f – II miejsce, Piotr Ponichtera I d –III miejsce Zakwalifikowali się do finału powiatowego.
20. Szkolny Konkurs Matematyczny „Matmix 2014” Anna Korzeniowska, Joanna Sawicka-Dzieniszewska 10.04.2014 MG 1 Anna Korzeniowska – przewodnicząca, Joanna Sawicka-Dzieniszewska 17 uczestników w kategorii klas I Michał Przerwa I f – I miejsce, Natalia Lubowicka I e – II miejsce, Hubert Pomianowski I d – III miejsce
21. V Powiatowy Konkurs Katyński – etap powiatowy Zespół Szkół Agroprzedsiębiorczości pod honorowym patronatem Starosty Zambrowskiego oraz dyrektora IPN w Białymstoku 11.04.2014 ZSE Zambrów Mariusz Gontarski 3 uczestników Karol Zakrzewski II f – 2 miejsce, Piotr Kuczałek III a – 4 miejsce, Hubert Pomianowski I d – 5 miejsce
22. Ogólnopolski Konkurs Ekologiczno-Plastyczny „Makulatura to nie śmieć. Nasze drzewa” Miejski Dom Kultury – Dom Środowisk Twórczych w Łomży 14.04.2014 MDK Łomża Wojciech Rusiecki 2 uczestników Artur Grądzki I b – I miejsce
23. Wielka Gala Malowanej Pisanki Zambrów 2014 MOK Zambrów 16.04.2012 Zambrów Wojciech Rusiecki 2 uczestników Monika Moczulska I d – wyróżnienie
24. XXXVII Ogólnopolski Konkurs Wiedzy Pożarniczej „Młodzież zapobiega pożarom”- etap powiatowy Komenda Powiatowa Państwowej Straży Pożarnej 2.04.2014 Urząd Miasta Wojciech Rusiecki 3 uczestników Mateusz Kijek II f – I miejsce, Tomasz Targoński I f – II miejsce. Zakwalifikowali się do finału wojewódzkiego.
25. VI Konkurs Historyczny „Tadeusz Kościuszko – życie i działalność” – etap szkolny MG 1 Zambrów 28.04.2014 MG 1 Dariusz Grabowski 25 uczestników Michał Przerwa I f i Magdalena Hryńko I e – I miejsce, Zuzanna Tomaszkiewicz I e – II miejsce. Zakwalifikowani do etapu powiatowego
26. VI Konkurs Historyczny „Tadeusz Kościuszko – życie i działalność” – etap powiatowy MG 1 Zambrów 29.04.2014 MG 1 Dariusz Grabowski 9 uczestników w kategorii szkół podstawowych Gabriela Majchrzak - I miejsce, Natalia Soczyńska – II miejsce, Piotr Tekliński – III miejsce (wszyscy SP 5) 6 uczestników w kategorii gimnazjów Michał Przerwa MG 1, Wiktoria Marciniak i Karolina Bagińska Gimnazjum Zambrów - I miejsce, Magdalena Hryńko, Zuzanna Tomaszkiewicz - II miejsce, Marek Godlewski – III miejsce
27. XII edycja Konkursu Historycznego „Epoka Prymasa Tysiąclecia” – etap międzyszkolny Zespół Szkół Ogólnokształcących i Zawodowych w Czyżewie pod patronatem Podlaskiego Kuratora Oświaty, Dyrektora Oddziału Instytutu Pamięci Narodowej w Białymstoku, Dyrektora Instytutu Prymasowskiego Stefana Kardynała Wyszyńskiego w Warszawie, Dyrektora Instytutu Historii Wydziału Historyczno-Socjologicznego Uniwersytetu w Białymstoku, Starosty Wysokomazowieckiego, Wójta Gminy Czyżew-Osada 29.05.2014 MG 1 Mariusz Gontarski 3 uczestników Mikołaj Powójski III f – I miejsce, Piotr Kuczałek III a – III miejsce I miejsce drużynowo w kategorii gimnazjów.
28. Międzyszkolny Konkurs „Mistrz gramatyki języka niemieckiego” Gimnazjum w ZSS w Nowogrodzie, Polskie Stowarzyszenie Nauczycieli Języka Niemieckiego Koło Łomża 29.05.2014 ZSS Nowogród Krystyna Pęska 3 uczestników Magdalena Głębocka III f – I miejsce, Paulina Mitter z III f – III miejsce na 16 uczestników
29. II Międzyszkolny Konkurs Piosenki Obcojęzycznej Gimnazjum im. Papieża JP II w Małym Płocku 10.06.2014 Mały Płock Krystyna Pęska Małgorzata Pawelec-Kacprzak 2 uczestniczki Oliwia Berbachowska z kl. III d i Weronika Jankowska z kl. II f
30. Szkolny Konkurs Wiedzy o Krajach Anglojęzycznych „Angielskie przysłowia i powiedzenia” Marta Orłowska, Magdalena Starzyńska, Jolanta Selerowska 16.06.2014 MG 1 Marta Orłowska, Magdalena Starzyńska 19 uczestników Urszula Chorodyńska I d – I miejsce, Dominika Hakało III f i Michał Przerwa I f – II miejsce, Michał Wojeński III f – III miejsce
31. Powiatowy Konkurs Historyczny „25 lat Wolności” Mariusz Gontarski, Krystyna Ogrodnik 17.06.2014 MG 1 Mariusz Gontarski, Krystyna Ogrodnik 6 uczestników Marlena Pruszyńska III d – I miejsce, Michał Żyłowski III f – II miejsce, Łukasz Milewski III d – III miejsce




Wyniki zawodów sportowych w roku szkolnym 2013/2014
Lp. Nazwa zawodów Organizator, Data Nauczyciel opiekun/organizator Wynik
1. IV Turniej Orlika o Puchar Premiera Donalda Tuska - eliminacje powiatowe Szkolny Związek Sportowy na zlecenie Ministerstwa Sportu i Turystyki 9.09.2013 Orlik przy SP4 w Zambrowie Grzegorz Piórkowski Udział zespołu złożonego z 11 chłopców rocznika 2000 i zespołu złożonego z 11 dziewcząt rocznika 2000. Oba zespoły zajęły I miejsca i awansowały do dalszej części rozgrywek
2. IV Turniej Orlika o Puchar Premiera Donalda Tuska – eliminacje rejonowe Szkolny Związek Sportowy na zlecenie Ministerstwa Sportu i Turystyki 23.09.2013 Orlik przy SP4 w Zambrowie Grzegorz Piórkowski Udział zespołu złożonego z 11 chłopców rocznika 2000 – awans z pierwszego miejsca do finału wojewódzkiego w Białymstoku
3. Mistrzostwa Powiatu Zambrowskiego w Indywidualnych Biegach Przełajowych Powiatowy SZS 28.09.2013 Rutki Jolanta Głuszcz-Wiśniewska Andrzej Gutowski Udział 12 dziewcząt (5 zakwalifikowało się do eliminacji rejonowych) i 10 chłopców (5 zakwalifikowało się do eliminacji rejonowych)
4. IV Turniej Orlika o Puchar Premiera Donalda Tuska – finał wojewódzki Szkolny Związek Sportowy na zlecenie Ministerstwa Sportu i Turystyki 30.09.2013 ZSM Białystok Grzegorz Piórkowski Udział zespołu złożonego z 11 chłopców rocznika 2000; 5-8 miejsce w województwie
5. Gimnazjada Województwa Podlaskiego w Indywidualnych Biegach Przełajowych rejon Wojewódzki SZS 6.10.2013 Miastkowo Jolanta Głuszcz-Wiśniewska Andrzej Gutowski Udział 5 dziewcząt i 5 chłopców (nikt nie zakwalifikował się finału wojewódzkiego)
6. Gimnazjada Województwa Podlaskiego w Futsalu – etap powiatowy Powiatowy SZS 23.11.2013 MG 1 Zambrów Grzegorz Piórkowski Udział drużyny złożonej z 12 chłopców I miejsce na 4 zespoły i awans do półfinału grupy zachodniej
7. Gimnazjada Województwa Podlaskiego w Koszykówce Chłopców – etap powiatowy Powiatowy SZS 9.12.2013 ZSO Zambrów Grzegorz Piórkowski Udział drużyny złożonej z 12 chłopców I miejsce na 2 zespoły i awans do półfinału grupy zachodniej
8. Gimnazjada Województwa Podlaskiego w Futsalu – półfinał grupy zachodniej Wojewódzki SZS 13.12.2013 MG 1 Zambrów Grzegorz Piórkowski Udział drużyny złożonej z 15 chłopców II miejsce na 4 zespoły i awans do finału grupy zachodniej
9. Gimnazjada Województwa Podlaskiego w Futsalu –finał grupy zachodniej Wojewódzki SZS 17.12.2013 PG Łomża Grzegorz Piórkowski Udział drużyny złożonej z 15 chłopców III miejsce na 5 zespołów i brak awansu do finału wojewódzkiego
10. Mistrzostwa Powiatu Zambrowskiego LZS Powiatowe LZS 15.02.2014 Rutki Grzegorz Piórkowski Udział drużyny złożonej z 9 dziewcząt, I miejsce na 3 zespoły
11. Mistrzostwa Powiatu Zambrowskiego LZS Powiatowe LZS 15.02.2014 Rutki Grzegorz Piórkowski Udział drużyny złożonej z 9 chłopców z kl. I – 3 miejsce na 3 zespoły
12. Gimnazjada Województwa Podlaskiego w Pływaniu – finał grupy zachodniej Wojewódzki SZS 19.02.2014 Wysokie Mazowieckie Wojciech Morysewicz 1 uczennica - Anna Żychowska III f – I miejsce w stylu grzbietowym i kwalifikacja do finału wojewódzkiego
13. Gimnazjada Województwa Podlaskiego w Pływaniu – finał grupy zachodniej Wojewódzki SZS 19.02.2014 Wysokie Mazowieckie Janusz Jastrzębski Udział drużyny złożonej z 9 chłopców (sztafeta 4 - osobowa plus startujący w różnych stylach) - (Artur Babis kl. II e – I miejsce w stylu dowolnym i kwalifikacja do finału wojewódzkiego)
14. Gimnazjada Województwa Podlaskiego w Koszykówce Chłopców – półfinał grupy zachodniej Wojewódzki SZS 22.02.2014 MG 1 Zambrów Grzegorz Piórkowski Udział drużyny złożonej z 12 chłopców I miejsce na 4 zespoły i awans do finału wojewódzkiego
15. Gimnazjada Województwa Podlaskiego w Koszykówce Dziewcząt – półfinał grupy zachodniej Wojewódzki SZS 23.02.2014 MG 1 Zambrów Leszek Chodkiewicz Udział drużyny złożonej z dziewcząt II miejsce na 4 zespoły i awans do finału grupy zachodniej
16. Gimnazjada Województwa Podlaskiego w Koszykówce Dziewcząt – finał grupy zachodniej Wojewódzki SZS 25.02.2014 Łomża Leszek Chodkiewicz Udział drużyny złożonej z 10 dziewcząt II miejsce na 4 zespoły i awans do finału wojewódzkiego
17. Gimnazjada Województwa Podlaskiego w Koszykówce Chłopców – finał grupy zachodniej Wojewódzki SZS 27.02.2014 MG 1 Zambrów Grzegorz Piórkowski Udział drużyny złożonej z 12 chłopców II miejsce na 4 zespoły – brak awansu do finału wojewódzkiego
18. Gimnazjada Województwa Podlaskiego w Pływaniu – finał wojewódzki Wojewódzki SZS 5.03.2014 Suwałki Janusz Jastrzębski Udział Anny Żychowskiej kl. III f i - 6 miejsce w województwie w stylu grzbietowym oraz Artura Babisa z kl. II e – 9 miejsce w województwie w stylu dowolnym
19. Gimnazjada Województwa Podlaskiego w Koszykówce Dziewcząt – półfinał wojewódzki Wojewódzki SZS 18.03.2014 Puńsk Leszek Chodkiewicz Udział drużyny złożonej z 9 dziewcząt IV miejsce na 4 zespoły i brak awansu do finału wojewódzkiego (7-8 miejsce w województwie)
20. Ogólnopolski Turniej Piłkarski Coca Cola CUP 2014 – etap eliminacyjny Firma Coca Cola 4.04.2014 Zambrów Grzegorz Piórkowski Udział drużyny złożonej z 10 chłopców – 1 miejsce na 3 zespoły oraz drużyny złożonej z 10 dziewcząt - 1 miejsce na 3 zespoły i awans obu drużyn do dalszej części rozgrywek
21. Ogólnopolski Turniej Piłkarski Coca Cola CUP 2014 – etap eliminacyjny Firma Coca Cola 16.04.2014 Zambrów Grzegorz Piórkowski Udział drużyny złożonej z 10 dziewcząt - 1 miejsce na 4 zespoły i awans do finału wojewódzkiego (8 drużyn)
22. Ogólnopolski Turniej Piłkarski Coca Cola CUP 2014 – etap eliminacyjny Firma Coca Cola 29.04.2014 Zambrów Grzegorz Piórkowski Udział drużyny złożonej z 10 chłopców – 1 miejsce na 4 zespoły i awans do finału wojewódzkiego (16 drużyn)
23. Ogólnopolski Turniej Koszykówki „Orlik Basketmania 2014” – etap miejski Ministerstwo Sportu i Turystyki 27.05.2014 SP 3 Zambrów Leszek Chodkiewicz Udział drużyny złożonej z 9 dziewcząt z klas I – II – I miejsce i awans to etapu makroregionalnego w Lublinie
24. Ogólnopolski Turniej Koszykówki „Orlik Basketmania 2014” – etap miejski Ministerstwo Sportu i Turystyki 31.05.2014 SP 3 Zambrów Grzegorz Piórkowski Udział drużyny złożonej z 9 chłopców z klas I – II – I miejsce i awans to etapu makroregionalnego w Lublinie
25. Ogólnopolski Turniej Piłkarski Coca Cola CUP 2014 – etap wojewódzki Firma Coca Cola 7.06.2014 Białystok Grzegorz Piórkowski, Jolanta Głuszcz-Wiśniewska Udział drużyny złożonej z 10 chłopców – 13 - 16 miejsce na 16 zespołów Udział drużyny złożonej z 10 dziewcząt - 3 miejsce na 8 zespołów
26. Ogólnopolski Turniej Koszykówki „Orlik Basketmania 2014” – etap makroregionalny Ministerstwo Sportu i Turystyki 14-15.06.2014 Lublin Ryszard Ogrodnik Udział drużyny złożonej z 9 dziewcząt z klas I – II – III miejsce na 6 zespołów
27. Ogólnopolski Turniej Koszykówki „Orlik Basketmania 2014” – etap makroregionalny Ministerstwo Sportu i Turystyki 14-15.06.2014 Lublin Grzegorz Piórkowski Udział drużyny złożonej z 9 chłopców z klas I – II – III miejsce na 6 zespołów
 

Zdjęcie na dziś...

wiosna_4.jpg

RODO

Rok szkolny 2018/19

Dla nauczyciela


bottom

© Miejskie Gimnazjum nr 1 w Zambrowie 2011                            Powered by Joomla