top
logo


                 

Linki

Biuletyn Informacji Publicznej MG1

Zapraszamy na Zambrowski Portal Internetowy

Zapraszamy na Stronę Zambrowską

Zapraszamy na stronę powiatu zambrowskiego

Zapraszamy na stronę województwa podlaskiego

  • MG1 Zambrów
  • MG1 Zambrów
  • MG1 Zambrów
  • MG1 Zambrów
  • MG1 Zambrów
  • MG1 Zambrów
"Makulatura to nie śmieć"

Dnia 14 kwietnia 2014r. w Galerii Bonar MDK-DŚT w Łomży miało miejsce podsumowanie Ogólnopolskiego Konkursu ekologiczno-plastycznego "Makulatura to nie śmieć" pod hasłem 'Nasze drzewa". Konkurs zorganizowany był przy współpracy Referatu Ochrony Środowiska Urzędu Miejskiego w Łomży.

Celem konkursu było kształtowanie świadomości ekologicznej, wrażliwości na środowisko przyrodnicze i poczucie odpowiedzialności za jego stan.

W konkursie wzięło udział 584 osoby z 43 placówek oświatowych i kultury z całej Polski: Katowic, Rzeszowa, Hajnówki, Ustronia, Polkowic, Zambrowa, Warszawy, Gdyni, Michałowa, Bielska Podlaskiego, Bolesławca, Augustowa, Radlina, Stargardu Szczecińskiego, Wygody, Pniewa, Konarzyc i Łomży.

W kategorii Gimnazjum i Liceum laureatem głównej nagrody został Artur Grądzki z kl. IB, a praca Elizy Gosiewskiej z kl. IIID została zakwalifikowana na wystawę pokonkursową. Prace powstały pod kierunkiem p. Wojciecha Rusieckiego.

Komisja szczególną uwagę zwracała na wykorzystanie i ciekawe połączenie darów natury, makulatury, kolorowych tkanin i różnych wyszukanych odpadów oraz estetykę i walory artystyczne pracy plastycznej.

Laureaci otrzymali nagrody, a autorzy wszystkich prac wyeksponowanych na wystawie dyplomy i katalogi. Ponadto podczas wernisażu, odbyło się spotkanie z Panią leśnik z Nadleśnictwa Łomża, która przedstawiła film i przeprowadziła ciekawą pogadankę ekologiczną z uczestnikami wystawy.

 

Zdjęcie na dziś...

wiosna_5.jpg

RODO

Rok szkolny 2018/19

Sukcesy uczniów

Dla nauczyciela


bottom

© Miejskie Gimnazjum nr 1 w Zambrowie 2011                            Powered by Joomla