top
logo


                 

Linki

Biuletyn Informacji Publicznej MG1

Zapraszamy na Zambrowski Portal Internetowy

Zapraszamy na Stronę Zambrowską

Zapraszamy na stronę powiatu zambrowskiego

Zapraszamy na stronę województwa podlaskiego

  • MG1 Zambrów
  • MG1 Zambrów
  • MG1 Zambrów
  • MG1 Zambrów
  • MG1 Zambrów
  • MG1 Zambrów
22. Finał WOŚP

Już po raz kolejny (piętnasty!) w naszej szkole został zorganizowany 22. Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Sztab tworzyło 60 wolontariuszy z wolontariuszami wspomagającymi, nie tylko z naszej szkoły, ale także z innych szkół i innych miejscowości.

Wolontariusze zaczęli kwestowanie już dwa dni przed finałem. W piątek odbył się II Turniej Streetballowy , w sobotę rano III Turniej Siatkówki. Natomiast po południu młodzi artyści z Zambrowa i Łomży pokazali swoje umiejętności na sali kinowej zambrowskiego Centrum Kultury.

W dniu finału – niedzielę, w naszej szkole odbył się XV Halowy Turniej Piłki Nożnej o puchar burmistrza miasta Zambrów, którego głównym sponsorem jest p. burmistrz, a organizatorem jak co roku p. Dariusz Grabowski. Miedzy meczami była możliwość także posłuchania Miejskiej Młodzieżowej Orkiestry Dętej, pod kierunkiem p. Krzysztofa Witkowskiego oraz zobaczyć występ mażoretek.

Podczas, gdy na hali naszego gimnazjum odbywały się turnieje, na Pływalni Miejskiej DELFIN wrzucano pieniążki do skarbonki umieszczonej pod wodą – na dnie basenu.

Na hali podczas turnieju można było także spróbować swoich sił w zajęciach STEP, ZUMBY oraz TBC pod kierunkiem właścicielki firmy Aerobik Forma - p. Mileny Ostrowskiej.

Ale oczywiście najważniejsze było kwestowanie. Po całym mieście kręcili się wolontariusze ze skarbonkami, zachęcając mieszkańców do wrzucania pieniędzy do naszych skarbonek.

Po całym, pracowitym dniu na uczestników finału czekał tort. Dziękujemy wolontariuszom, wszystkim sponsorom i osobom, które były zaangażowane w 22. Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy.

W tym roku udało się nam zebrać 39.580 złotych! To prawie rekord (zabrakło kilkudziesięciu złotych!).

Dokładniejsze informacje i zdjęcia można znaleźć na naszym facebookowym fanpage'u i stronie wosp.zambrow.org
 

Zdjęcie na dziś...

wiosna_4.jpg

RODO

Rok szkolny 2018/19

Sukcesy uczniów

Dla nauczyciela


bottom

© Miejskie Gimnazjum nr 1 w Zambrowie 2011                            Powered by Joomla