top
logo


                 

Linki

Biuletyn Informacji Publicznej MG1

Zapraszamy na Zambrowski Portal Internetowy

Zapraszamy na Stronę Zambrowską

Zapraszamy na stronę powiatu zambrowskiego

Zapraszamy na stronę województwa podlaskiego

  • MG1 Zambrów
  • MG1 Zambrów
  • MG1 Zambrów
  • MG1 Zambrów
  • MG1 Zambrów
  • MG1 Zambrów
Koncert z okazji Święta Niepodległości

Obchody Święta Niepodległości mogą przyjmować różne formy. Już po raz drugi uczniowie naszej szkoły oraz Państwowej Szkoły Muzycznej obchodzą Święto Niepodległości nadzwyczajnym, patriotycznym koncertem. Miał on miejsce 8 listopada w sali widowiskowej w Zambrowskim Centrum Kultury.

Podczas uroczystości zaprezentowali się: chór pod kierunkiem p. Piotra Dąbrowskiego, młodzi instrumentaliści z Państwowej Szkoły Muzycznej, zespół instrumentalny „Camerata” pod kierunkiem p. Marioli Zalewskiej oraz recytujący wiersze uczniowie z Miejskiego Gimnazjum nr 1.

W trakcie koncertu również zostały wręczone nagrody laureatom II Zambrowskiego Konkursu Historycznego „Ziemia Zambrowska na tle wydarzeń Powstania Styczniowego 1863 roku”. W konkursie mogli brać wszyscy uczniowie z powiatu zambrowskiego, finał odbył się 5 listopada w naszym gimnazjum. Honorowy patronat sprawował Burmistrz Miasta Zambrów.

Pośród gimnazjalistów najlepsi okazali się uczniowie naszej szkoły. Pierwsze miejsce zajął Karol Zakrzewski z klasy II F, drugie – Bartosz Laskowski, natomiast trzecie - Łukasz Milewski z klasy III D.

Całej uroczystości przyglądali się przedstawiciele władz samorządowych, miasta, gminy i powiatu, dyrektorzy szkół miejskich i powiatowych rodziny uczestników konkursu.
 

Zdjęcie na dziś...

wiosna_4.jpg

RODO

Rok szkolny 2018/19

Sukcesy uczniów

Dla nauczyciela


bottom

© Miejskie Gimnazjum nr 1 w Zambrowie 2011                            Powered by Joomla