top
logo


                 

Linki

Biuletyn Informacji Publicznej MG1

Zapraszamy na Zambrowski Portal Internetowy

Zapraszamy na Stronę Zambrowską

Zapraszamy na stronę powiatu zambrowskiego

Zapraszamy na stronę województwa podlaskiego

  • MG1 Zambrów
  • MG1 Zambrów
  • MG1 Zambrów
  • MG1 Zambrów
  • MG1 Zambrów
  • MG1 Zambrów

Konkursy przedmiotowe dla uczniów gimnazjów
organizowane przez Podlaskiego Kuratora Oświaty w roku szkolnym 2012/2013


Wojewódzki Konkurs Języka Rosyjskiego
  • Etap szkolny - 10 uczniów
  • Nikt nie zakwalifikował się do etapu rejonowego
Wojewódzki Konkurs Geograficzny
  • Etap szkolny - 9 uczniów
  • Etap rejonowy - 4 uczniów
    • Damian Wyszołmirski kl. 3 c
    • Aleksandra Pietranik kl. 3 e
    • Wiktoria Łada kl. 3 e
    • Patryk Bołtryk kl. 3 e
  • Etap wojewódzki - 1 uczennica
    • Wiktoria Łada kl. 3 e - Laureatka (nauczyciel przygotowujący M. Pawelec-Kacprzak)
Wojewódzki Konkurs Języka Angielskiego
  • Etap szkolny - 29 uczniów
  • Etap rejonowy - 4 uczniów
    • Joanna Kapica kl. 3 e
    • Wiktoria Łada kl. 3 e
    • Martyna Burdzy kl. 3 i
    • Weronika Leszczyńska kl. 1 f
  • Etap wojewódzki - 1 uczennica
    • Joanna Kapica kl. 3 e - Finalistka (nauczyciel przygotowujący Agnieszka Piórkowska)
Wojewódzki Konkurs Języka Niemieckiego
  • Etap szkolny - 5 uczniów
  • Etap rejonowy - 4 uczniów
    • Beata Dąbrowska kl. 3 a
    • Kinga Rybak kl. 3 a
    • Aleksandra Pietranik kl. 3 e
    • Aleksandra Grunwald kl. 3 e
  • Etap wojewódzki - 3 uczniów
    • Beata Dąbrowska kl. 3 a - Laureatka (nauczyciel przygotowujący Krystyna Pęska)
    • Kinga Rybak kl. 3 a - Laureatka (nauczyciel przygotowujący Małgorzata Pawelec-Kacprzak)
    • Alekandra Pietranik kl. 3 e - Laureatka (nauczyciel przygotowujący Małgorzata Pawelec-Kacprzak)
Wojewódzki Konkurs Chemiczny
  • Etap szkolny - 6 uczniów
  • Etap rejonowy - 3 uczniów
    • Karolina Michalska kl. 3 e
    • Damian Wyszołmirski kl. 3 c
    • Aleksandra Bagnowska kl. 3 c
  • Etap wojewódzki - 2 uczniów
    • Damian Wyszołmirski kl. 3 c - Laureat (nauczyciel przygotowujący Aldona Mioduszewska)
    • Aleksandra Bagnowska kl. 3 c - Laureatka (nauczyciel przygotowujący Aldona Mioduszewska)
Wojewódzki Konkurs Biologiczny
  • Etap szkolny - 20 uczniów
  • Etap rejonowy - 9 uczniów
    • Aleksandra Gosk kl. 3 c
    • Damian Wyszołmirski kl. 3 c
    • Aleksandra Bagnowska kl. 3 c
    • Paulina Wapińska kl. 3 c
    • Inga Modzelewska kl. 3 i
    • Oliwia Uszyńska kl. 2a
    • Anna Sianko kl. 3 a
    • Patrycja Burak kl. 2d
    • Karol Zakrzewski kl. 1f
  • Etap wojewódzki - 5 uczniów
    • Aleksandra Gosk kl. 3 c - Laureatka (nauczyciel przygotowujący Marzanna Pac)
    • Damian Wyszołmirski kl. 3 c - Finalista (nauczyciel przygotowujący Marzanna Pac)
    • Aleksandra Bagnowska kl. 3 c - Laureatka (nauczyciel przygotowujący Marzanna Pac)
    • Inga Modzelewska kl. 3 i - Finalistka (nauczyciel przygotowujący Marzanna Pac)
    • Karol Zakrzewski kl. 1f - Finalista (nauczyciel przygotowujący Marzanna Pac)
Wojewódzki Konkurs Fizyczny
  • Etap szkolny - 2 uczniów
  • Etap rejonowy - 41 uczeń
    • Damian Wyszołmirski kl. 3 c
  • Nikt nie zakwalifikował się do etapu rejonowego
Wojewódzki Konkurs z Plastyki
  • Etap szkolny - 9 uczniów
  • Etap rejonowy - 5 uczniów
    • Aleksandra Wyszomierska kl. 3 e
    • Anna Tomkielska kl. 3 c
    • Marta Dunikowska kl. 3 e
    • Kornelia Sobiesiak kl. 3 c
    • Natalia Prusinowska kl. 3 c
  • Nikt nie zakwalifikował się do etapu wojewódzkiego
Wojewódzki Konkurs Historyczny
  • Etap szkolny - 33 uczniów
  • Etap rejonowy - 3 uczniów
    • Maciej Gacki kl. 3 e
    • Robert Kozłowski kl. 3 e
    • Marcin Gontarski kl. 3 e
  • Etap wojewódzki - 2 uczniów
    • Robert Kozłowski kl. 3 e - Laureat (nauczyciel przygotowujący Dariusz Grabowski)
    • Marcin Gontarski kl. 3 e - Laureat (nauczyciel przygotowujący Dariusz Grabowski)
Wojewódzki Konkurs matematyczny
  • Etap szkolny - 47 uczniów
  • Etap rejonowy - 3 uczniów
    • Damian Wyszołmirski 3 c
    • Wiktoria Łada kl. 3 e
    • Marcin Kotecki kl. 1 e
  • Etap wojewódzki - 1 uczeń
    • Damian Wyszołmirski kl. 3 c - Laureat (nauczyciel przygotowujący krystyna Strękowska)
Wojewódzki Konkurs Języka Polskiego
  • Etap szkolny - 27 uczniów
  • Etap rejonowy - 2 uczniów
    • Magdalena Kowaluk kl. 3 c
    • Wiktoria Łada kl. 3 e
  • Etap wojewódzki - 1 uczennica
    • Magdalena Kowaluk kl. 3 c - Laureatka (nauczyciel przygotowujący Ewa Mołda)
Wojewódzki Konkurs Informatyczny
  • Etap szkolny - 15 uczniów
  • Nikt nie zakwalifikował się do etapu rejonowego


Konkursy w roku szkolnym 2013/2013


Lp. Nazwa Konkursu Organizator / Data i miejsce Opiekun / Wyniki uczniów
1. The 43nd World School Children’s Art Exhibition Republic of China (Taiwan) The Association for Education through Art of Republic of China wrzesień 2012; Taipei (Tajwan) Wojciech Rusiecki 5 uczestników Anna Tomkielska III c i Joanna Wdziękońska II f - wyróżnienia
2. VIII Olimpiada Matematyczna Gimnazjalistów MEN, ORE, Stowarzyszenie na Rzecz Edukacji Matematycznej; 18.10.2012 MG 1 Joanna Sawicka-Dzieniszewska 9 uczestników: 8 uczniów z kl. III i 1 uczeń z kl. II, najlepszy wynik uzyskał Rafał Konert z kl. III a
3. Konkurs Wiedzy Obywatelskiej i Ekonomicznej dla gimnazjalistów województwa podlaskiego Podlaski Kurator Oświaty; 18.10.2012 MG 1 Beata Jankowska, Mariola Skibińska 35 uczestników, żaden nie osiągnął minimum kwalifikacyjnego (42 pkt.)
4. XXI Zambrowski Konkurs Recytatorski Polskiej Poezji i Prozy Patriotycznej – etap szkolny Szkoła Podstawowa nr 5 w Zambrowie; 22.10.2012 MG 1 Dorota Grosfeld-przewodnicząca, Krystyna Pęska, Małgorzata Ogonowska 8 uczestników Zakwalifikowani do etapu rejonowego – Patryk Bołtryk IIIe, Oliwia Berbachowska II d i Paulina Wojtal I d
5. X Konkurs Ortograficzny o tytuł Mistrza Ortografii Zambrowa szkół ponadpodstawowych – etap szkolny Miejski Ośrodek Kultury w Zambrowie; 25.10.2012 Zambrów Zdzisława Czapska-przewodnicząca, Elżbieta Mystkowska 33 uczestników Damian Wyszołmirski III c – I miejsce, Aleksandra Bagnowska III c – II miejsce, Joanna Starczak I D – III miejsce Zakwalifikowani do etapu miejskiego
6. II Krajowy Przegląd Projektów – prezentacje realizacji lokalnych projektów edukacyjnych w ramach e-Akademii Przyszłości WSiP i e-Akademia Przyszłości; 24 – 28.10.2012 Zakopane Anna Biała – opiekun grupy projektowej 4 przedstawicieli grupy projektowej – I miejsce w kraju
7. XXI Zambrowski Konkurs Recytatorski Polskiej Poezji i Prozy Patriotycznej – etap rejonowy Szkoła Podstawowa nr 5 w Zambrowie; 29.10.2012 SP 5 Zambrów Dorota Grosfeld- członek komisji 3 zakwalifikowanych uczestników Oliwia Berbachowska II d – I miejsce
8. I Diecezjalny Konkurs „Wiara mnie uskrzydla” Wydział Nauczania i Wychowania Katolickiego w Łomży; 5.11.2012 MG 1 Ewa Grabowska – przewodnicząca, Danuta Sijko, Alicja 6 uczestników Bernardeta Krajewska III c – I miejsce, Ewelina Gocłowska II b –
9. Powiatowy Konkurs Historyczny „Zambrów w latach II wojny światowej” Miejskie Gimnazjum nr 1; 6.11.2012 MG 1 Mariusz Gontarski, Krystyna Ogrodnik 24 uczestników: 9 ze szkół podstawowych, 7 z gimnazjów, 8 ze szkół ponadgimnazjalnych Piotr Kuczałek - I miejsce, Karol Zakrzewski – II miejsce, Klaudia Krajewska – III miejsce
10. VI Wojewódzki Konkurs Piosenki i Poezji Patriotycznej „Polska to my” III LO w Łomży; 9.11.2012 Mariusz Prusiński, Krystyna Ogrodnik Paulina Talarska II e – III miejsce Weronika Grodzka II c - udział
11. IX Konkurs Ortograficzny o tytuł Mistrza Ortografii Zambrowa szkół ponadpodstawowych – etap miejski Miejski Ośrodek Kultury w Zambrowie; 14.11.2012 Zambrów 3 zakwalifikowanych uczestników Aleksandra Bagnowska III c – I miejsce
12. XIII Festiwal Piosenki Religijnej i Patriotycznej „Bogu i Ojczyźnie” Miejski Ośrodek Kultury w Zambrowie; 25.11.2012 Zambrów Mariusz Prusiński, Krystyna Ogrodnik 23 uczennice z Zespołu Wokalnego „Gama” – II miejsce w kategorii gimnazjów
13. XIII Festiwal Piosenki Świątecznej „Niech gwiazdka w sercu rok cały trwa” Miejski Ośrodek Kultury w Zambrowie; 14.12.2012 Zambrów Mariusz Prusiński 11 uczennic z Zespołu Wokalnego „Gama” – II miejsce w kategorii gimnazjów
14. V Powiatowy Konkurs Szopek Bożonarodzeniowych Bursa Szkolna nr 1 w Zambrowie, pod patronatem Starosty Zambrowskiego; 16.01.2013 Bursa Szkolna w Zambrowie Wojciech Rusiecki 5 uczestników (w kategorii gimnazjów) – 4 grupy Weronika Makowska 1 b -wyróżnienie
15. Konkurs na logo i hasło promujące dialog międzykulturowy w ramach kampanii społecznej Wojewody Podlaskiego Wojewoda Podlaski, Podlaskie Kuratorium Oświaty; luty 2013 Białystok Andrzej Trochimowicz Nagrodzeni: Szymon Wyrzykowski – I miejsce (zwycięskie logo), Maciej Rafalak – III miejsce, Mateusz Dmochowski 1 f (7 nagrodzonych z gimnazjów województwa)
16. XI edycja Konkursu Historycznego „Epoka Prymasa Tysiąclecia” – etap szkolny Zespół Szkół Ogólnokształcących i Zawodowych w Czyżewie pod patronatem Podlaskiego Kuratora Oświaty, Dyrektora Oddziału Instytutu Pamięci Narodowej w Białymstoku, Dyrektora Instytutu Prymasowskiego Stefana Kardynała Wyszyńskiego w Warszawie, Dyrektora Instytutu Historii Wydziału Historyczno-Socjologicznego Uniwersytetu w Białymstoku, Starosty Wysokomazowieckiego, Wójta Gminy Czyżew-Osada; 12.03.2013 MG 1 Maria Święcka, Alicja Zaremba, Mariusz Gontarski 10 uczestników Marcin Gontarski III e – I miejsce Robert Kozłowski III e – II miejsce Maciej Gacki III e – II miejsce. Awans uczniów do finału w Czyżewie.
17. Wojewódzki Konkurs Ortograficzny Języka Angielskiego „Spelling Masters”- etap szkolny MOK Zambrów, Sylwia Sakowicz, Iwona Grajewska-Partyka (ZS nr 1) Wydawnictwa Longman i Pearsons, pod honorowym patronatem Podlaskiego Kuratora Oświaty; 12.03.2013 MG 1 Sylwia Sakowicz, Jolanta Selerowska 21 uczestników Damian Wyszołmirski III c – I miejsce, Joanna Kapica III e – II miejsce, Dominika Hakało II f – III miejsce. Zakwalifikowani do etatu powiatowego
18. V Konkurs Wiedzy o Samorządzie Terytorialnym dla gimnazjalistów województwa podlaskiego – etap szkolny Zespół Szkół Samorządowych Gimnazjum im. Armii Krajowej w Dąbrowie Białostockiej pod patronatem Podlaskiego Kuratora Oświaty i Marszałka Województwa Podlaskiego; 20.03.2013 MG 1 Beata Jankowska, Mariola Skibińska 23 uczestników Marta Dunikowska III e – I miejsce i awans do finału wojewódzkiego
19. IV Międzynarodowy Konkurs Plastyczny „Labirynt wyobraźni – po drugiej stronie lustra” Zespół Szkół Plastycznych w Dąbrowie Górniczej Marzec 2013 Wojciech Rusiecki 24 uczestników Joanna Kapica III e – III miejsce
20. Konkurs multimedialny pt. www-wiem-widzę-wybieram Poradnia Psychologiczno-Pedagogiczna w Zambrowie; Marzec 2013 Ewa Morysewicz 2 uczestników
21. Konkurs Plastyczny – X Wiosna Młodych Talentów – Prezentacje Ogólnopolskie 2013 Hajnowski Dom Kultury, Marzec 2013 Wojciech Rusiecki 4 prace zakwalifikowane na wystawę
22. XXXVI Ogólnopolski Konkurs Wiedzy Pożarniczej „Młodzież zapobiega pożarom”- etap szkolny Komenda Powiatowa Państwowej Straży Pożarnej; 21.03.2013; MG 1 Wojciech Rusiecki, Dariusz Skarżyński 10 uczestników Joanna Dąbrowska III i – I miejsce, Michał Powójski II f – II miejsce, Mateusz Ponichtera III i –III miejsce, Mateusz Kijek I f – IV miejsce, Dominika Wesołowska III i – V miejsce Ewa Krajewska III i – VI miejsce, Wszyscy zakwalifikowali się do finału powiatowego.
23. Wojewódzki Konkurs Fotograficzny „Woda na co dzień” Zespół Szkól Drzewnych i Gimnazjalnych w Łomży; 22.03.2013 Łomża Katarzyna Kulesza 2 uczestników Aleksandra Wyszomierska III e – III miejsce
24. Wielka Gala Malowanej Pisanki Zambrów 2013 MOK Zambrów; 28.03.2013 Zambrów Wojciech Rusiecki 1 uczestniczka Klaudia Krajewska III b – II miejsce
25. Szkolny Konkurs Wiedzy o Krajach Anglojęzycznych Marta Orłowska, Magdalena Starzyńska; 9.04.2013 MG 1 Marta Orłowska, Magdalena Starzyńska 15 uczestników Anna Tomkielska III c – I miejsce, Weronika LeszczyńskaI f – II miejsce, Patrycja Burak II d – III miejsce
26. Wojewódzka Olimpiada Wiedzy o HIV/AIDS – etap szkolny i powiatowy Powiatowa Stacja Sanitarno-Epidemiologiczna; 9.04.2013 Katarzyna Kulesza, Marzanna Pac 67 uczestników eliminacji klasowych, 19- eliminacji szkolnych. Do etapu powiatowego zakwalifikowali się: Katarzyna Buczkowska IIIe, Wiktoria Łada IIIe, Hubert Frądczyk If, Monika Michalska Ie, Paulina Mitter IIa
27. Wojewódzki Konkurs Ortograficzny Języka Angielskiego „Spelling Masters”- etap wojewódzki MOK Zambrów, Sylwia Sakowicz, Iwona Grajewska-Partyka (ZS nr 1), Wydawnictwa Longman i Pearson i McMillan, pod honorowym patronatem Podlaskiego Kuratora Oświaty; 10.04.2013 MOK Zambrów Sylwia Sakowicz 3 uczestników Damian Wyszołmirski III c – I miejsce w kategorii gimnazjów, Joanna Kapica III e wyróżnienie
28. Wojewódzki konkurs recytatorsko-fotograficzny dla uczniów szkół gimnazjalnych „Poetyckie krajobrazy” Zespół Szkół Technicznych i Ogólnokształcących w Białymstoku; 11.04.2013 Białystok Ewa Morysewicz 1 uczestniczka Sylwia Brzozowska I d
29. XXXVI Ogólnopolski Konkurs Wiedzy Pożarniczej „Młodzież zapobiega pożarom”- etap miejski Komenda Powiatowa Państwowej Straży Pożarnej, Urząd Miasta Zambrów; 12.04.2013 Urząd Miasta Zambrów Wojciech Rusiecki 6 uczestników Dominika Wesołowska III i – I miejsce, Mateusz Ponichtera III i –II miejsce, Mateusz Kijek I f – III miejsce
30. Powiatowy Konkurs Katyński – etap powiatowy Zespół Szkół Agroprzedsiębiorczości pod honorowym patronatem Starosty Zambrowskiego oraz dyrektora IPN w Białymstoku; 12.04.2013 ZSE Zambrów Mariusz Gontarski 3 uczestników Piotr Kuczałek II a – III miejsce
31. Szkolny Konkurs Matematyczny „Matmix 2013” Anna Korzeniowska, Joanna Sawicka-Dzieniszewska; 15.04.2013 MG 1 Anna Korzeniowska – przewodnicząca, Joanna Sawicka-Dzieniszewska 14 uczestników w kategorii klas I Marcin Kotecki I e – I miejsce, Nikoleta Klisiak I f – II miejsce, Albert Łapiński I d – III miejsce
32. Wojewódzka Olimpiada Wiedzy o HIV/AIDS – finał powiatowy Powiatowy Stacja Sanitarno-Epidemiologiczna; 16.04.2013 Zambrów Marzanna Pac 5 uczestników Wiktoria Łada III e, Monika Michalska I e – zakwalifikowane do finału wojewódzkiego
33. Turniej „Bezpieczeństwo Ruchu Drogowego: - etap powiatowy KPP w Zambrowie; 19.04.2013 MG 1 Zambrów Dariusz Skarżyński Drużyna w składzie: Katarzyna Buczkowska III e, Karol Borecki III a i Mikołaj Powójski II f zajęła I miejsce drużynowo i awansowała do finału wojewódzkiego
34. XXXVI Ogólnopolski Konkurs Wiedzy Pożarniczej „Młodzież zapobiega pożarom”- etap powiatowy Komenda Powiatowa Państwowej Straży Pożarnej, Starostwo Powiatowe w Zambrowie; 19.04.2013 PSP Zambrów Wojciech Rusiecki 3 uczestników Dominika Wesołowska III i – I miejsce, miejsce, Mateusz Kijek I f – II miejsce 2 uczniów zakwalifikowało się do finału wojewódzkiego.
35. Międzyszkolny Konkurs „Mistrz gramatyki języka niemieckiego” Gimnazjum w ZSS w Nowogrodzie, Polskie Stowarzyszenie Nauczycieli Języka Niemieckiego Koło Łomża; 7.05.2013 ZSS Nowogród Krystyna Pęska 3 uczestników Beata Dąbrowska III a – II miejsce, Aleksandra Pietranik kl. III e – III miejsce, Kinga Rybak III a – VI miejsce na 22 uczestników
36. Turniej Bezpieczeństwo Ruchu Drogowego – etap wojewódzki Polski Związek Motorowy oddział w Białymstoku, WORD Białystok, Łomża, Suwałki; 9.05.2013 Białystok Dariusz Skarżyński Drużyna złożona z 3 uczniów –Katarzyna Buczkowska III e, Karol Borecki III a i Mikołaj Powójski II f zajęła 16 miejsce drużynowo na 17 zespołów
37. V Konkurs Wiedzy o Samorządzie Terytorialnym dla gimnazjalistów województwa podlaskiego – finał wojewódzki Zespół Szkół Samorządowych Gimnazjum im. Armii Krajowej w Dąbrowie Białostockiej pod patronatem Podlaskiego Kuratora Oświaty i Marszałka Województwa Podlaskiego; 15.05.2013 Dabrowa Białostocka Beata Jankowska 1 uczestniczka Marta Dunikowska III e – uzyskała tytuł finalistki
38. Wojewódzka Olimpiada Wiedzy o HIV/AIDS – finał wojewódzki Urząd Wojewódzki w Białymstoku, Wojewódzka Stacja Sanitarno-Epidemiologiczna; 16.05.2013 Białystok Maria Święcka 2 uczestniczki Wiktoria Łada III e – III miejsce, Monika Michalska I e – V miejsce na 62 uczestników
39. XVI Ogólnopolska Wystawa Fotografii Dzieci i Młodzieży Białystok 2013 MDK w Białymstoku; 18.05.2013 Białystok Ewa Morysewicz 2 uczestników Sylwia Brzozowska I d, Agnieszka Kulesza 2 f – prace zakwalifikowane na wystawę
40. X edycja Konkursu Historycznego „Epoka Prymasa Tysiąclecia” – etap międzyszkolny Zespół Szkół Ogólnokształcących i Zawodowych w Czyżewie pod patronatem Podlaskiego Kuratora Oświaty, Dyrektora Oddziału Instytutu Pamięci Narodowej w Białymstoku, Dyrektora Instytutu Prymasowskiego Stefana Kardynała Wyszyńskiego w Warszawie, Dyrektora Instytutu Historii Wydziału Historyczno-Socjologicznego Uniwersytetu w Białymstoku, Starosty Wysokomazowieckiego, Wójta Gminy Czyżew-Osada; 29.05.2013 ZSOiZ Czyżew Mariusz Gontarski Drużyna w składzie: Marcin Gontarski III e, Robert Kozłowski III e, Maciej Gacki III e – I miejsce drużynowo. Marcin Gontarski III e – I miejsce indywidualnie, Maciej Gacki III e – II miejsce, Robert Kozłowski III e- IV miejsce na 26 uczestników.




Zawody sportowe w roku szkolnym 2013/2013


Lp. Nazwa zawodów/Organizator Data Nauczyciel opiekun/organizator Wyniki
1. Turniej Koszykówki Dziewcząt o Puchar Dyrektora PG nr 8 w Łomży PG 8 w Łomży 10.11.2012 Łomża Leszek Chodkiewicz Udział zespołu złożonego z 9 dziewcząt – II miejsce na 4 zespoły
2. Gimnazjada Województwa Podlaskiego w Futsalu – etap powiatowy Powiatowy SZS 7.12.2012 MG 1 Zambrów Grzegorz Piórkowski Udział drużyny złożonej z 12 chłopców I miejsce na 5 zespołów i awans do półfinału grupy zachodniej
3. Gimnazjada Województwa Podlaskiego w Futsalu – półfinał grupy zachodniej Wojewódzki SZS 15.12.2012 PG Piątnica Grzegorz Piórkowski Udział drużyny złożonej z 12 chłopców II miejsce na 5 zespołów i awans do finału grupy zachodniej
4. Gimnazjada Województwa Podlaskiego w Futsalu –finał grupy zachodniej Wojewódzki SZS 20.12.2012 PG Łomża Grzegorz Piórkowski Udział drużyny złożonej z 12 chłopców II miejsce na 5 zespołów i awans do finału wojewódzkiego
5. Gimnazjada Województwa Podlaskiego w Koszykówce Dziewcząt – etap powiatowy Powiatowy SZS 7 i 12.02.2013 Zambrów Leszek Chodkiewicz Udział drużyny złożonej z 9 dziewcząt I miejsce na 2 zespoły i awans do półfinału grupy zachodniej
6. Gimnazjada Województwa Podlaskiego w Koszykówce Chłopców – etap powiatowy Powiatowy SZS 7 i 12.02.2013 Zambrów Piotr Głuszcz Udział drużyny złożonej z 6 chłopców II miejsce na 2 zespoły i brak awansu do dalszej części rozgrywek
7. Gimnazjada Województwa Podlaskiego w Futsalu – ćwierćłfinał wojewódzki Wojewódzki SZS 15.02.2013 G Katolickie Białystok Grzegorz Piórkowski Udział drużyny złożonej z 13 chłopców IV miejsce na 4 zespoły i brak awansu do dalszej części rozgrywek
8. Gimnazjada Województwa Podlaskiego w Koszykówce Dziewcząt – półfinał grupy zachodniej Wojewódzki SZS 19.02.2013 MG 1 Zambrów Leszek Chodkiewicz Udział drużyny złożonej z 9 dziewcząt I miejsce na 4 zespoły i awans do finału grupy zachodniej
9. Gimnazjada Województwa Podlaskiego w Pływaniu – finał grupy zachodniej Wojewódzki SZS 16.02.2013 Zambrów Wojciech Morysewicz Udział drużyny złożonej z 4 dziewcząt (sztafeta 4 - osobowa plus wszystkie startujące w różnych stylach) -I1 miejsce w sztafecie (Aleksandra Grunwald III e, Anna Żychowska II f, Ewelina Kaczyńska III e, Aleksandra Wiśniewska III i) oraz Aleksandra Grunwald III e - I miejsce na 50 m stylem klasycznym, Ewelina Kaczyńska III e – II miejsce, Anna Żychowska II f – I miejsce na 50 m stylem dowolnym (do finału wojewódzkiego awansowała sztafeta oraz dziewczęta, które zajęły I i II miejsca)
10. Gimnazjada Województwa Podlaskiego w Pływaniu – finał grupy zachodniej Wojewódzki SZS 16.02.2013 Zambrów Janusz Jastrzębski Udział drużyny złożonej z 7 chłopców (sztafeta 4 - osobowa plus startujący w różnych stylach) -I miejsce w sztafecie (Maciej Gacki, Piotr Krystosiak, Gabriel Matejkowski z kl. III e, Artur Babis z kl. I e), Artur Babis z kl. I e – I miejsce na 50 m stylem dowolnym, Gabriel Matejkowski – II miejsce na 50 metrów stylem motylkowym (do finału wojewódzkiego awansowała sztafeta oraz chłopcy, którzy zajęli I i II miejsca)
11. Mistrzostwa Powiatu Zambrowskiego LZS Powiatowe LZS 23.02.2013 Rutki Grzegorz Piórkowski Udział drużyny złożonej z 9 dziewcząt, I miejsce na 4 zespoły
12. Mistrzostwa Powiatu Zambrowskiego LZS Powiatowe LZS 23.02.2013 Rutki Grzegorz Piórkowski Udział drużyny złożonej z 10 chłopców z kl. I i II – IV miejsce na 4 zespoły
13. Gimnazjada Województwa Podlaskiego w Koszykówce Dziewcząt – finał grupy zachodniej Wojewódzki SZS 26.02.2013 Łomża Leszek Chodkiewicz Udział drużyny złożonej z 9 dziewcząt II miejsce na 4 zespoły i awans do finału wojewódzkiego
14. Gimnazjada Województwa Podlaskiego w Pływaniu – finał wojewódzki Wojewódzki SZS 5.03.2013 Suwałki Wojciech Morysewicz Udział drużyny złożonej z 4 dziewcząt (sztafeta plus konkurencje indywidualne) 5 miejsce na 16 zespołów, 5 miejsce indywidualnie Anny Żychowskiej na 50 m w stylu dowolnym
15. Gimnazjada Województwa Podlaskiego w Pływaniu – finał wojewódzki Wojewódzki SZS 5.03.2013 Suwałki Janusz Jastrzębski Udział drużyny złożonej z 4 chłopców (sztafeta plus konkurencje indywidualne, bez Babisa, z Przemysławem Sadowskim z kl. 1 e 16 miejsce na 17 zespołów
16. Gimnazjada Województwa Podlaskiego w Koszykówce Dziewcząt – półfinał wojewódzki Wojewódzki SZS 19.03.2013 Białystok Leszek Chodkiewicz Udział drużyny złożonej z 9 dziewcząt, porażka z PG 15 Białystok, zwycięstwo nad PG 18 Białystok oraz PG Augustów i awans do finału wojewódzkiego
17. Ogólnopolski Turniej Piłkarski Chłopców Coca Cola CUP 2013 – etap eliminacyjny Firma Coca Cola 9.04.2013 Czyżew Grzegorz Piórkowski Udział drużyny złożonej z 10 zawodników – 1 miejsce na 5 uczestniczących drużyn i awans do dalszej części rozgrywek
18. Gimnazjada Województwa Podlaskiego w Koszykówce Dziewcząt – finał wojewódzki Wojewódzki SZS 10.04.2013 Białystok Leszek Chodkiewicz Udział drużyny złożonej z 9 dziewcząt, 4 miejsce w województwie.
19. Ogólnopolski Turniej Piłkarski Dziewcząt Coca Cola CUP 2013 – etap eliminacyjny Firma Coca Cola 12.04.2013 Czyżew Grzegorz Piórkowski Udział drużyny złożonej z 9 zawodniczek – 1 miejsce na 5 uczestniczących drużyn i awans do dalszej części rozgrywek
20. Ogólnopolski Turniej Piłkarski Chłopców Coca Cola CUP 2013 – II etap eliminacyjny Firma Coca Cola 26.04.2013 Zambrów Grzegorz Piórkowski Udział drużyny złożonej z 10 zawodników – 1 miejsce na 4 uczestniczące drużyny i awans do dalszej części rozgrywek
21. Ogólnopolski Turniej Piłkarski Dziewcząt Coca Cola CUP 2013 – II etap eliminacyjny Firma Coca Cola 27.04.2013 Zambrów Grzegorz Piórkowski Udział drużyny złożonej z 9 zawodniczek – 1 miejsce na 5 uczestniczących drużyn i awans do dalszej części rozgrywek
22. Ogólnopolski Turniej Piłkarski Chłopców Coca Cola CUP 2013 – baraż o wejście do finału wojewódzkiego Firma Coca Cola 14.05.2013 Zambrów Grzegorz Piórkowski Udział drużyny złożonej z 10 zawodników – wygrana z PG Miastkowo i wejście do finału wojewódzkiego
23. Ogólnopolski Turniej Piłkarski Chłopców Coca Cola CUP 2013 –finał wojewódzki Firma Coca Cola 26.05.2013 Białystok Grzegorz Piórkowski Udział drużyny złożonej z 10 zawodników – 4 miejsce w województwie na 16 zespołów (przegrana w rzutach karnych w meczu o 3 miejsce)
 

Zdjęcie na dziś...

bozenarodzenie_2.jpg

RODO

Rok szkolny 2018/19

Dla nauczyciela


bottom

© Miejskie Gimnazjum nr 1 w Zambrowie 2011                            Powered by Joomla