top
logo


                 

Linki

Biuletyn Informacji Publicznej MG1

Zapraszamy na Zambrowski Portal Internetowy

Zapraszamy na Stronę Zambrowską

Zapraszamy na stronę powiatu zambrowskiego

Zapraszamy na stronę województwa podlaskiego

  • MG1 Zambrów
  • MG1 Zambrów
  • MG1 Zambrów
  • MG1 Zambrów
  • MG1 Zambrów
  • MG1 Zambrów
Konkursy przedmiotowe dla uczniów gimnazjów
organizowane przez Podlaskiego Kuratora Oświaty w roku szkolnym 2011/2012


Wojewódzki Konkurs Języka Rosyjskiego
  • Etap szkolny - 10 uczniów
  • Nikt nie zakwalifikował się do etapu rejonowego
Wojewódzki Konkurs Geograficzny
  • Etap szkolny - 14 uczniów
  • Etap rejonowy - 4 uczniów
    • Piotr Zalewski kl. 3 g
    • Damian Wyszołmirski kl. 2 c
    • Aleksandra Pietranik kl. 2 e
    • Wiktoria Łada kl. 2 e
  • Nikt nie zakwalifikował się do etapu wojewódzkiego
Wojewódzki Konkurs Języka Angielskiego
  • Etap szkolny - 39 uczniów
  • Etap rejonowy - 5 uczniów
    • Damian Wyszołmirski kl. 2 c
    • Maciej Gutowski kl. 3 g
    • Aleksandra Bagnowska kl. 2 c
    • Klaudia Żebrowska kl. 3 g
    • Kacper Leszczyński kl. 3 b
  • Etap wojewódzki - 4 uczniów
    • Damian Wyszołmirski kl. 2 c - Laureat (nauczyciel przygotowujący Marta Orłowska)
    • Maciej Gutowski kl. 3 g Finalista (nauczyciel przygotowujący Marta Orłowska)
    • Aleksandra Bagnowska kl. 2 c - Laureatka (nauczyciel przygotowujący Magdlaena Starzyńska)
    • Kacper Leszczyński kl. 3 b - Laureat (nauczyciel przygotowujący Sylwia Sakowicz)
Wojewódzki Konkurs Języka Niemieckiego
  • Etap szkolny - 9 uczniów
  • Etap rejonowy - 5 uczniów
    • Marta Zalewska kl. 3 d
    • Aleksandra Orłowska kl. 3 f
    • Aleksandra Kalinowska kl. 3 g
    • Magdalena Tomaszewska kl. 3 d
    • Jacek Cygan kl. 3 g
  • Etap wojewódzki - 3 uczennice
    • Marta Zalewska kl. 3 d - Laureatka (nauczyciel przygotowujący - M. Pawelec-Kacprzak)
    • Aleksandra Kalinowska kl. 3 g-Laureatka (nauczyciel przygotowujący - M. Pawelec-Kacprzak)
    • Magdalena Tomaszewska kl. 3d-Laureatka (nauczyciel przygotowujący - M. Pawelec-Kacprzak)
Wojewódzki Konkurs Chemiczny
  • Etap szkolny - 6 uczniów
  • Etap rejonowy - 3 uczniów
    • Aleksandra Kalinowska 3 g
    • Aleksandra Jasińska 3 g
    • Mateusz Ogonowski 3 g
  • Nikt nie zakwalifikował się do etapu wojewódzkiego
Wojewódzki Konkurs Biologiczny
  • Etap szkolny - 30 uczniów
  • Etap rejonowy - 7 uczniów
    • Marcin Sadowski 3 i
    • Aleksandra Truchel 3 g
    • Inga Modzelewska 2 i
    • Bartosz Długoborski 3 b
    • Damian Wyszołmirski 2 c
    • Aleksandra Gosk 2 c
    • Natalia Choińska 3 g
  • Etap wojewódzki - 5 uczniów
    • Marcin Sadowski 3 i - Finalista (nauczyciel przygotowujący - Marzanna Pac)
    • Inga Modzelewska 2 i - Finalistka (nauczyciel przygotowujący - Marzanna Pac)
    • Bartosz Długoborski 3 b - Finalista (nauczyciel przygotowujący - Marzanna Pac)
    • Damian Wyszołmirski 2 c - Finalista (nauczyciel przygotowujący - Marzanna Pac)
    • Aleksandra Gosk 2 c - Finalistka (nauczyciel przygotowujący - Marzanna Pac)
Wojewódzki Konkurs Fizyczny
  • Etap szkolny - 6 uczniów
  • Nikt nie zakwalifikował się do etapu rejonowego
Wojewódzki Konkurs z Plastyki
  • Etap szkolny - 10 uczniów
  • Etap rejonowy - 4 uczniów
    • Agnieszka Hornowska 3 i
    • Marta Dunikowska 2 e
    • Joanna Dąbkowska 3 g
    • Aleksandra Wyszomierska 2 e
  • Nikt nie zakwalifikował się do etapu wojewódzkiego
Wojewódzki Konkurs Historyczny
  • Etap szkolny - 24 uczniów
  • Etap rejonowy - 8 uczniów
    • Maciej Gacki 2 e
    • Robert Kozłowski 2 e
    • Łukasz Tabędzki 3 g
    • Bartosz Dmochowski 3 e
    • Piotr Zalewski 3 g
    • Michał Stokowski 3 c
    • Michał Stańczak 3 e
    • Maciej Gutowski 3 g
  • Etap wojewódzki - 1 uczeń
    • Maciej Gacki 2 e - Laureat (nauczyciel przygotowujący - Dariusz Grabowski)
Wojewódzki Konkurs Matematyczny
  • Etap szkolny - 31 uczniów
  • Etap rejonowy - 3 uczniów
    • Bartosz Długoborski 3 b
    • Damian Wyszołmirski 2 e
    • Dominika Dąbrowska 3 e
  • Etap wojewódzki - 2 uczniów
    • Bartosz Długoborski 3 b - Finalista (nauczyciel przygotowujący - Mariola Jamiołkowska)
    • Damian Wyszołmirski 2 e - Laureat (nauczyciel przygotowujący - Krystyna Strękowska)
Wojewódzki Konkurs Języka Polskiego
  • Etap szkolny - 25 uczniów
  • Etap rejonowy - 6 uczniów
    • Aleksandra Bagnowska 2 c
    • Bartosz Długoborski 3 b
    • Jacek Cygan 3 g
    • Wiktoria Łada 2 e
    • Anita Dąbrowska 3 h
    • Paulina Szabłowska 3 d
  • Etap wojewódzki - 1 uczennica
    • Aleksandra Bagnowska 2 c - Laureatka (nauczyciel przygotowujący - Ewa Mołda)
Wojewódzki Konkurs Informatyczny
  • Etap szkolny - 10 uczniów
  • Etap rejonowy - 2 uczniów
    • Damian Wyszołmirski 2 c
    • Adrian Łuniewski 3 e
  • Etap wojewódzki - 2 uczniów
    • Damian Wyszołmirski 2 c - Laureat (nauczyciel przygotowujący - Andrzej Trochimowicz)
    • Adrian Łuniewski 3 e - Laureat (nauczyciel przygotowujący - Ewa Morysewicz)



Konkursy w roku szkolnym 2011/2012


Lp. Nazwa konkursu Organizator, data i miejsce Opiekun/Komisja Wyniki uczniów
1.VII Olimpiada Matematyczna Gimnazjalistów MEN, ORE, Stowarzyszenie na Rzecz Edukacji Matematycznej 29.09.2011 MG 1Joanna Sawicka-Dzieniszewska14 uczestników: 11 uczniów z kl. III i 3 uczniów z kl. II,
najlepszy wynik uzyskał Damian Wyszołmirski z kl. II c
2.IX Konkurs Ortograficzny o tytuł Mistrza Ortografii Zambrowa szkół ponadpodstawowych – etap szkolnyMiejski Ośrodek Kultury w Zambrowie 19.10.2011 Zambrów Zdzisława Czapska-przewodnicząca, Ewa Mołda, Urszula Piech, Małgorzata Ogonowska34 uczestników
Damian Wyszołmirski II c, Aleksandra Bagnowska II c, Joanna Kapica II E – I miejsce Zakwalifikowani do etapu miejskiego
3.III Miejski Konkurs Plastyczno-Historyczny pod hasłem "Bitwa o Zambrów"Zambrowski Portal Internetowy pod patronatem Burmistrza Miasta Zambrów we współpracy z oddziałem SKOK Stefczyka w Zambrowie 28.10.2011 ZambrówWojciech Rusiecki19 uczestników
Magdalena Tomaszewska III d – I miejsce, Paulina Szabłowska III d i Beata Urbanek III a – II miejsce, Marzena Gołębiewska III a – III miejsce Patrycja Żochowska I e, Joanna Wdziękońska I f i Natalia Grabowska I d - wyróżnienia
4.XX Zambrowski Konkurs Recytatorski Polskiej Poezji i Prozy Patriotycznej – etap szkolnySzkoła Podstawowa nr 5 w Zambrowie 24.10.2011 MG 1Dorota Grosfeld-przewodnicząca, Krystyna Pęska, Małgorzata Ogonowska8 uczestników
Zakwalifikowani do etapu rejonowego - Jacek Cygan III g, Agnieszka Hornowska III i, Łukasz Milewski i Maja Cierpisz I d
5.XX Zambrowski Konkurs Recytatorski Polskiej Poezji i Prozy Patriotycznej – etap rejonowy Szkoła Podstawowa nr 5 w Zambrowie 3.11.2011 SP 5 Zambrów.Krystyna Pęska- członek komisji4 zakwalifikowanych uczestników
Maja Cierpisz I d - I miejsce, Jacek Cygan III g – II miejsce, Agnieszka Hornowska III i – III miejsce
6.IX Konkurs Ortograficzny o tytuł Mistrza Ortografii Zambrowa szkół ponadpodstawowych – etap miejskiMiejski Ośrodek Kultury w Zambrowie 16.11.2011ZambrówMaria Święcka Damian Wyszołmirski II c – II miejsce, Aleksandra Bagnowska II c, Joanna Kapica II E
7.V Wojewódzki Konkurs Piosenki i Poezji Patriotycznej "Polska to my"III LO w Łomży15.11.2011Mariusz PrusińskiPaulina Talarska II e – III miejsce Weronika Grodzka II c - udział
8.XII Festiwal Piosenki Religijnej i Patriotycznej "Bogu i Ojczyźnie"Miejski Ośrodek Kultury w Zambrowie 26.11.2011 ZambrówMariusz Prusiński, Krystyna Ogrodnik26 uczniów z Zespołu Wokalnego "Gama"
I miejsce w kategorii gimnazjów – "Złota Nutka"
9.Szkolny Konkurs Plastyczny "Działalność wolontariatu"MG 1 – Andrzej Trochimowicz 5.12.2011 MG 1Wojciech Rusiecki, A. Trochimowicz11 uczestników
Urszula Śliwowska II i – I miejsce Patrycja Szcześniak II f – II miejsce Milena Sadowska I g – III miejsce
10.Konkurs Multimedialny pt. "Maria Skłodowska-Curie- życie i dokonania"Zespół Szkół Technicznych i Ogólnokształcących w Łomży 9.12.2011 ZSTiO ŁomżaEwa MorysewiczMichał Stokowski III c – I miejsce Paulina Zaremba i Beata Zaremba III g - wyróżnienia
11.Szkolny Konkurs Plastyczny "Stan wojenny – 30 lat później"MG 1 – 9.12.2011 Krystyna Ogrodnik, Mariusz Gontarski, Wojciech Rusiecki40 uczestników
Klaudia Zalewska III e – I miejsce, Magdalena Tomaszewska III d – II miejsce, Natalia Przychodzeń III d – III miejsce, Dominika Dąbrowska III e, Paulina Szabłowska III d, Ewa Choromańska III b - wyróżnienia
12.Szkolny Konkurs Historyczny "Stan wojenny – 30 lat później"MG 1 –12.12.2011 Mariusz GontarskiPiotr Zalewski III g – I miejsce, Przemysław Kulesza I e i Marcin Gontarski II e – II miejsce, Maciej Gacki II e – III miejsce
13.Szkolny Konkurs na Najpiękniejszy Stroik ŚwiątecznyAlicja Zaremba, Danuta Sijko 21.12.2011 MG 1Wojciech Rusiecki – przewodniczący, Danuta Sijko, Alicja Zaremba18 uczestników
Wyróżnienia: Paulina Łażewska III i, Aleksandra Kotania I b, Magdalena Głębocka I f, Klaudia Zalewska III e, Marta Dunikowska II e
14.IV Powiatowy Konkurs Szopek BożonarodzeniowychBursa Szkolna nr 1 w Zambrowie, pod patronatem Starosty Zambrowskiego 18.01.2012 Bursa Szkolna w ZambrowieWojciech Rusiecki8 uczestników (w kategorii gimnazjów) – 4 grupy
Ewelina Tyszko i Beata Urbanek III a – I miejsce, Aleksandra Kuropatwa, Joanna Święcka, Justyna Śledziewska III d – II miejsce, Michał Stokowski – III miejsce, Marzena Gołębiewska, Kinga Olechwierowicz III a - wyróżnienie
15.Ogólnopolski Konkurs "Moje miasto… i mój region za 100 lat"- etap krajowySP 12 w Białymstoku, pod honorowym patronatem Marszałka Województwa Podlaskiego, Prezydenta Miasta Białegostoku i Podlaskiego Kuratora Oświaty 15.02.2012BiałystokEwa Morysewicz2 uczestników
16.Konkurs Ekologiczny Wydawnictwo Europa19.01.2012Marzanna Pac, Katarzyna Kulesza28 uczniów
Natalia Kowalewska III d – I miejsce, Milena Ciecierska III b, Aleksandra Gosk II c, Aleksandra Saniewska III b – II miejsce; Damian Wyszołmirski II c, Anna Żochowska I f, Patrycja Glińska III b, Natalia Przychodzeń III d – III miejsce
17.V edycja Wojewódzkiego Konkursu Plastycznego ph. "Zwierzę – prawdziwy przyjaciel"Młodzieżowy Dom Kultury w Białymstoku, Towarzystwo Opieki nad Zwierzętami w Polsce, oddział w Białymstoku 23.02.2012Wojciech Rusiecki7 uczennicv Anna Krasowska II i – wyróżnienie;Barbara Ręczelewska I c – udział w wystawie
18.XXXV Ogólnopolski Konkurs Wiedzy Pożarniczej "Młodzież zapobiega pożarom"- etap szkolnyKomenda Powiatowa Państwowej Straży Pożarnej 2.03.2012MG 1Wojciech Rusiecki, Dariusz Skarżyński6 uczestników
Jakub Ortman III g – I miejsce, Mateusz Ogonowski III g – II miejsce, Ewa Choromańska III b – III miejsce, Michał Mioduszewski III g – IV miejsce, Mateusz Ponichtera II i – V miejsce, Kamila Czarnowska III b – VI miejsce Wszyscy zakwalifikowali się do finału powiatowego.
19.Konkurs Wiedzy Ekologicznej z okazji Światowego Dnia Wody – etap szkolnyZespół Szkól Drzewnych i Gimnazjalnych w Łomży 5.03.2012 MG 1Katarzyna Kulesza54 uczestników
Adrian Śledziewski III h – I miejsce,Anna Sianko II a – II miejsce Oboje zakwalifikowani do etapu międzyszkolnego
20.Powiatowy Konkurs Ortograficzny Języka Angielskiego "Spelling Masters"- etap szkolnyMOK Zambrów,Sylwia Sakowicz, Iwona Grajewska-Partyka (ZS nr 1) 6.03.2012 MG 1Sylwia Sakowicz,Jolanta Selerowska28 uczestników
Damian Wyszołmirski II c – I miejsce, Kacper Leszczyński III b – II miejsce, Adrian Śledziewski III h – III miejsce, Joanna Kapica II c – IV miejsce.Zakwalifikowani do etatu powiatowego
21.X edycja Konkursu Historycznego "Epoka Prymasa Tysiąclecia" – etap szkolnyZespół Szkół Ogólnokształcących i Zawodowych w Czyżewie pod patronatem Podlaskiego Kuratora Oświaty, Dyrektora Oddziału Instytutu Pamięci Narodowej w Białymstoku, Dyrektora Instytutu Prymasowskiego Stefana Kardynała Wyszyńskiego w Warszawie, Dyrektora Instytutu Historii Wydziału Historyczno-Socjologicznego Uniwersytetu w Białymstoku, Starosty Wysokomazowieckiego, Wójta Gminy Czyżew-Osada 12.03.2012MG 1Danuta Sijko, Alicja Zaremba, Mariusz Gontarski27 uczestników
Marcin Gontarski II e – I miejsce Robert Kozłowski II e – II miejsceMichał Stokowski III c – II miejsce; Awans uczniów do finału w Czyżewie.
22.Międzyszkolny Konkurs "Mistrz słownictwa niemieckiego" – etap szkolnyGimnazjum w ZSS w Nowogrodzie,Polskie Stowarzyszenie Nauczycieli Języka Niemieckiego, Koło Łomża 16.03.2012 MG 1 Małgorzata Pawelec-Kacprzak, Krystyna Pęska8 uczestników
Aleksandra Kalinowska III g, Jacek Cygan III g, Aleksandra Truchel III g, Klaudia Skała III g – zakwalifikowani do etapu międzyszkolnego
23.IV Konkurs Wiedzy o Samorządzie Terytorialnym dla gimnazjalistów województwa podlaskiego – etap szkolnyZespół Szkół SamorządowychGimnazjum im. Armii Krajowej w Dąbrowie Białostockiej pod patronatem Podlaskiego Kuratora Oświaty i Marszałka Województwa Podlaskiego 21.03.2011 MG 1Beata Jankowska, Mariola Skibińska26 uczestników
Ewelina Tyszko III a – I miejsce i awans do finału wojewódzkiego
24.Konkurs Fotograficzny "Woda źródłem i kolebką życia" – eta międzyszkolnyZespół Szkól Drzewnych i Gimnazjalnych w Łomży 22.03.2012 ŁomżaKatarzyna Kulesza7 uczestników
Paulina Talarska II e – I miejsce
25.Konkurs Wiedzy Ekologicznej z okazji Światowego Dnia Wody – etap międzyszkolnyZespół Szkól Drzewnych i Gimnazjalnych w Łomży 22.03.2012 ŁomżaKatarzyna Kulesza2 uczestników
Anna Sianko II a – IV miejsce, Adrian Śledziewski III h – VI miejsce.
26.XXXV Ogólnopolski Konkurs Wiedzy Pożarniczej "Młodzież zapobiega pożarom"- etap miejskiKomenda Powiatowa Państwowej Straży Pożarnej, Urząd Miasta Zambrów 23.03.2012 Urząd Miasta ZambrówWojciech Rusiecki6 uczestników
Ewa Choromańska III b – I miejsce, Mateusz Ogonowski III g – II miejsce, Michał Mioduszewski III g – III miejsce.Uczniowie zakwalifikowali się do finału powiatowego.
27.Powiatowy Konkurs Ortograficzny Języka Angielskiego "Spelling Masters"- etap powiatowyMOK Zambrów, Sylwia Sakowicz, Iwona Grajewska-Partyka (ZS nr 1) 24.03.2012 MOK ZambrówSylwia Sakowicz28 uczestników
Kacper Leszczyński III b – I miejsce, Damian Wyszołmirski II c – wyróżnienie
28.Konkurs Plastyczny "Frohe Ostern-Osterkarten" (Karty Wielkanocne) – etap szkolnyPG w Piątnicy 26.03.2012 MG 1Małgorzata Pawelec-Kacprzak, Krystyna Pęska7 uczestniczek
Magdalena Głębocka I f, Joanna Wdziękońska I f, Paulina Szabłowska III d, Eliza Gosiewska I d, Marlena Pruszyńska I d, Kamila Komorowska II e, Kinga Tarnowska III h – zakwalifikowane do etapu międzyszkolnego
29.Konkurs Plastyczny na Plakat "Zambrów na rowery 2012"Burmistrz Miasta Zambrów 28.03.2012 Centrum Kultury ZambrówWojciech Rusiecki3 uczennice
Urszula Śliwowska II i – wyróżnienie
30.XXXV Ogólnopolski Konkurs Wiedzy Pożarniczej "Młodzież zapobiega pożarom"- etap powiatowy Komenda Powiatowa Państwowej Straży Pożarnej, Starostwo Powiatowe w Zambrowie 30.03.2012 PSP Zambrów Wojciech Rusiecki3 uczestników
Ewa Choromańska III b – II miejsce, Michał Mioduszewski III g – IV miejsce, Mateusz Ogonowski III g – VI miejsce, 1 uczennica zakwalifikowała się do finału wojewódzkiego.
31.Międzyszkolny Konkurs "Mistrz słownictwa niemieckiego"Gimnazjum w ZSS w Nowogrodzie,Polskie Stowarzyszenie Nauczycieli Języka Niemieckiego, Koło Łomża 30.03.2012 ZSS NowogródJolanta Głuszcz-Wiśniewska4 uczestników
Aleksandra Kalinowska III g – 5 miejsce, Jacek Cygan III g – 8 miejsce, Aleksandra Truchel III g – 9 miejsce, Klaudia Skała III g – 13 miejsce/ na 19 uczestników
32.IX Konkurs Recytatorski "Miejsce na wiersz" 2012 – etap szkolnyStowarzyszenie "Wspólnota Polska", Oddział w Łomży 16.04.2012 MG 1Dorota Grosfeld, Krystyna Pęska, Urszula Piech3 uczestników
Jakub Ortman III g – I miejsce,Oliwia Berbachowska I d – II miejsce; zakwalifikowani do kolejnego etapu
33.Wielka Gala Malowanej Pisanki Zambrów 2011MOK Zambrów 18.04.2012 ZambrówWojciech Rusiecki2 uczestniczki
Klaudia Krajewska II b – I miejsce
34.II Międzynarodowy Konkurs "Młodzież w Lasach Europy – Youg People In European Forests" VYPEF 2011/2012 – etap krajowyPGL Lasy Państwowe oraz Towarzystwo Przyjaciół Lasu 28.04.2011 MG 1Koordynator szkolny Marzanna Pac, komisja: M. Pac, Katarzyna Kulesza, Katarzyna Sobocińska, Ryszard Ogrodnik 18 zespołówpo 2-3 uczestników (50 uczniów)
Zespół w składzie: Patrycja Glińska III b, Paulina Wapińska II c, Wiktoria Łada II e – I miejsce w szkole
35.XXXV Ogólnopolski Konkurs Wiedzy Pożarniczej "Młodzież zapobiega pożarom"- etap wojewódzkiKomenda Wojewódzka Państwowej Straży Pożarnej 19.04.2012PSP Ciechanowiec Wojciech Rusiecki1 uczestniczka
Ewa Choromańska III b – II miejsce, zakwalifikowała się do finału krajowego.
36.Ogólnopolski Konkurs Plastyczny "Tęcza"Wydział Grafiki ASP w Warszawie, Stowarzyszenie Upowszechniania Wiedzy i Kultury Regionalnej 19.04.2012Wojciech Rusiecki19 uczestników
Zuzanna Choińska I d (I miejsce w szkole), Maja Cierpisz I d, Anna Tomkielska II c, Paulian Szabłowska III d, Dominika Hakało I f, Joanna Wdziękońska I f, Klaudia Żebrowska III g - wyróżnienia
37.VII Konkurs Recytatorski "Strofy znad Narwi 2012"I LO w Łomży 19.04.2012 I LO ŁomżaMaria ŚwięckaJacek Cygan III g – II miejsce;Agnieszka Hornowska III i - wyróżnienie
38.Powiatowy Konkurs Historyczny "Tadeusz Kościuszko-życie i działalność" – etap szkolnyDariusz Grabowski, Katarzyna Grabowska 20.04.2012Dariusz Grabowski19 uczestników
Michał Stokowski III c – I miejsce, Piotr Kuczałek I a – II miejsce, Mikołaj Powójski I f – III miejsce, uczniowie zakwalifikowani do etapu powiatowego
39.Turniej "Bezpieczeństwo Ruchu Drogowego: - etap powiatowyKPP w Zambrowie 23.04.2012 MG 1 ZambrówDariusz SkarżyńskiDrużyna w składzie: Katarzyna Buczkowska II e, Michał Modzelewski III h i Jakub Ortman III e zajęła I miejsce drużynowo i awansowała do finału wojewódzkiego
40.V Powiatowy Konkurs Historyczny "Tadeusz Kościuszko – życie i działalność"Dariusz Grabowski, Katarzyna Grabowska 30.04.2012 MG 1Dariusz Grabowski9 uczestników ze szkół podstawowych
Karol Zakrzewski SP 5 – I miejsce, Karolina Bagińska SP 4 – II miejsce, Janusz Tyszka SP 4, Marek Godlewski SP 5 – III miejsce
6 uczestników z gimnazjów
Anita Grabowska Gimnazjum ZSO – I miejsce, Izabela Murawska Gimnazjum ZSO – II miejsce, Mikołaj Powójski MG 1, Michał Stokowski MG 1 - III miejsce
41.XXXIV Edycja Ogólnopolskiego Konkursu Twórczości Dzieci i Młodzieży Szkolnej "Krajobraz Polski- tradycje, współczesność, przyszłość" Białystok 2012 Kuratorium Oświaty w Białymstoku, Młodzieżowy Dom Kultury w Białymstoku Maj 2012 MDK BiałystokWojciech Rusiecki3 uczestników
Małgorzata Łomocińska II b - wyróżnienie
42.Szkolny Konkurs Matematyczny "Matmix 2012"Anna Korzeniowska, Sylwia Godlewska 10.05.2012 MG 1Anna Korzeniowska – przewodnicząca, Sylwia Godlewska44 uczestników w kategorii klas I-II
Damian Wyszołmirski II c – I miejsce, Hubert Skarzyński II e – II miejsce, Martyna Tatko II c – III miejsce
16 uczestników w kategorii klas III
Dominika Dabrowska III g – I miejsce, Adrian Łuniewski III e – II miejsce, Bartosz Długoborski III b – III miejsce
43.Święci i bohaterowie ziemi łomżyńskiej – etap szkolnySzkoły Katolickie im. Kardynała Stefana Wyszyńskiego w Łomży 10.05.2012 MG 1Ewa Grabowska, Alicja Zaremba, Danuta Sijko4 uczestników w kategorii literackiej,
7 uczestników w kategorii plastycznej,
2 uczestników w kategorii multimedialnej
– Beata Zaręba III g zakwalifikowana do grona finalistów w kategorii multimedialnej (wyróżnienie)
44.Turniej Bezpieczeństwo Ruchu Drogowego – etap wojewódzkiPolski Związek Motorowy oddział w Białymstoku, WORD Białystok, Łomża, Suwałki 10.05.2012 BiałystokDariusz SkarżyńskiDrużyna złożona z 3 uczniów – Buczkowska Katarzyna II e, Michał Modzelewski III h, Jakub Ortman III g zajęła 7 miejsce zespołowo, na 14 drużyn
45.IX Konkurs Recytatorski "Miejsce na wiersz" 2012 – etap finałowyStowarzyszenie "Wspólnota Polska", Oddział w Łomży, Stowarzyszenie Kultury i Oświaty "Logos", współorganizatorzy Starosta Łomżyński, UG Śniadowo, UMiG Jedwabne, UMiG Nowogród 11.05.2012 ŁomżaEwa Gontarska2 uczestników
Jakub Ortman III g,Oliwia Berbachowska I d – udział w koncercie finałowym
46.Konkurs Poezji i Piosenki AngielskiejGimnazjum w Ciechanowcu, pod patronatem Podlaskiego Kuratora Oświaty, Burmistrza Ciechanowca i Wydawnictwa Macmillan Polska 19.05.2012 CiechanowiecMariusz Prusiński7 uczestników w kategorii poezja i piosenka
Agnieszka Hornowska III i – III miejsce w kategorii poezja Joanna Kapica II e - wyróżnienie
47.Międzyszkolny Konkurs Projektów "Przekonaj mnie, że to miejsce warto odwiedzić"Gimnazjum w Nowogrodzie, Polskie Stowarzyszenie Nauczycieli Języka Niemieckiego, Koło w Łomży 22.05.2012 NowogródKrystyna PęskaI miejsce zespołu w składzie: Kamila Komorowska, Joanna Kapica, Aleksandra Grunwald II e
48.VI Szkolny Konkurs Wiedzy Geograficznej "Wędrówki po krajach Europy – sąsiedzi Polski"Jolanta Dmochowska, Małgorzata Pawelec-Kacprzak, Małgorzata Ogonowska 22.05.2012 MG 1Jolanta Dmochowska, Małgorzata Pawelec-Kacprzak, Małgorzata Ogonowska21 uczestników
Aleksandra Pietranik II e i Michał Stokowski III c– I miejsce, Wiktoria Łada II e – II miejsce, Natalia Prusinowska II c – III miejsce
49.5 Festiwal Piosenki Dziecięcej i Młodzieżowej BIG BITMiejski Dom Kultury Dom Środowisk Twórczych w Łomży 25.05.2012 ŁomżaMariusz PrusińskiPaulina Talarska II e – I miejsce w kategorii uczniów szkół gimnazjalnych
50.X edycja Konkursu Historycznego "Epoka Prymasa Tysiąclecia" – etap międzyszkolnyZespół Szkół Ogólnokształcących i Zawodowych w Czyżewie pod patronatem Podlaskiego Kuratora Oświaty, Dyrektora Oddziału Instytutu Pamięci Narodowej w Białymstoku, Dyrektora Instytutu Prymasowskiego Stefana Kardynała Wyszyńskiego w Warszawie, Dyrektora Instytutu Historii Wydziału Historyczno-Socjologicznego Uniwersytetu w Białymstoku, Starosty Wysokomazowieckiego, Wójta Gminy Czyżew-Osada 30.05.2012 MG 1Mariusz GontarskiDrużyna w składzie: Marcin Gontarski II e, Robert Kozłowski II e, Michał Stokowski III c – I miejsce.
51.Szkolny Konkurs Wiedzy o Krajach Anglojęzycznych "Rodzina królewska"Marta Orłowska, Magdalena Starzyńska 30.05.2012 MG 1Marta Orłowska, Magdalena Starzyńska8 uczestników
Damian Wyszołmirski II c – I miejsce, Aleksandra Kalinowska III g – II miejsce, Adrianna Hakało III g – III miejsce
52.Ogólnopolski Konkurs Plastyczny ph. "Moja ulubiona bajka"SOS-W w Długoborzu, Wydawnictwo Komlogo w Warszawie czerwiec 2012Wojciech Rusiecki36 uczestników
Zuzanna Choińska I d - wyróżnienie
53.Ogólnopolski Konkurs Plastyczny ph. "Dzieci przeciw przemocy"pod patronatem Podlaskiego Kuratora Oświaty Zakład Zintegrowanej Opieki Medycznej Uniwersytetu Medycznego w Białymstoku czerwiec 2012Wojciech Rusiecki10 uczestników
Magdalena Biszewska III g – I miejsce, Klaudia Zalewska III e oraz Anna Tomkielska II c – II miejsce, Anna Bączyk III f – III miejsce, Martyna Zubel III f oraz Kaja Kopiec III h - wyróżnienia
54.Powiatowy Konkurs Katyński – etap powiatowyZespół Szkół Agroprzedsiębiorczości pod honorowym patronatem Starosty Zambrowskiego oraz dyrektora IPN w Białymstoku 15.06.2012 ZSE ZambrówMariusz Gontarski3 uczestników
Piotr Kuczałek – III miejsce



WYNIKI ZAWODÓW SPORTOWYCH W ROKU SZKOLNYM 2011/2012
Lp. Nazwa zawodów Organizator, data Nauczyciel opiekun
/organizator
Wyniki
1. Mistrzostwa Powiatu Zambrowskiego w Indywidualnych Biegach Przełajowych Powiatowy SZS 1.10.2011 Czerwony Bór Jolanta Głuszcz-Wiśniewska Andrzej Gutowski Udział 13 dziewcząt – wszystkie awansowały do finału grupy zachodniej Udział 13 chłopców – wszyscy awansowali do finału grupy zachodniej
2. Ogólnopolski Turniej Piłkarski Chłopców Coca Cola CUP 2012 – etap powiatowy Firma Coca Cola 5.10.2011 Orlik przy SP 4 Zambrów Grzegorz Piórkowski Udział drużyny złożonej z 10 zawodników – 1 miejsce i awans do dalszej części rozgrywek (zwycięstwo nad Rosochatem i Kuleszami Kośc.)
3. Mistrzostwa Grupy Zachodniej w Indywidualnych Biegach Przełajowych SZS 8.10.2011 Rybaki k/Miastkowa Grzegorz Piórkowski
Janusz Jastrzębski
Udział 10 dziewcząt – Kamila Czarnowska z kl. III b awansowała do finału wojewódzkiego Udział 13 chłopców – Emil Gołaszewski z kl. II a awansował do finału wojewódzkiego
4. Ogólnopolski Turniej Piłkarski Dziewcząt Coca Cola CUP 2012 – etap powiatowy Firma Coca Cola 11.10.2011 Orlik przy SP 4 Zambrów Grzegorz Piórkowski Udział drużyny złożonej z 10 zawodniczek – 2 miejsce i brak awansu do dalszej części rozgrywek (zwycięstwo nad Kobylinem i przegrana z Kuleszami Kośc.
5. Ogólnopolski Turniej Piłkarski Chłopców Coca Cola CUP 2012 – grupa zachodnia Firma Coca Cola 18.10.2011 Łomża Grzegorz Piórkowski Udział drużyny złożonej z 10 zawodników – 1 miejsce i awans do finału wojewódzkiego (zwycięstwo w grupie nad Rutkami, remis z Grajewem, a w finale zwycięstwo z Łomżą) i awans do finału wojewódzkiego (6 drużyn)
6. Ogólnopolski Turniej Koszykówki Dziewcząt Gołków Cup 2011 Zespół Szkół nr 3 w Piasecznie OSiR Piaseczno 21-23.10.2011 Piaseczno Leszek Chodkiewicz Udział drużyny złożonej z 8 dziewcząt - 7 miejsce na 7 zespołów,Puchar Fair Play
7. Indywidualne Biegi Przełajowe Dziewcząt i Chłopców – finał wojewódzki Wojewódzki SZS 22.10.2011 Pietrasze k. Białegostoku Jolanta Głuszcz-Wiśniewska Udział 2 zawodników.Kamila Czarnowska z kl. III b – 26 miejsce na 60 startujących z kl. III, Emil Gołaszewski z kl. II a – 34 miejsce na 60 startujących z kl. II
8.Gimnazjada Województwa Podlaskiego w Siatkówce Chłopców – etap powiatowy Powiatowy SZS 19.11.2011MG 1 Zambrów Andrzej Gutowski Udział drużyny złożonej z 14 chłopców – II miejsce i brak awansu do dalszej części rozgrywek
9.Gimnazjada Województwa Podlaskiego w Siatkówce Dziewcząt – etap powiatowy Powiatowy SZS 19.11.2011 MG 1 Zambrów Marzena Brzóska Udział drużyny złożonej z 9 dziewcząt – II miejsce i brak awansu do dalszej części rozgrywek
10.Gimnazjada Województwa Podlaskiego w Futsalu – etap powiatowy Powiatowy SZS 26.11.2011 MG 1 Zambrów Grzegorz Piórkowski Udział drużyny złożonej z 13 chłopcówI miejsce na 5 zespołów i awans do grupy zachodniej
11.<.td>Gimnazjada Województwa Podlaskiego w Futsalu – półfinał grupy zachodniej Wojewódzki SZS 17.12.2011 Piątnica Grzegorz Piórkowski Udział drużyny złożonej z 13 chłopców II miejsce na 4 zespoły i awans do finału grupy zachodniej
12.Gimnazjada Województwa Podlaskiego w Futsalu – finał grupy zachodniej Wojewódzki SZS 21.12.2011 Łomża Grzegorz Piórkowski Udział drużyny złożonej z 13 chłopców III miejsce na 4 zespoły i awans do ćwierćfinału wojewódzkiego
13.Gimnazjada Województwa Podlaskiego w Futsalu – ćwierćfinał wojewódzki Wojewódzki SZS 16.02.2012 Białystok Grzegorz Piórkowski Udział drużyny złożonej z 14 chłopców II miejsce na 3 zespoły i awans do półfinału wojewódzkiego
14.Gimnazjada Województwa Podlaskiego w Koszykówce Dziewcząt – półfinał grupy zachodniej Wojewódzki SZS 21.02.2012 Wysokie Mazowieckie Leszek Chodkiewicz Udział drużyny złożonej z 10 dziewcząt wygrane wszystkie mecze i awans do finału grupy zachodniej
15.Gimnazjada Województwa Podlaskiego w Futsalu – półfinał wojewódzki Wojewódzki SZS 24.02.2012 Białystok Grzegorz Piórkowski Udział drużyny złożonej z 15 chłopców, 4 miejsce na 4 zespoły; 7-8 miejsce w województwie
16.Gimnazjada Województwa Podlaskiego w Koszykówce Chłopców – półfinał grupy zachodniej Wojewódzki SZS 24.02.2012 Zambrów Piotr Głuszcz Udział drużyny złożonej z 7 chłopców, IV miejsce na 4 zespoły i brak awansu do dalszej części rozgrywek
17.Mistrzostwa Powiatu Zambrowskiego LZS Powiatowe LZS 25.02.2012 Rutki Grzegorz Piórkowski Udział drużyny złożonej z 9 dziewcząt, I miejsce na 6 zespołów
18. Mistrzostwa Powiatu Zambrowskiego LZS Powiatowe LZS 25.02.2012 Rutki Grzegorz Piórkowski Udział drużyny złożonej z 11 chłopców z kl. I i II – V i VI miejsce na 6 zespołów
19. Gimnazjada Województwa Podlaskiego w Pływaniu – finał grupy zachodniej (półfinał wojewódzki) Wojewódzki SZS 25.02.2012 Zambrów Wojciech Morysewicz Udział drużyny złożonej z 6 dziewcząt (sztafeta 4 - osobowa plus wszystkie startują w różnych stylach) -1 miejsce w sztafecie oraz Kamila Czarnowska III b, Aleksandra Grunwald II e, Anna Żychowska I f, Martyna Burdzy II i – I miejsca indywidualnie, Ewelina Kaczyńska II e – II miejsce, Aleksandra Wiśniewska III miejsce (do finału wojewódzkiego awansowała sztafeta oraz dziewczęta, które zajęły I i II miejsca)
20. Gimnazjada Województwa Podlaskiego w Pływaniu – finał grupy zachodniej (półfinał wojewódzki) Wojewódzki SZS 25.02.2012 Zambrów Janusz Jastrzębski Udział drużyny złożonej z 7 chłopców (sztafeta 4 - osobowa plus wszyscy startują w różnych stylach) - 1 miejsce w sztafecie oraz Wiktor Jankowski III e, Piotr Zalewski III g – I miejsca indywidualnie, Mateusz Ogonowski III g – III miejsce, Gabriel Matejkowski II e i Michał Stańczak III e – IV miejsca, Rafał Zdunek I d – VII miejsce (do finału wojewódzkiego awansowała sztafeta (4 chłopców) oraz chłopcy, którzy zajęli I i II miejsca)
21. Gimnazjada Województwa Podlaskiego w Pływaniu – finał wojewódzki Wojewódzki SZS 7.03.2012 Suwałki Wojciech Morysewicz Udział drużyny złożonej z 5 dziewcząt (sztafeta plus konkurencje indywidualne) 7 miejsce na 16 zespołów
22. Gimnazjada Województwa Podlaskiego w Pływaniu – finał wojewódzki Wojewódzki SZS 7.03.2012 Suwałki Janusz Jastrzębski Udział drużyny złożonej z 5 chłopców (sztafeta plus konkurencje indywidualne) 7 miejsce na 17 zespołów, Wiktor Jankowski 6 miejsce indywidualnie na 50 m stylem klasycznym
23. VII Ogólnopolski Turniej Koszykówki Dziewcząt o Puchar Burmistrza Miasta Działdowa „Zima Cup 2012” Burmistrz Miasta Działdowa, pod patronatem Starosty Działdowskiego 9-11.03.2012 Działdowo Leszek Chodkiewicz Udział drużyny złożonej z 10 dziewcząt, VII miejsce na 7 zespołów
24. Gimnazjada Województwa Podlaskiego w Sztafetowych Biegach Przełajowych – grupa zachodnia Wojewódzki SZS 25.03.2012 Nowogród Jolanta Głuszcz-Wiśniewska, Wojciech Morysewicz Drużyna dziewcząt nie została dopuszczona do zawodów (9 zamiast 10 zawodniczek), drużyna chłopców (12 zawodników) zajęła 16 miejsce na 28 zespołów i nie zakwalifikowała się do finału wojewódzkiego
25. Gimnazjada Województwa Podlaskiego w Koszykówce Dziewcząt – ćwierćfinał wojewódzki Wojewódzki SZS 3.04.2012 Białystok Leszek Chodkiewicz Udział drużyny złożonej z 12 dziewcząt, porażka z PG 15 Białystok, zwycięstwo nad Hajnówką i awans do półfinału wojewódzkiego
26. Ogólnopolski Turniej Piłkarski Chłopców Coca Cola CUP 2012 – finał wojewódzki Firma Coca Cola 17.04.2012 Łomża Grzegorz Piórkowski Udział drużyny złożonej z 10 zawodników – 3 miejsce w województwie /na 6 drużyn - 1 m. PG 15 Białystok, 2m. PG 7 Suwałki/
27. Gimnazjada Województwa Podlaskiego w Indywidualnej LA – etap powiatowy WSZS 20.04.2012 ZSO Zambrów Jolanta Głuszcz-Wiśniewska Andrzej Gutowski Udział 19 dziewcząt (8 zakwalifikowało się do dalszego etapu) i 25 chłopców (13 zakwalifikowało się do dalszego etapu)
28. Gimnazjada Województwa Podlaskiego w Indywidualnej LA –półfinał wojewódzki WSZS 9.05.2012 Białystok Jolanta Głuszcz-Wiśniewska Andrzej Gutowski Udział 8 dziewcząt (najlepszy wynik Kamila Czarnowska III b – 5 miejsce w biegu na 1000m) i 13 chłopców. Nikt nie zakwalifikował się do finału wojewódzkiego.
29. II Ogólnopolski Turniej Koszykówki Dziewcząt o Puchar Dyrektora MG nr 1 MG 1 Zambrów 27-29.04.2012 MG 1 Leszek Chodkiewicz Udział drużyny złożonej z 10 dziewcząt
1. MKK OSiR Sokołów Podlaski
2. UKS „Dwójka” Działdowo
3. Tęcza Ostrołęka
4. UKS „Puls” Zambrów
5. PG 8 Łomża
6. UKS „Trójka” Nidzica
7. PG 18 Białystok
8. MUKS Unia Basket Ostrołęka
 

Zdjęcie na dziś...

wiosna_4.jpg

RODO

Rok szkolny 2018/19

Dla nauczyciela


bottom

© Miejskie Gimnazjum nr 1 w Zambrowie 2011                            Powered by Joomla