top
logo


                 

Linki

Biuletyn Informacji Publicznej MG1

Zapraszamy na Zambrowski Portal Internetowy

Zapraszamy na Stronę Zambrowską

Zapraszamy na stronę powiatu zambrowskiego

Zapraszamy na stronę województwa podlaskiego

  • MG1 Zambrów
  • MG1 Zambrów
  • MG1 Zambrów
  • MG1 Zambrów
  • MG1 Zambrów
  • MG1 Zambrów
Sukces projektu lokalnego w ramach "e-Akademii Przyszłości"

Sukces projektu lokalnego realizowanego w ramach "e-Akademia Przyszłości" przez uczniów Miejskiego Gimnazjum nr 1 w Zambrowie.

Uczniowski projekt na rzecz lokalnej społeczności realizowany w ubiegłym roku szkolnym przez uczniów klas drugich Miejskiego Gimnazjum nr 1 w Zambrowie, uczestniczących w ogólnopolskim projekcie "e-Akademia Przyszłości" zatytułowany "Niech każdy się dowie, jak (w Zambrowie) dbać o zdrowie", został najwyżej ocenionym projektem w Lidze Lokalnych Grup Projektowych "e-Akademia Przyszłości" w województwie podlaskim.

Metodyka projektu była dość złożona, ale zapewniać miała nabywanie przez uczniów kompetencji kluczowych w zakresie innowacyjności i przedsiębiorczości oraz kompetencji społeczno-obywatelskich przez grupę projektową w skład której wchodzili uczniowie klas drugich. Opiekę merytoryczną nad realizacją projektu sprawowała Pani Anna Biała – nauczyciel świetlicy w MG 1.

W związku z wyróżnieniem realizowanego projektu czworo uczniów wraz z opiekunem otrzymało zaproszenie na krajowy przegląd projektów Ligi Lokalnych Grup Projektowych, który odbędzie się w dniach 25-27 października 2012 r. w Zakopanem.

Gratulujemy!!!
 

Zdjęcie na dziś...

wiosna_3.jpg

RODO

Rok szkolny 2018/19

Sukcesy uczniów

Dla nauczyciela


bottom

© Miejskie Gimnazjum nr 1 w Zambrowie 2011                            Powered by Joomla